Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vileda sada pro velký úklid 9v1

02. 11. 2018

glady

12.11.2018

s velkým úklidem začínám začátkem prosince a končím těsně před Vánocemi....nejdříve okna, záclony, čištění koberců atd. atd.

Zastávám názor, že velký úklid před vánocemi je hloupost. Snažím se mít uklizenou domácnost stále, i když s dětmi je to náročné. Hloubkovější úklid dělám čas od času. Takže před vánocemi nešílím.

S předvánočním úklidem začínám již tak v listopadu, abych si v prosinci už mohla užívat to kouzlo vánoc

sipeji

12.11.2018

Já začínám s vánočním úklidem na začátku listopadu, během listopadu chci mít vánoční úklid hotový, abych prosinec mohla věnovat pečení cukroví, dárkům a užít se posvátný Advent. Dělám to tak asi pátým rokem, protože tehdy jsem vše nechávala na prosinec, který jsme celá rodina promarodili a já neměla nic hotové, trápila se tím a tak jsem si řekla dost, pěkně si rozložím a raději budu hotová dříve než se zase dostat do takové situace. Jsem velký plánovač, takže mám dokonce i seznam co kdy budu dělat a toho se držím Přeji Vám všem krásný, poklidný předvánoční čas a hlavně zdraví

S předvánočím úklidem začínám průběžně již touhle dobou :) nechávám si naposled kuchyň, která to ještě mnohokrát odnese při pečení cukroví. Nicméně udržuji byt v čistotě i průběžně, takže není třeba trávit měsíc předem pouze úklidem. U nás jsou vánoce svátkem klidu a pohody a ne svátkem úklidu :D Kolik mi to zabere netuším, kdybych na to měla lepší vybavení určitě bych to měla rychleji

Toto budou mé první Vánoce ve vlastním, mám v plánu začít začátkem prosince. První budou na řadě okna, u těch trpím, pak už to bude s radostí a k úklidu přidám i zdobení. :)

Corinka

12.11.2018

Krasne rano. Svou domacnost se snazim po cely rok udrzovat v cistote, abych pak ve vanocni cas nebyla totalne upachtena a vysilena jako kdysi moje maminka a nepadla vycerpanim. Chci aby moji nejblizsi meli pokojne a laskyplne svatky a aby nepocitovali moji unavu a nervozitu, ktera by se pak jiste prenesla i na ne. Par tydnu pred Vanoci kazdy vikend udelam cast velkeho uklidu jako je napriklad myti oken, cisteni kobercu, lesteni parket atd. Zcela zamozrejme se zapojuji i moje deti a manzel, protoze spolecnou praci je vse drive hotovo. Pred samotne svatky uz jen provedu zcela bezny uklid a venuji se prijemnejsim cinostem jako jsou treba navstevy vanocnich trhu, kde se setkavam se svymi prateli.

Marci55

12.11.2018

S takovým tím větším předvánočním úklidem začínám již v říjnu.Začínám pomalu, abych toho pak neměla moc najednou.Okna umývám při pěkném počasí neni potřeba u toho v prosinci mrznout a nachladit se.

Alex649

12.11.2018

Uklízím průběžně,protože máme v rodině dost silného alergika. Před vánocemi dělám velký úklid ve skříních. Začínám tak koncem listopadu.Jezdíme ještě k oběma rodičům na úklid. Mají už své roky a zdraví tak neslouží.Těžko spočítat kolik času tím strávím,ale je to dost. domácnosti dají zabrat.

lucky

12.11.2018

Předvánoční úklid začínáme tak v půlce listopadu.Většinou nám zabere tak dva až tři víkendy.V prosinci už pak užíváme pohodu

Tak vánoční úklid bych ráda dělala s předstihem, ale vžty to tak uteče, že pak ho dělám na poslední chvíli, nebo na to pořád musím myslet, ještě co musím.To to...Většinou je to na mě, tak přivítám různé inovace a novinky na trhu ,co mi to usnadní. Jako čistící prostředky...různé přípravky . času tím strávím tolik, kolik je třeba, vždy se to musí udělat, většinou tak měsíc před Mikulášem začnu ,abych pak mohla dělat vánoční výzdobu a péct cukroví v poklidu.

kometka

12.11.2018

Snažím se využít více času, kdy začíná být pošmourno, abych dohnala to co jsem nestihla za rok. Snahy přes rok, aby bylo uklizeno, mi rodina trochu sabotuje, tak se o to snažím více alespoň na konci roku. Začínám tedy zhruba v listopadu. Více pozornosti tedy věnuji oknům a utírání prachu kde se hůře dostanu. Trochu více práce si dám i s koupelnou a podlahou.

velinka

12.11.2018

S předvánočním úklidem začínám vždy v červenci, než jedeme na dovolenou a manželovo rodiče u nás v baráčku hlídají našeho obřího pejska. Trvá mi to 14 dní a uklízím místnost po místnosti, úplně vše, skříně, okna, linku . Před vánoci ten proces opakuji celý znovu, ale už pouze pro svůj dobrý pocit.

kutr27

12.11.2018

S předvánočním úklidem začínám tak tři týdny před Vánoci a zabere mi opravdu hodně času jelikož mám dvě děti tak je to nekonečný koloběh :D

Lucie62

12.11.2018

Protože máme poslední listopadov víkend posvícení, začínám s vánočním uklidem již před ním... Protože máme opravdu velký dům, tak jím zaberu hodně času.. I když okna a prach například z lustrů a za skříněmi od posvícení do vánoc již neuklízím..

S předvánočním úklidem začínám tak týden před Vánoci, aby mi ten pořádek vydržel. A stejně moc nevydrží, průběžně musím uklízet pořád, protože s dítětem a kočkou to jinak nejde. Strávím tím času hodně, ten týden před Vánoci tak 3-4 hodiny denně.

Milka98

12.11.2018

Začínám s úklidem první adventní týden. Protože chodím do práce a mám spoustu aktivit i adventních vystoupení s dětmi či v jiných zájmových skupinách, můj úklid je jen po chvilkách. V sobotu pak věnuju více času určitému pokoji. Začínám koupelnou, následují dětské pokojíky, ložnice a obývák zůstává nakonec, až po nastrojení vánočního stromečku. Sumasumárum je to asi 15 hodin práce celkem

S velkým úklidem začínám v půlce listopadu a jedu postupně, místnost po místnosti. Mám tři malé děti, takže "pomocníci" co všude překážejí Nijak to neprožívám, mám ráda uklizeno, ale zase se kvůli tomu nezblázním. Okna a prach stejně uklízím často, protože máme okna do silnice.

S predvanocnim uklidem zacinam pred prvnim adventem,kdy spolecne s dcerkou umyjeme okna,abysme je pak spolecne polepily ozdobama a namalovali zubni pastou vanocni obrazky,kazda mame jedno velke okno a vytvor je tam az do silvestrauklid celeho baraku mi zabere spousty casu,ale delam postupne mistnost za mistnosti a hlavni mistnosti uklizim prubezne stejne kazdy dense dvea detma tady nablejskano stejne nevydrzi dlouho

Tak nějak se snažím udržovat domácnost v cajku celý rok.Velký úklid s mou roční rošťandou moc naplánovat nejde.No tak koncem listopsdu chci vyleštit všechny okna, aby vydržely nezapatlaný aspoň do Vánoc a Ježíškovi si napíšu o robotický vysavač, ať tady chvíli běhá místo mě on

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Telecí plněný řízek

Telecí plněný řízek

15 hlasů
40min 1306 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryba na červeném víně

11 hlasů
35min 287kJ 140 Kč

Rychlý recept na jakoukoli rybu či rybí filé, které op...

Sleďový salát

6 hlasů
25min 485kJ 50 Kč

Sleďový salát s brusinkami.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více