Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Dětský sirup BABY IMUN na podporu imunity

22. 11. 2018

3 roky a nejvíc imunita dostává na frak ve školce, protože není týden, abychom něco neměli za nemoc,jako je rýma,kašel, zánět dutin a uší

fsk

9. 12. 2018

syn je starý 4 roky a v zimních měsících bojujeme s bronchitidami a to vždy od začátku listopadu a ještě v dubnu bojujeme s opakovanými a vracejícími se nemocemi.

petraval

9. 12. 2018

mám děti dvě, jedno školkové ve věku 5 let a batole 1rok.starší syn ze školky nosí všechno možné ( kašel, rýmu) a vypadá to tak, že je vždy týden ve školce a 14dní se z toho vzpamatováváme celá rodina, protože nakazí i mladšího syna.

ingridh

9. 12. 2018

dceři jsou 4 roky a trpí na průdušky. bojíme se,aby se z toho časem nestalo astma. immunitu jí posilujeme vitamíny Marťánci,které jediné je ochotná si vzít

kuky

9. 12. 2018

dcerka nástupem do školky ve třech letech okamžitě začala opakovaně trpět na rýmu, kašel, záněty uší, které už má několokrát píchnuté. imunitu posilujeme v zimních měsících vitamínem C a lisovanou šťávou z rakytníku od naší babičky

lucier

9. 12. 2018

syn, kterému bylo nyní 4 roky, neustále chodí ze školky s rýmou, angínami a záněty průdušek. momentálně dávám rybí olej pro děti a přírodní bylinky

warpik

9. 12. 2018

dcera oslavila dva roky a největší problémy nám dělají průdušky a akutní bronchitidy. podáváme vitamínové sirupy a doufáme ve zlepšení

hanask

9. 12. 2018

prvni syn ma tri roky a kazdou zimu je to stejny kolotoc - ryma,horecky, angina... zkousime posilovat imunitu prirodnim zpusobema to hodne vitaminu v ovoci

Brindik

9. 12. 2018

Mám dvě dcery. Šestiletá Martinka nosí ze školky neustále "poklady". Nejvíce bojujeme se zadní rýmou, nebo i vodnatou, která v noci teče do krku a pak se kašle. Dvouletá Andrejka má zatím trošku lepší imunitu, nechytne vše, ale když už, má ošklivé průběhy nemocí.

ivetinkav

8. 12. 2018

Filípkovi jsou tři roky. Už půl roku chodí do školky a je skoro pořád nemocný. Každý měsíc mám ošetřování. Pořád rýma a kašel. Školkové bacily ho vždy dostanou. Včera opět problinkal celou noc a dnes má vysokou teplotu. Kupuji vitamín C .

Krásný den, mám syna 2roky a 4mesice. Celoročně má rýmu, nemluvě o kašli. Doktorka s tím nic moc dělat nechce. Že prý to je normalni, když se jí zeptám, že bych chtěla dát nějaké léky na imunitu, tak prý je brzo. Přitom syn ve 3 letech nastupuje do školky a opravdu bych ráda, abych mu tu imunity vytvořila už teď a ne až bude co týden nemocný. Kapsle, bombonky u nás vůbec nejede, odmítá.

Krásný podvečer všem:) Dcera 6.let je po težkém zánětu okostice a má ted oslabenou imunitu....vyzkoušela jsem pro obě děti mnoho výrobků,ale přijde mi že je to vždy jen jako hodit 200kč do koše...proto bych ráda vyzkoušela něco nového...

Mám 2 malé děti ve věku 5 a 3 roky. a během zimního období jsou nemocné pořád,hlavně dcerka,jak chodí do školky. Nejvíce trpí na rýmu,ale v poslení době ji hodně trápí kašel.

dady

7. 12. 2018

Náš malý školkáček má tři roky.S rýmou a kašlem bojujeme celý rok,ale teĎ co je více mezi dětmi je to horší.Imunita žádný zázrak.

lenhal

7. 12. 2018

Mám dvě děti. Dcerka 6let, syn 3 roky. Bohužel dcera je neustále nemocna😣 teprve jsme teď dolecili zápal plic (podruhé za tento rok). Šla po 5tydnech do školky. Stačilo pár dnů a opět leží v horečkách. Už jsme zkoušeli všechny možné preparáty (i na lékařský předpis),ale na nic účinného jsme nepřišli,co 100% zafungovalo. 🤷 Na mladšího syna se osvědčil rybí tuk.

Lennisek

6. 12. 2018

Naše téměr 2,5 letá holčička nebývala téměř nemocná. Před třemi měsíci ale dostala rýmu, kašel a to se nám točil do teď😢 vždy přeléčíme, pár dní je klid a znovu..

Mirandela

6. 12. 2018

Mám 9.ti letou vnučku, kterou často trápí nachlazení, průdušky, rýmečka ... věřím, že s tímto zázračným sirupem zvýším odolnost jejího organismu vůči bacilům, převážně v tomto chřipkovém období ..

I když jíme hodně ovoce a zeleniny,tak se nám nachlazení a rýma nevyhýbají.Zrovna ted už druhý měsíc bojujeme s rýmou a kašlem.Máme 2roky a jsme nemocní průběžně celý rok.Když to příjde,tak máme o zábavu postaráno.Ted se nám k tomu zhoršil ještě atopické ekzém.

Dcera 2roky, obcas ryma, kasel, 2x laryngitida a prudusky. Vim ze to neni zadna hruza, ale po novem roce ma jit do skolky a uz ted mam z toho nocni muru. Rada bych zavcas prevenci

LUCKASME

6. 12. 2018

MOJE skoro 3 letá dcerka Terezka je snad co měsíc nachlazená,snažím se ji kupovat samé sirupy na imunitu,ale žeby nám fakt něco pomohlo,,,zabralo,to ani omylem,ted se ji ještě ke všemu objevil atop.ekzém a vrátili jsme se z nemocnice z oboustranym zánětem průdušek,tak že toto testování to by bylo super kdyby nám vyšlo...

TESTOVÁNÍ: Bzenecké octy na salát i domácí dresink

Bramborový salát s chřestem

Bramborový salát s chřestem

7 hlasů
30min 224 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové kotlety s hořčicí

9 hlasů
1h a 30min 944kJ 105 Kč

Grilované kotlety s medovou hořčicí.

Gazpacho

11 hlasů
50min 343kJ 120 Kč

Na tuto studenou zeleninovou polévku původem ze Španěl...

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více