Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Sprej Colorwin na krytí šedin a odrostů

12. 12. 2018

lijan1

30. 12. 2018

Ráda bych se účastnila testování na zakrytí šedin vlasů. Dříve jsem si varvila vlasy na bordo, ale s přibývajícími šedinami ustupuje barva do pozadí a nechávám růsu šediny, na které nanáším blond barvu. Neustále musím nejvíce dobarvovat vlasy na spáncích a odrosty na okrako obličeje. Tam mi barva nevydrží ani 14 dní. Ráda bych zkusila blond barvu.

Pavi

30. 12. 2018

První šedivé vlasy se mi objevily už ve třiceti. Zrovna jsem prožívala stresující a náročné období. I když se situace zčásti již uklidnila, je toho stříbrného ve vlasech dost. Ke všemu mi i rychle vlasy dorůstají a tak svoji tmavší hnědou musím dost často obnovovat. Sprej tmavohnědé barvy by byl snadnějším a rychlým řešením. Moc ráda vyzkouším.

alenka146

30. 12. 2018

Moje barva vlasů je tmavě hnědá a tak bych i ráda testovala tmavě hnědou barvu. První šedivý vlas jsem ještě neobjevila a jsem za to ráda. Přesto bych se ráda testování zúčastnila a produkt bych vyzkoušela se svojí maminkou, která má šedin ze mě strašně moc :D.

njana

29. 12. 2018

Je mi 52 let a začínají se mi dělat šedidy, ráda bych zkusila něco co by mi trochu zvedlo sebevědomí.

Joplin

28. 12. 2018

dodatek:barva světle hnědá

Joplin

28. 12. 2018

První šediny kolem 35 roku,leta jsem to řešila sama zakoupením barvy,ale pak už to nestačilo,takže poslední roky docházím na barvení ke kadeřnici,bohužel vlasy mě rychle rostou a za pár týdnů jsou vidět odrosty.Moc ráda bych toto testování vyzkoušela a tím omezila návštěvy u kadeřnice,které jsou pro mne-důchodkyni finančně dosti náročné.

Kaiakub

28. 12. 2018

Mám středně hnědou barvu vlasů a zrovna dnes mě čeká barvení . Šedý vlas jsem objevila již před 20 rokem a teď ve 30, pokud bych se nebarvila každý měsíc, jsem šedivá jak holoubek. Mezi barveními používám spreje na odrosty, vyzkoušela jsem různé značky a proto bych ráda porovnala :) Měla bych zájem o tmavě hnědý odstín.

Verdona

28. 12. 2018

Přála bych si odstín světle hnědá už několik let si udržuji vlasy této barvy, ač přírodně bych byla asi špinavá blondýna První šedý vlas jsem dosud snad ještě ani neobjevila a ani nechci! Ale s odrosty kvůli barvení bojuji neustále... No a nebo bych si pro maminku mohla přát černý odstín a ona by to skutečně vyzkoušela na svých šedinách...

Tabita

27. 12. 2018

První šediny se mi objevily už po čtyřicátém roce. Mám tmavě hnědé vlasy s červenými pramínky. Vlasy mi rostou rychle, odrosty barvím každých 14 dnů.Přála bych si tmavě hnědou barvu.

savoj

27. 12. 2018

Světle hnědou bych ráda vyzkoušela

Katynka1

27. 12. 2018

Kvůli nemoci mi hodně zridly a vypadaly vlasy. Tak jsem 2roky barvila tmavou hennou. Velka chyba, 2roky nechavam odrustat. Nebarvim. Dnes mám po uši hnědou a od uši pod ramena tm. Hnědou az černou. Sprej bych uvitala tm.hnedy nebo černý.

Jitka64

27. 12. 2018

Testovani bych se chtela zucastnit protoze sedivych vlasu mam uz hodne a zajima mne jestli tento vyrobek opravdu funguje. Vlasy mam blond, tak bych si prala vyzkouset blond odstin

piminka

26. 12. 2018

Bohužel časy, kdy jsem si vlasy zesvětlovala melírem jsou ty tam... nyní naopak doplňuji barvu a přírodního ,,melíru,, se zbavuji Ráda bych testovala odstín tmavě hnědý. Děkuji

JITA72

26. 12. 2018

Šediny se mi začínají dělat až teď, no když ženské táhne na 50 tak se nedá nic dělat patří to k životu. Mám hnědé vlasy tak bych ráda vyzkoušela( světle hnědá (kaštanová/rudá)

dankag

26. 12. 2018

a zapoměla jsem dodat blond :)

dankag

26. 12. 2018

já bych chtěla vyzkoušet, protože kadeřnici mám až po plese, tak abych se trochu vylepšila

kamichell

26. 12. 2018

Ráda bych otestovala tmavě hnědou. První šediny jsem objevila po třicítce. Teď mám aktuálně tmavě hnědou barvu vlasů.

První šedivý vlas objevili mé děti v 36ti. Vlasy mám barvené na oříškovou hnědou. Ráda bych vyzkoušela hnědý odstín.

Jarka29

25. 12. 2018

Ráda bych otestovala tmavě hnědý odstín.Mám světle hnědou barvu vlasů,ale už léta je každý měsíc barvím na tmavě hnědou.První šedivý vlas byl už po třicítce a nšjak se s tím nemohu do teď smířit.

iva3

25. 12. 2018

Chtěla bych odzkoušet světle hnědou, hlavně aby nebyla do červena...mám zatím jen prošedivělé kouty, takže by bylo fajn to občas přestříknout a nepoužívat pořád barvu....

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Zimní rizoto

Zimní rizoto

10 hlasů
40min 594 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Losos v petrželce

6 hlasů
45min 419kJ 235 Kč

Pečený losos s rajčaty a žampióny.

Karbanátky s uzeným masem

2 hlasy
60min 1145kJ 140 Kč

Uzené maso, sýr a bylinky.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více