Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Anti-Age Global od Yves Rocher

18. 01. 2019

Jíťule

26. 1. 2019

Vrásky přijímám s nadhledem. Vím, že ať s nimi bojuji sebevíc, stejně nade mnou vždycky vyhrají (ale boj s nimi i tak nevzdávám). Stárnutí zkrátka k životu patří Abych pravdu řekla, tak bych se do mládí vracet už nechtěla. Když vím, co všechno bych měla před sebou, tak jsem vlastně ráda, že je mi tolik kolik mi je a mám odžito to co mám. I díky tomu, čím jsem si prošla mám tolik vrásek kolik mám, ale jsem za ně vlastně ráda. Protože je lepší mít o nějakou tu vrásku víc než mé vrstevnice, ale mít za sebou chemoterapii a dobré vyhlídky před sebou, než opačně!

Nejsem jedna z těch,co hned kvůli každé vrásce začne šílet .Lehké vrásky mám už hodně dlouho,protože se strašně ráda směju .Jo já bych se určitě chtěla vrátit do doby,kdy jsem slovo vráska ani neslyšela.Ale stejně bych se časem dostala tam,kde jsem dnes,tak to raději necháme tak .Jsem bojovník a jen tak lehce se nevzdávám,takže se zatím snažím používat různé krémy a séra.

Olinka230

26. 1. 2019

Ahoj, jsme Olga... když jsem jednou mamce řekla, že má vrásky ze ji to nezávidím... Jen se pousmála a řekla "povíme si za pár let" tak jsem řekla pouhým slabým hlasem no jooo, prosím tě... a je to tady došlo na její slova 😡 První vrásky a já se cítím jak 90 letá babička, jsem nešťastná z toho jak rychle starnu... Teď se stydím za to, ze jsem se mamce posmivala, když je mám také :( :D

Jessi

26. 1. 2019

Bohužel s vrásky už mám tu čest. Jsou to velice zajímavé produkty, úplně lákají k vyzkoušení zda by na vrásky zabraly. Jinak vrátila bych se až do doby svého dětství bezstarostný život, ale děti a péče o ně má zase své. Ale na pleti to je ihned znát.

white

26. 1. 2019

vrásky mi nejsou příjemné, vadí mi a také povadlá pleť, začínám se tedy o ni více starat..ano, s chutí bych se vrátila do doby před vráskama..ale pouze pro určité momenty

sasurka

26. 1. 2019

Určitě už za dobu mých let přibylo vrásek,ale není to nic závratného. Nikdy jsem nad tím nějak nepřemýšlela, a v podstatě to nějak moc neřeším ani teď,beru to jako součást mého života,ale samozřejmě si už kupuji pro mě kosmetiku,kde už je příměs látek na vrásky. nevím,zda to pomáhá,ale já mám aspoň lepší pocit. Od Yves rocheru jsem ještě žádný neměla,moc ráda bych vyzkoušela.

Anička89

26. 1. 2019

Dobrý den. Pro mě je to opravdu těžká otázka. Když jsem byla dospívající, na vrásky jsme ani nepomyslela a vždy jsem si byla jistá, že mě se to vyhne. Samozřejmě jsem byla naivní a jak mě zaskočilo, když ve dvacátém pátém roce jsem zaregistrovala vrásky kolem očí. Byla jsme v šoku! Najednou jsem začala litovat, že jako holka jsme se o svou pleť nestarala. Bylo to skvělé období, když jsem si nemusela ničím mazat obličej, protože jsem byla bez vrásek. Ovšem první vrásky jsme brala veli špatně. Vrásky jsem vždy přisuzovala starým lidem a ne 25leté ženě. Vím, že za vrásky si mohu sama. Nyní se o svou pleť starám, dopřávám jí péči, kteoru si vyžaduje. Nechala jsem si poradit od své kosmetičky a její rady dodržuji. I když se mi časem vrásky objevují více, neřeším je tak jako před lety. Prostě to k člověku patří, ať je jakýkoliv. Samozřejmě, že by mi bylo lépe bez vrásek, ale naučila jsem se je brát. Protože kdybych se z nich stresovala, měla bych je ještě víc :)

Katuskal

26. 1. 2019

Mně se udělaly vrásky kolem očí. Je to nepříjemné a byla bych neskutečně ráda, kdybych se mohla vrátit do dob, kdy jsem ještě žádné neměla

Meffy

26. 1. 2019

Když jsem nastoupila po vysoké škole do práce (učila jsem na základní škole), nikdo mě netipoval na učitelku a mezi dětmi mě přehlíželi rodiče, pořadatelé besed či průvodci školních skupin. Musím říct, že jsem se moc těšila, až toto období skončí. Teď se pomalými kroky blížím ke čtyřicítce a nikdo si mě už naštěstí s patnáctiletými dětmi neplete Vrásky už pozoruji, ale radost z nich nemám. Očividně nemůžu být úplně spokojená nikdy Ale zase na druhou stranu, vždycky je co zlepšovat.

voljaro

26. 1. 2019

Když jsem slovo vrásky neznala, tak jsem byla asi malá. Do těch dob bych se vrátit nechtěla. Jsem ráda za to, co jsem si prožila, přestože to nebylo vždy jednoduché. To k životu patří jako vrásky ke stáří. Neříkám, že nepoužiji krémy, aby se mé "viditelné" stáří trochu oddálilo, ale rozhodně se z přibývajících vrásek nehroutím.

Prvni vrasky prijimam s respektem, je to prirozene a tak se alespon muzu pokusit je trochu brzdit. Do dob bez vrasek bych se vratila hned..

lale

26. 1. 2019

ano, přála , protože smířit se s nimi je těžké . Kosmetika je všemocný pomocník , ale ne vždy opravdu účinky jsou znatelné. Ráda bych vyzkoušela něco opravdu kvalitního .

Vrásky jsou důsledkem emocí a ty se mnou s mými třemi syny cloumají ze strany na stranu. Naštěstí ale máme více radosti, než strasti a i když dětem nebylo do vínku úplně dáno, o to víc umíme ocenit právě ty drobnosti. Ráda vypadám hezky a zvlástě kolem očí bych ocenila vyhlazenější pleť. Ani nevím, kdy se začaly objevovat, ale asi s prvními šedinami ve 20 letech.

Artemidy

25. 1. 2019

Pár vrásek už jsem na sobě zpozorovala a opravdu z toho nemám radost. Určitě bych se ráda vrátila do dob kdy jsem měla obličej hladký jako dětská prdelka

Leňulka

25. 1. 2019

Já a první vrásky? Musím přiznat, že první co jsem vyřkla, jakmile jsem objevila první vrásku bylo: "Proč tak brzy?!". Ale ve skutečnosti se ani nedivím.. Jednak to máme v rodině a za druhé mám za sebou velmi těžké období, které se promítlo i na mém obličeji. Sice ještě vrásky nejsou tak hluboké, ale i tak tu jsou. Jsem s nimi již smířena, ale stejně se je snažím skrýt a vyhladit jak jen to jde, jen mi zatím nic nepomohlo.. A zda bych se vrátila v čase? Ne, nikdy. Co kdybych kvůli pár vráskám nepotkala toho nejúžasnějšího muže na světě?

Barinkas

25. 1. 2019

Kdo by se nechtěl vrátit do mladších let? Nejen kvůli vráskám. Ač tedy poslední dobou mě opravdu pohled do zrcadla již moc nebaví, prostě tam mrchy malé jsou, ne že nééé. Ať se dívám jak chci, bohužel. Vrásky moc radostně nepřijímám, stárnutí je sice přirozený proces, ale pokud jde zpomalit, tak šup sem s tím. Krémy používám snad od 15 let, teda tenkrát takové normální Nyní zkouším různé novinky, ovšem že by byla nějaká změna vidět, ne...

Ivanda

25. 1. 2019

Prvních vrásek jsem si všimla už před mnoha lety.Byla to hlubší vráska nad nosem,ukázala se vždy ,když jsem se mračila ,také vedle očí.Později se objevily u nosu a okolo rtů.Říkali mi,že je to tím,že se moc směju.Byla jsem hloupá a říkala si,že se budu smát méně-no to byla BLBOST Nyní se směji dle libosti a vrásky naskakují také jak se jim chce.Však mám na to věk.Ale čas bez nich byl fajn,kdo by nevzpomínal na mládí s vyžehlenou pletí

fsk

25. 1. 2019

přijímám je, protože jsou a budou, ať budu dělat cokoliv. ale nehroutím se z toho, ba naopak, své zrání si náležitě užívám a vrátit se do dob před prvními vráskami nechci .-)

whatty

25. 1. 2019

první vrásky celkem šok ale co se dá dělat že, určitě bych se ráda vrátila do dob kde není ale jedna

lucier

25. 1. 2019

první vrásky pro mě byl šok.ve věku 33let mám opravdu mnoho vrásek i hlubokých a snahy bojovat s nimi sice jsou, ale výsledky nepřichází žádné. používám mnoho krémů, i různých značek, ale bez viditelného výsledku. kosmetiku bych si tedy opravdu přála otestovat. ale do minulosti bych se vracet nechtěla.

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Kachní prsa se šalotkou

Kachní prsa se šalotkou

0 hlasů
1h a 25min 272 kJ 350 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřová panenka s rajčaty

12 hlasů
30min 520kJ 130 Kč

Jednoduchý a rychlý recept na dietní přípravu vepřové ...

Kuřecí prsa s mandlemi

20 hlasů
40min 563kJ 140 Kč

Kuřecí plátky s mandlemi a šafránem.

Poradny

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více