Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Tablety, sprej a sirup Sinulan forte

17. 01. 2019

Rýmou doma omenocníme během roku všichni, celá rodina. Většinou je to postupně, ale pokaždé si to někdo přinese domů zvenku. Ať již ze školy nebo z dopravních prostředků. Já jsem hodně čajová, zkouším a střídám různé druhy čajů, stejně tak i ostatní. Kapesníky u nás mizí, máme velkou spotřebu a snažíme se doma vše, pokuď to jde, již od počátku vyležet. Babskou radu jsem zkusila jen jednu a to byl nastrouhaný křen do kapesníčku, zabalit a strčit do nosních direk.

ivuse81

03.02.2019

Vzhledem k tomu že je syn ve školce, dcera ve škole a my s manželem v práci také v kolektivu, máme teď doma rýmu skoro pořád a vlastně se s ní střídáme 😥 Vzniklo spoustu vtipů o tom jak je rýma pro muže smrtelná nemoc 😀 Taková pořádná rýma, dokáže pěkně otrávit život a je jedno jestli muži nebo ženě! Nedávno jsem slyšela radu... málo smrkat, prý čím víc člověk smrká, tím větší rýmu má 😀

kuky

03.02.2019

trpíme na rýmu poměrně často, hlavně v zimě. jeden týden jeden, další druhý a tak to pokračuje...a pak to jde zase od začátku.babská rada...cibule naložená v cukru a popíjem vylouhovanou šťavu. fuj.

na rýmu trpí hlavně děti a pak hned my,protože se to u nás přenáší z jednoho na druhého a tak pořád dokola, hned jak přijde podzim a trvá to až do jara. babské rady neznám žádné.

fsk

03.02.2019

babské rady na boj s rýmou neznám žádné, neexperimentuji se svým zdravím ani se zdravím svých nejbližších. přípravek otestujeme rádi, protože nejméně jednou za týden je u nás doma někdo s rýmou nebo i něčím dalším

ingridh

03.02.2019

nejhorší doporučení byly cibulové ponožky. ten zápach jsem horko těžko týden větrala. rýma nám dává zabrat od podzimu do jara celé rodině, ale jiné babské rady už jsme nikdy nezkoušeli.

warpik

03.02.2019

ze školky se minimálně rýma přivleče co 14 dní...vždycky, když už se z toho oklepeme.takže už jsme zkoušeli páru,mořskou vodu a různá léčiva, ale toto jsme ještě nezkusili,vždy vezmeme to, co nám tam doporučí

hanask

03.02.2019

s rýmou bojuji nejen já, ale hlavně náš nejmladší. babské rady žádné neznám, raději se držím doporučení v lékárně. momentálne užíváme oba Mommox, ale nevidím žádné zlepšení

podzim a zima jsou pro nás v rodině obdobím nachlazení a nemocí. nejhorší zážitek s babskou radou jsem měla takový, kdy mi manžel na radu své sestry "léčitelky" nakapal do nosu čerstvou vymačkanou citronovou šťavu do teď nechápu, že jsem s tím kdy souhlasila

v podzimních a zimních časech trpíme na rýmu často, snažíme se o konzumaci více ovoce a zeleniny, ale nestačí to....kdysi jsem zkoušela nakapat nosní kapky na vatovou tyčinku do uší a zasunout hluboko, co nejdál, do nosu. ještě teď mám z toho noční běsy

lucier

03.02.2019

tim, ze mam snizenou imunitu, jsem nemocna pomerne casto. s poklesem teploty se objevuje jak ryma, tak i moje stalice bronchitida....v zime mam rymu po celou dobu. no a ta babska rada...byl mi doporucen strouzek cesneku do nosu....opravdu to nezkousejte

Marie5

03.02.2019

Ráda vyzkouším přípravek na ucpaný nos, v této době se rýma ozývá často.

Rýma u nás doma je celkem často a většinou postihne mužské členy rodiny, které to vážne dostane.Nejhorší babská rada, kterou jsem kdy dostala je namočit články prstů do alkoholu, nejlépe domácího.

My bojujeme každou chvíli s rýmou. Jakmile se skokově změní teplota, at už nahoru či dolů, je to jasné. A smrkáme, kašláme. Je to pořád pro nás boj s větrnými mlýny. Na babské rady moc nedám, nikdy nám nepomohly. Ale už jsme ukoušeli cibuli s medem, zázvor, atd...

majacos

03.02.2019

Rýmička je něco, co nás trápí téměř pořád. Já jsem alergik, takže se neobejdu bez kapesníku nebo spreje do nosu.. No a partner, klasicky, rýmičku čapne raz dva a je z ní vždycky úplně paf. Vzhledem k tomu, že venku přestává mrznout, bacily jsou v plné síle a už nás doma zase skolily. Nestíhám prát kapesníky a nakupovat ubrousky

Tak u nás doma (je nás 5) má rýmu pořád někdo. Přenesení ze školky, změny počasí atd... Proto bychom ocenili nový přípravek v boji proti těmhle bacilům.

Tak u nás doma (je nás 5) má rýmečku co chvilku někdo. Sestra, která nosí zásadně kotníkové ponožky i v zimě, mamka, která nikdy nenosí čepici, taťka, který vylétává ven bez bundy a babička, i v zimě chodící v sukních a tenkých silonkách. Do toho samozřejmě já, co lítám i v zimě po horách, tam se zpotím, ofoukne mě a hurá, smrkáme doma všichni. Nejhorší rada na to, když mi teklo z nosu dost silně a nešlo to zastavit, byl tampon nejmenší velikosti namočený do eukalyptu strčený do nosní dírky. Tak krásně mi to popálilo a vysušilo nos, že jsem ho měla zarudlý a při smrkání mě hrozně štípal ještě další tři dny. :D

Sametka

02.02.2019

Přijde mi, že nachlazená jsem neustále. Ať je jaro, podzim nebo zima. Podle mě to chytám v práci od lidí, kteří k nám do obchodu chodí nakupovat. Jsou nastydlí, kašlou, kýchají. Bohužel ruku před pusu si nedají. Nejhorší babskou radou, kterou jsem slyšela byl česnek do nosu proti rýmě. Bohužel nemám na to, to vyzkoušet.

Sametka

02.02.2019

Přijde mi, že nachlazená jsem neustále. Ať je jaro, podzim nebo zima. Podle mě to chytám v práci od lidí, kteří k nám do obchodu chodí nakupovat. Jsou nastydlí, kašlou, kýchají. Bohužel ruku před pusu si nedají. Nejhorší babskou radou, kterou jsem slyšela byl česnek do nosu proti rýmě. Bohužel nemám na to, to vyzkoušet.

S rýmou bojuji hodně často, od mala (od 2 let) mám problémy s dýcháním, byla jsem už 5x na operaci skrz dýchání. A s babskými radami mám naštěstí zkušenosti jen dobré.

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Vepřové plátky s nivou v alobalu

Vepřové plátky s nivou v alobalu

32 hlasů
40min 694 kJ 111 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Sekaná s hruškou

11 hlasů
60min 573kJ 135 Kč

Recept na výbornou sekanou, která se jí jak teplá tak ...

Celerový salát s pomerančem

18 hlasů
30min 930kJ 69 Kč

Recept na lehký a výborný salát.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více