Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Diář Life Designer Lite 2019

05. 12. 2018

Jitulaa

23. 12. 2018

Je to jako s knihou, také mám ráda, když jí držím v ruce. Navíc ráda lepím různé samolepky a celkově je to pro mě potěšení psát. Diář je pro mě moc důležitý, protože co si nenapíšu, to nevím. Jak v práci, tak v osobním životě

MatthewEdo

23. 12. 2018

Ja ani neviem prečo som zostal verný papierovým diárom, ale neviem si jednoducho zvyknúť na ten elektronický, ani na Google kalendár, je to pre mňa proste výhodnejšie a krajšie.

Fraiova

23. 12. 2018

Proč měnit dlouhodobě osvědčené věci? Já určitě zůstanu věrná, i když třeba testovat nebudu

alab

23. 12. 2018

diář využívám denně kvuli planovani prace a sveho volneho casu, tento vypada moc pekne

DenisaB

23. 12. 2018

Myslela jsem, že si diář na další rok už nekoupím, ale zjistila jsem, že bez papírového diáře to prostě nejde . Mám tam vše zapsané, od zkoušek přes oslavy. Je to praktické, vím, že na nic nezapomenu, protože si ho každý den kontroluji. V mobilu to prostě není ono . Líbí se mi papírové diáře, když se člověk nudí, může si do volných míst třeba i kreslit

Za mě jedině diář papírový Vim, že je teď v dnešní době vše v elektronické podobě, ale do teď jsem tomu nepodlehla a vím, že se tak nestane. Peču dorty na zakázku a bez papírového diáře bych se neobešlaMoc ráda si vše podtrhávám zvyraznovači. A moc ráda v něm listuji a odškrtávám mé hotové pokladyMoc by se mi nový diář na rok 2019 hodil.

RomcaH

22. 12. 2018

Já jsem tedy celkově zápisníku v telefonu nepodlehla. Pro mě je prostě nejlepší klasický diář,do kterého si mohu všechno sama pěkně napsat. Přece jen v dnešní době jsou sice telefony na vysoké úrovni,nicméně párkrát se mi stalo,že se mi "zbláznil" a přišla jsem komplet o všechna data. Takže není nad to mít to hezky napsané v tištěné formě a vždy si vše sama zapsat :)

Sali

22. 12. 2018

Diář je pro mě moje druhá paměť. Je lepší mít vše černé na bílém. Do diáře koukám denně, vidím co mě čeká a na co se připravit. . Mobilní aplikace hlásí vše až ten den a to už bývá pozdě.

Lendy123

22. 12. 2018

Diář pro mne znamená mou třetí ruku a druhý mozek, jelikož všechny mé aktivity i aktivity dětí si pečlivě zapisuji. Papírový diář má své kouzlo a současně si je i schovávám a občas do nich nahlédnu zpětně.

Katka12

22. 12. 2018

I když žijeme v době moderních technologii a myslíme si ,ze za nás vše zvládne smart technika ,tak se pleteme. Papírový diář je pro mě nepostradatelnou součástí života a nikdy bez nej nedám ani ránu 🍀💙

sindyy

22. 12. 2018

Zůstala jsem věrná papírovému diáři, protože je nutné, aby do něho měl přístup i můj manžel. Jsme hodně pracovně vytíženi a máme dítko ve druhé třídě. Tedy je nutné, abychom se domluvili kdo, kdy pro něho půjde do družiny. Kdo má kdy čas a to na mobilu někdy prostě není možné. Můj diář neustále leží, když jsem doma, kuchyňské lince a muž, když potřebuje zjistit, kdy musí být rodičem na 100%, musí mít do něho přístup. Píši do něho všechny rodinné akce, narozeniny svátky, ale třeba moje školení, aby věděl, kdy nebudu doma a on musí jít do družiny. Kadeřnici a také třeba návštěvy kina, kroužků, lékaře a další věci. Občas mě přijde, že v něm mám tak trochu chaos, tak bych ráda vyzkoušela jiné a pro mne nové možnosti diáře. Třeba by to usnadnilo chod celé mojí rodiny, lépe by se plánovalo v dnešní uspěchané době.

Makiina7

22. 12. 2018

Diar je pro me velmi dulezity. V podstate je soucasti me kabelky. Zapisuji si do nej temer vse, od navstev lekaru, po naplanovane vylety, narozeniny svych nejblizsich a podobne. Proste si bez nej nedovedu predstavit svuj zivot.

Monique

21. 12. 2018

Jelikož jsem na rodičovské dovolené a můj mozek je zcela zakrnělý a vykojený a sklerotický spoléhám se na papírový diář, který mám při ruce a zapisuji si do něj každou maličkost :D je to nedílná součást mého života, bez něj ani ránu papírovou podobu mám nejraději, vše mám v pohotovosti a nemusím se bát, že dojde baterka :D navíc, miluji vůni papíru a zvuk otáčejících se stránek

Dobroslava

21. 12. 2018

Jako diář mi slouží stolní kalendář, kam zapisuju dopředu všechny plánované akce a zpětně to, co proběhlo. Mívám problém vybrat správnou velikost kalendáře s těmi správnými kolonkami. Už několik let plánuji pořízení opravdového diáře, takže bych testovala velice ráda.

Aktivko

21. 12. 2018

Je to pro mě určitě bez pochyby nenahraditelný společník , bez kteréhosi nedovedu vůbec představit ani jeden den, mám jej vždy při ruce, jak v při práci, tak doma v soukromí, najdu v něm vše co potřebuji. Jsem určitě zastánce této "papírové klasiky" i v dnešní elektronické době, kdy notebook nenosím vždy s sebou, ale diář v kabelce ano. Nedám na něj prostě dopustit.

iva3

21. 12. 2018

Starý dobrý papírový...když selže technika, nebo vypnou proud...používán oba dva, něco v mobilu, něco v PC, něco na papíře a nebo raděj současně...

Pamelka22

21. 12. 2018

Diař je součástí mojí kabelky,zapisuji si směny a hlavně narozeniny svých blízkých,poznámky,lékaře a občas i recepty

hohe

21. 12. 2018

Přiznám se, že bych byla bez diáře nahraná... Zorganizovat práci, lékaře, směny, koníčky dětí, moje koníčky a manželův program - to chce manažerské dovednosti a podrobné zápisky... Nedej bože když do toho přijdou velké prázdniny - to jsou teprve manévry 😁 Doma vedeme jak diář v papírové podobě, který mám vždy v kabelce, tak i plánovací kalendář v kuchyni, kde se vše musí zapsat - kdo nenapíše má smolika- minule manžel prokaučoval badminton 😂 , nebylo napsáno ...

kometka

21. 12. 2018

Papírový diář je pro mě nenahraditelný pomocník. Je kus něčí poctivé práce která mi usnadňuje život. Můžu si v něm srovnat myšlenky, naplánovat budoucí čas i se poohlédnout po tom co již bylo. Tím že si do něj píši vlastní rukou jsou zápisy emotivnější a snáze se mi vybavují návaznosti. Je to takový osobní asistent i terapeut.

WeronikaD

21. 12. 2018

Diář je můj manažer. Plánuje mi všechen můj čas a snaží se skloubit práci se školou a volným časem. Nevyhovuje mi plánování v mobilu, raději si vše píšu na papír. Zároveň jsem velice náročná na design. Mám ráda barevný, kreativní a propracovaný svazek papírů, který je intuitivní a zavádí člověka zábavným způsobem k tomu, aby si do něj psal.

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Brambory se slaninou

Brambory se slaninou

5 hlasů
1h a 25min 497 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Fenyklová polévka

12 hlasů
45min 779kJ 110 Kč

Zimní polévka z fenyklu s česnekem.

Zelný salát s jarní cibulkou

1 hlas
45min 349kJ 70 Kč

Je to ten nejjednodušší salát, přesto by neměl na stole c...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více