Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Hra pro malé i velké Dům snů od Blackfire

14. 11. 2018

Mě tenkrát udělala velikou radost hra Sázky a dostihy ,kterou jsem si moc přála dcera vloni byla nadšená z 4lověče nezlob se ,tak letos musíme nějakou hru taky pořídit

janavys

25.11.2018

Moje děti toužily po hře Kloboučku hop.Když ji pod stromeček dostaly byly nadšené, moc se líbila, celé svátky se pak nehrálo nic jiného.

Karel.v

25.11.2018

Našeho malinkého nejvíc zaujal krteček dělaný jako Člověče nezlob se.Teď by byl,ale nejradši kdyby byl ve všech hrách Pat a Mat.Já si z dětství nejvíc vzpomínám na kloboučku hop a mikádo.

Pamaruji si, že to byla tehdy tolik nedostatková hra Dostihy a sázky. Tři roky jsem po ní toužila a když jsem jí dostala, byla jsem už pomalu dospělá.

Mně udělala nějvětší radost, asi Člověče nezlob se. Nevím, už si moc nepamatuji. A děti jsou ještě malé, takže je zajímají spíš autíčka, než nějaké hry.

U nás je v současnosti nejoblíbenější hra minecraft, ale protože se snažíme hledat alternativy počítačovým hrám, potřebujeme inspiraci. Z deskovek u nás vede scrable. Ale upřímně, ježíšek asi ješte mým synům žádnou deskovku nepřinesl-děkuji za inspiraci

majkyyx

25.11.2018

Kluci mají největší radost vždy z her, které mají co dočinění s auty nebo vlaky

Jak se říká kdo si hraje nezlobí :) a trochu pravdy na tom je. Já jako dítě milovala spousty her např. Kloboucku hop, Dostihy a sázky a nebo třeba Člověče nezlob se :). Dnes už jsem dospělá a i teď hry miluji a moc bych si přála testovat tuto vaší hru

Kdysi mi největší radost udělaly Dostihy a sázky, protože jsem je jednou hrála u kamarádky a moc mě bavily.

ElaKrej

25.11.2018

Mně, sestře mámě a vůbec celé rodině udělala největší radost hra Dixit. Tuto hru milujeme a vždy, když je čas, tak jí hrajeme

Luse

25.11.2018

Vzpomínám si, že největší radost mi jednou v dětství udělalo mikádo v dřevěné krabičce, které jsem dostala pod stromeček...a i když to nebyla vůbec žádná velká či drahá hra...já si takové mikádo moc přála a udělalo mi to proto opravdu velkou radost.

Mně i mým dětem udělala největší radost hra Dostihy a sázky.Moc rádi jsme ji hrávali,nejvíce jsme si ji užívali o prázdninách,protože hra je časově náročná,ale skvělá

Jirtaj

25.11.2018

Mě osobně udělaly největší radost Activity Gold a hrajeme to celá rodina.

Jediná hra, která dceru zaujala, je Člověče nezlob se, ovšem musí vyhrát... Já měla největší radost z Dostihů, hrozně jsem je kdysi chtěla, pamatuji, jak jsme to hrály pak s kamarádkou v paneláku v mezipatře... parádní hra, určitě dceři pak koupím, ta moje se bohužel už nedochovala...

olgaja

25.11.2018

Největší radost jsem měla,když jsem před 55lety dostala velkou chodící panenku s krásnýma mrkacíma očima. Moc jsem si ji považovala,protože v té době nebylo na výběr tolik hraček jako dnes.

Dneska už máme doma desítky her, ale největší radost nám určitě udělala ta první ...jednalo je o hru Civilizace také od Blackfire

Wollty

25.11.2018

Sic ne pro děti, ale pro rodiče jsem před dvěma lety k Vánocům zakoupil hru "Partnerské hrátky". Poté to byl opravdu šťastný a veselý čas vánoční ;) A sluchátka pro mne byl nejlepší dárek, co jsem mohl dostat! PS: Hru doporučuji všem párům pro zpestření ;)

Mam 7rocnu dcéru a 7 ročnú neter. Nič viac nepoteší ak Vianoce strávime spoločne pri tejto hre.

Jajina

25.11.2018

Mám devítiletou tvořilku, která neustále něco staví z lega. Má neskutečnou fantazii a dokáže postavit bez návodu perfektní stavby. Takže jakákoli hra či stavebnice, kde se může takto zapojit ji bavila a baví.

jiji

25.11.2018

Mě nejvíc bavily dostihy a sázky ...a z pohádky do pohádky....moje dětii..zlaté česko

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Špejle s marinovanými kuřecími játry

Špejle s marinovanými kuřecími játry

14 hlasů
35min 148 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Špenátové lasagne

44 hlasů
45min 819kJ 170 Kč

Kocour Garfield by si na nich určitě nepochutnal, ale ...

Lišky zapečené s těstovinou

7 hlasů
1h a 5min 656kJ 120 Kč

Skvělý recept na zapečené těstoviny s houbami a sýrem.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více