Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Ze dne na den, nebo postupně? Jak opravdu přestat s kouřením

16. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Viktorie

16.02.2019

Přestala jsem před měsícem. Prostě jsem si řekla, že to vyzkouším, jestli to dám. Tak jsem jednou nezačala ráno kávou a cigaretou, ale bylinkovým čajem. Sama jsem se divila, jak to bylo snadné. ŽÁDNÉ fyzické abstinenční příznaky!!! Jde jen o to, NEMYSLET NA CIGARETU!!! Sama jsem byla překvapená, jak je to snadné. Jen jsem nevyhodila cigarety. Mám je normálně doma. Ten pocit, že si můžu kdykoliv zakouřit, ale NECHCI, je naprosto úžasný. Jsem na sebe hrdá. Kouřila jsem 34 let krabičku i víc denně (s vyjimkou těhotenství a rok po porodu) .Je nutné si to srovnat v hlavě. Je to vážně neuvěřitelně jednoduché. Jděte do toho, je to super pocit!!!

Nejsem velký kuřák, ale kdyz se sedí, ráda si dám k vínku. Teď v těhu mě to ani nenapadne si zapálit a doufám, že už se k tomu nevrátím. Ještě odnaučit manzela

helus

24.11.2018

Velmi těžká věc.

Nikdy jsem nekouřila, ani kouřit nebudu. Stačí mi, když kouří sousedi pode mnou a vedle mě a kouř mi jde do bytu, to mě hodně vzteká, protože musím zavírat okna.

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Vepřové medailonky s hruškami

Vepřové medailonky s hruškami

11 hlasů
45min 552 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Telecí se šalvějí

12 hlasů
55min 566kJ 300 Kč

Jemné telecí maso se šalvějí zachutná všem.

Špenátový salát s teplou zálivkou

6 hlasů
35min 431kJ 110 Kč

Salát z baby špenátu s anglickou slaninou.

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více