Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kartáč na vyčesávání chlupů a speciální hubice FooLee

06. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - František Richter

9. 1. 2019

PavStol | 21. 12. 2018
Zdravim, s chlupy nasi petilete fenky bojuji kazdy den ... uz jsem si kvuli tomu poridila vysavaciho robotu, ale ani to neni nic platne. Nas mazlicek obyva predevsim kuchyn a takze chlupy v jidle a na stole nejsou nijak vyjimecne ... vycesavali jsme ji i kazdy den, ale nyni to zvladame tak dvakrat trikrat do tydne. Kdy z ni vyceseme na dalsiho psa Takze stale hledam neco co by mi usnadnilo "udrzbu" bytu, protoze ty chlupy jsou vazne vsude kde projde... Dekuji, preji vsem krasne svatky Pavlina

Dobrý den, připravuji kartáče FoOlee pro recenzi, u Vašeho pejska není uvedena velikost. Stačí mi zda je malý, střední, velký a odhadnout hmotnost v kg. Moc děkuji

Tabita

27. 12. 2018

Doma mám kříženého zlatého retrívra a chlupy opravdu všude. Vyčesávám jej i dva krát týdně.

BaruHal

26. 12. 2018

AHOJ vycesavame denně stredoasijskeho pasteveckeho psa a dlouhosrsteho ohare... máme chlupy jemné i stetinove:)

kamichell

26. 12. 2018

Máme křížence JRT a vyčesávat musíme často. Stačí pohladit a chlupy z ní lítají... Na jaře a na podzim, když přechlupuje, tak kartáčujeme i několikrát denně. Kolikrát si říkam, schovávat a bylo by na svetr:)

zdenka1999

25. 12. 2018

Máme domácího mazlíčka jeho česání nás stojí dost nervů rádi bychom otestovaly váš výrobek

VerKvap

23. 12. 2018

Máme menšího pejska, jehož rasa je neznámá. Je to míšenec z útulku :). A na svou srst je někdy patřičně háklivý, takže vždy opatrně kartáčem tak, abychom ho moc netahali

MatthewEdo

23. 12. 2018

Máme doma 3 psov a u babiny jedného psa a 4 mačky, snažíme sa ich česať pravidelne, pretože majú hustú srsť, tak sa im často zapletú, približne je to každý druhý až tretí deň :)

Fraiova

23. 12. 2018

Je to náš miláček a je opravdu fešák, což vidíte na fotografii. Kartáčování má rád a my bychom rádi, kdyby se nám alespoň částečně ulevilo od nekonečného luxování:

mirinka

23. 12. 2018

Máme francouzského buldočka a zvláště teď přes zimu ho vyčesáváme často (1x - 2x týdně), protože mění srst.

Rezina

22. 12. 2018

Mám psa, který celoročně líná, k tomu dlouhosrstou kočku a mám o zábavu postaráno. Je to nekonečný boj. Vyčesávám každý den, ale ještě jsem nenarazila na kartáč, který by vyčesal vše. Ráda bych otestovala tento, třeba pomůže

Krsová

22. 12. 2018

U nás doma žije krásný jorkšírek Kimi , ale nemá moc rád hřeben. Proto možná právě on by měl vyzkoušet tento kartáč.

Dobroslava

21. 12. 2018

Máme dvě kočky a vyčesáváme je denně, několikrát, je to součást pravidelného mazlení, mají to velmi rády. Češeme je běžným drátěným kartáčkem, uvažujeme o plastovém, aby je mohla česat i malá vnučka. Chlupů je někdy trocha, v období línání nebo výměny srsti opravdu hodně. Přesto jsou chlupy všude, zvláště to potěší na čerstvě vypraném nebo vyžehleném prádle, na křesle, na dece, na oblečení, když je chováme. Ten pomocník vysavače by se nám moc hodil. Když nebudu vybraná, aspoň pozorně pročtu zkušenosti testerek. Máme vodní vysavač, tak by pro něj tento nástavec vhodný byl.

Nellyjenny

21. 12. 2018

Mám pejska, francouzského buldocka a myslím si, ze tento kartáč se hodí každému s domácím mazlickem 😊 jinak vycesavame tak jednou týdne 🙈

aalaa123

21. 12. 2018

Tak tento strojek by se mi opravdu velmi hodil.Mám psa a kočku.Kocour pan Ludvík je peršan a pěkně chlupatí.Vyčesávat bych ho měla každý den, ale zvládám to tak jednou za 2-3 dny. Pes jménem Pako je kavkazan spojený s labradorem, je tedy kratkosrstý, ale jeho chlupatění vydá za dlouhosrstého Tohovy česávám tak jednou týdně.

TerezaM

21. 12. 2018

Tak mame dva kocoury a vycesavame je tak dvakrát až třikrát týdne takže vlastně šestkrát za týden....

TerezaM

21. 12. 2018

Tak mame dva kocoury a vycesavame je tak dvakrát až třikrát týdne takže vlastně šestkrát za týden....

2JP6

21. 12. 2018

Máme 5 psů a 2 kočky,psi jsou cerny retrivri,husky a papillon,takze o chlupy neni nouze, které ceseme pravidelne,kazdy den alespon jeden pes musi byt vycesan

-Veronika-

21. 12. 2018

Máme německého ovčáka, takže chlupy jsou ustavičně všude, proto také češeme několikrát do týdne.

Katka12

21. 12. 2018

Má smečka osmi pejsku ,kteří jsou dlouhosrsti si preji vyzkoušet ;) Ceseme pravidelne ,máme furminator,ale toto vypadá na mnohem lepší variantu :)

Kytinka

21. 12. 2018

Ráda bych chtěla vyzkoušet vyčesávací kartáč pro své psí holky Jesinku, Dixinku a Betynku. Když je češu, tak je z nich všude rozlítané chmýří a chlupy. Ráda se podělím o zkušenost s tím to hřebenem.

TESTOVÁNÍ: Bzenecké octy na salát i domácí dresink

Pomerančový salát

Pomerančový salát

14 hlasů
25min 231 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Lahodné kuře Teriyaki s vůní Asie

27 hlasů
50min 617kJ 227 Kč

Kuře s příchutí Asie vykouzlíte podle tohoto receptu. ...

Guláš z hovězí oháňky

18 hlasů
2h a 35min 229kJ 189 Kč

Guláš z oháňky je výborný a vydatný pokrm. Recept poch...

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více