Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Sprej Colorwin na krytí šedin a odrostů

12. 12. 2018

amitka

21.12.2018

Šedivé vlasy jsou pro mě zlo. Nebaví mě stále barvit odrosty a zároveň nechci být ještě šedivá jak babička. První šediny se mi objevily kolem 40. roku, takže nezbývá než stále dobarvovat a obarvovat. Sprej Colorwin by mi snad pomohl oddálit tuto proceduru a ušetřit tak mé vlasy.

Aktivko

21.12.2018

Velice mě zaujala tato nabídka na testování spreje Colorwin, určitě bych ráda vyzkoušela v barvě černé. První šediny jsem objevila cca před třemi lety a od té doby jsem vyzkoušela nějaké tónovací šampony. tento problém bych chtěla vyřešit právě pomocí tohoto spreje. Slyšela jsem o něm samá pozitiva, ale zatím jsem neměla příležitost ho sama vyzkoušet.

Chtěla bych testovat tmavěhnědý odstín.Vlasy si barvím snad od 17 let ale vlasy mi začali šedivět asi v 30 -ti.Barvím si vlasy tak jednou za tři měsíce ale popravdě už mě to nebaví a proto bych ráda zkusila něco novýho.

Mám tmavě hnědé vlasy a přála bych si testovat tmavě hnědou barvu Vlasy mi začínaly šedivět kolem 28 roku.Úplně si vybavuji,jak jsme s kamarádkou seděly na schodech a já seděla níž a ona se úplně vylekala,že už šedivím Moje maminka byla,také brzy šedivá....Tak se asi není čemu divit.

Aktuálně mám tmave hnědé vlasy a tak by se mi hodil testovat tmavě hnědý odstín.První šedivé vlasy jsem objevila bohužel příliš brzo, kolem 30. roku života, v době po porodu.No jo, děti dávají zabrat již od začátku , ale bez nich by byl život smutný.

Aktuálně mám kaštanovou barvu vlasů,takže bych uvítala světle hnědý odstín.První šediny jsem objevila zhruba ve 40ti letech.

Vera1

21.12.2018

Přála bych si testovat tmavě hnědý odstín spreje Colorwin. Můj první šedivý vlas jsem objevila v 18 letech. Docela mě to vyděsilo. Asi to mám po tátovi, který byl šedivý už v 30ti letech. A já se vlastně od té doby neustále barvím, rozčilují mě prošedivělé odrosty, po 3 týdnech od barvení si musím dobarvovat odrosty. Sprej Colorwin by byl pro mě jako na zavolanou, zrovna jsem nemocná, a ani nemám náladu na barvení, tohle by byla pro mě super varianta. Aktuálně mám tmavě hnědou barvu vlasů

dennas

21.12.2018

Já mám aktuálně hnědou barvu vlasů, takže bych ráda vyzkoušela v hnědé barvě.

Nejlépe by se mi hodil odstín světle hnědá. První šediny jsem měla celkem brzy, asi ve třiceti letech. Aktuální barva vlasů je neurčitá, něco jako medová, tmavá blond.

majda92

21.12.2018

Ahoj ráda bych testovala tmavě hnědou barvu tu mám nejčastěji. První šedý vlas jsem našla 2 roky po porodu syna, asi z toho jeho zlobení to mi bylo 25 let

AdelaS

21.12.2018

Je mi 17 let a moje barva vlasu je hnědá ale mám z cerne barvy odrosty tudíž bych potrebovala cernou barvu a můj tata sediny má je mu 41 a cerne vlasy také má tudíž by to urco využil i on byla bych rada mezi testerkami❤️

Šedivé vlasy bohužel mám již dlouho, proto se odbarvuji, aby to nebylo tak vidět, ale ne vždy to stíhám tak, abych odrosty odbarvila dřív, než je to vidět. Sprej by byl super jako pohotová pomoc. Pokud funguje tak, jak se tvrdí, byla by to bomba

Veru.le

21.12.2018

Tmave hneda, sedive vlasy jsem nasla zatim asi jen 3 :) prvni v 26. Barvu pouzivam stredne hnedou, vlasy puvodne svetle hnede

kometka

21.12.2018

První šediny se mi objevili kolem 25 roku. Nyní je mi 40 a mám již hodně šedin hlavně na pěšince a na přední linii vlasů. Místy jsou šediny úplně bílé. Poslední rok se barvím hennou se směsí katamu, protože mi po chemické barvě hodně padaly vlasy, ale henna se ze šedin poměrně rychle smyje. Ráda bych proto vyzkoušela tmavě hnědou abych mohla zakrýt šediny mezi barvením a nepřipadat si o 10 let starší.

Rada bych testovala odtin světle hnědé.První šediny jsem objevila asi pred dvěmi roky a aktuálně mam svetle hnede vlasy šmrnclé do zrz.

Dobrý den, Moc ráda bych do testování přihlasila svoji tchyni Lidušku barvi si odrosty celkem často ma odstin černe barvy a šedinky odrostu již byvaji znát po 1mesici a prvni sediny kolem 38 roku přidavam fotečku babičky s vnoučatky.Babička má přes 70let ale je velice upravena a moc hezká žena. Určite by byla velmi nadšena za černy sprej.

Rada bych vyzkousela odstin blond. Puvodne jsem tmavovlasa, takzetakzna odrosty jsou vzdy dost vidert.na blond se barvim asi 15let.Myslela jsem, ze na blond sediny videt nejsou, ovsem jsou-)). Prvni sediny jsem objevila v 38letech, pri tehotenstvi s tretim ditetem-)

miksmo

21.12.2018

Určitě bych chtěla testovat blondaty sprej na me blond vlasy. Sice blond vlasy jsou mene nachylne k šedinám , ale už ted ve 33 letech u hlavy je vidět že se objevují, ráda bych tedy vyzkoušela toto "maskování"

anin

21.12.2018

Krásný předvánoční čas peji . Tak tedy, první šediny jsem objevila fakt brzy . cca ve 22. Ale přelivy jsem používala tak od 18. No, barvy a přelivy v mém mládí - to se nedá s dnešními srovnat. Myslím, že se jmenovaly BARPON. Dnes si už musím barvit vlasy co 3 týdny. Dost rychle mi orůstají. Ale dnešní barvy jsou skvělé. Barvím se doma. O spreji na odrosty jsem slyšela, dost ráda vyzkoučím. Barvu vlasů mám tmavší hnědou se světlými konci. Děkuji za nabídku soutěža a doufám v úspěch

Svůj první šedivý vlas jsem našla po narození první dcery ve 33 letech. Momentálně mám vlasy obarvené na tmavě hnědou barvu. Moc ráda bych vyzkoušela tmavě hnědý sprej.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Telecí závitky z trouby

Telecí závitky z trouby

11 hlasů
1h a 45min 570 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Losos na pomerančích

14 hlasů
55min 517kJ 300 Kč

Ovoce dodává filetům z lososa lahodně nakyslou chuť - ...

Pečení pstruzi

7 hlasů
1h a 25min 755kJ 300 Kč

Pstruzi s vinnou omáčkou s mandlemi.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více