Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Anti-Age Global od Yves Rocher

18. 01. 2019

nakad

25. 1. 2019

První vrásky jsem přijímala ráda, mám po matce mladý vzhled, a naopak jsem byla ráda, že konečně se přiblížím svému věku. Nicméně to byly ty první, milé, roztomilé vějířky. Bohužel se tyto první vrásky prohloubily a nyní moje oční okolí vypadá vysušené, vrásky jsou takové papírové a zapadá do nich makeup, takže pak vypadám naopak hoodně staře, když na ně dám makeup. Chci to zpět, do fáze 1!

kohoutice

25. 1. 2019

Řeším i neřeším. Neřeším, že bych z toho dělala vědu a vím, že ke mě patří, za některé jsem ráda jako vrásky od smíchu. Řeším, že občas neodolám a koupím si nějaký zázračný krém a doufám, že se mě vrásky vyhnou obloukem. Třeba tyto krémy budou opravdu tak zázračné a vrásky se neukážou, jaký dostanou strach. Děkuji moc

blesksoft

25. 1. 2019

Já vrásky neřeším - patří k určitému věku. Určitě bych nešla na žádnou operaci nebo nebo bych nenechala do sebe něco píchat injekcemi. Následné komplikace s alergickou reakcí nechci riskovat. A vrátit se do doby kdy jsem je neměla to asi ne - každé období je jiné a něčím krásné.

inutec

25. 1. 2019

I mě neminuly první vrásky - najednou tu jsou - a já vzpomínám jak mi ve třiceti maminka dala anti-age krém s tím, že už je čas - uschovala jsem ho hluboko do skříně. Já a vrásky - to přece není možné....no je to možné a já opět musím dát mamince za pravdu jako už tolikrát a stejně jsem si i na tohle musela přijít sama. A tak teď se hlásím k testování anti-age řady a moc si přeji být mezi vybranými testerkami, protože mi ty moje vrásky nejsou zrovna sympatické a nehodlám jim svůj obličej jen tak ponechat

První vrásky mi nevadí, až to bude neúnosné dnešní moderní technologie mi pomohou.

4vladku

25. 1. 2019

Stárnutí nezastavíme a tak přece jenom v 66 už nějaké mám a je potřebné je aspoň trochu eliminovat, ale zpět do věku zcela bez vrásek bych se asi nechtěla vracet.

lenkita

24. 1. 2019

Mám za mesic 41 a prvni vrasky uz jsou znat.Taky plet kolem oci je jemnejsi, povadlejsi.Zatim bojuji kazdodenni masazi s merunkovym olejem a poohlizim se po dalsich zazracich k zpomaleni casu. Hned bych vrátila cas do doby jemne a pevne mladistve pleti.a nejen kvuli pleti.

zdenik

24. 1. 2019

Vrátit plně se nikdy nedá, ale moc bych se chtěla připojit k cca 80% žen. Abych měla možnost posoudit, že se opravdu něco posunulo k lepšímu.

AdelaS

24. 1. 2019

Ahooj Chtěla bych byt vybrána abych tento super produkt mohla otestovat na babičce které je 65 let a trochu ji udělat úsměv na tváři a aby věděla že krásná může být v jakýmkoliv věku S přáním hezkého dne Adela

Vrasky uz mam a ani nevim, kdy jsem je prvne zaregistrovala v lete jsem se vzdycky vystavovala slunicku a rada se zasmeji, takze vejirky kolem oci jsou dukaz obojiho Jako "spravny" pubertak jsem vyzkousela cigarety, ale nastesti me toto nechytlo, tak vrasky kolem ust nemam. Ale diky kilum jsem obcas mela naducanou, ale hladounkou tvaricku, kila jsou pryc, tak vrasky vylezly. No nehroutim se z toho, ale pleti bych rada pomohla

jerry

24. 1. 2019

Vrásky patří k věku, k životu a je v nich vepsaný příběh. Líbí se mi, když je ve tváři vidět, že člověk něco prožil. Bez vrásek jsem byla v dětství, do toho bych se asi někdy vrátila, ale nejde to, tak ať je to tak jak je.

Lucie2606

24. 1. 2019

První vrásky byly docela stresující, mazala jsem najednou vším možným, aby zmizely a pak mi to došlo. Nejen že nezmizí, ale budou horší a horší. Ale pak jsem si uvědomila, že jsou to známky radosti, smíchu a slunných dní strávených venku s rodinou. Takže ne, nechci se vrátit do dob, kdy jsem netušila, co vrásky jsou. :)

dennas

24. 1. 2019

První vrásky vnímám velice špatně. Je to signál, že mám již být rozumná a skutečně si uvědomit, že nastupují nové a mladší generace.

Vrásky se připlížily pomalu a najednou jsou tu. Nehroutím se z toho :D Ráda pečuji o svou pleť už od dětství. Nejprve to byly uhříky a nyní se budu orientovat na vyživující krémy, olejíčky a séra Prostě k životu to patří a doufejme, že mi vrásky budou s přibývajícími léty slušet Nic bych nevracela.

ovace

24. 1. 2019

První vrásky přišly nečekaně.Se zkušenostmi a s prvním rozvodem.Najednou tu prostě byly.Nemyslím si,že bych se chtěl vrátit do dob,kdy jsem vrásky neměl.Ikdyž by to bylo krásné.Ale jsem s nimi smířený,patří ke mě a troufám si říct,že mi i sluší,takže jsem za ně rád,

První vrásky jsou daní za mateřství, což je pro mě v současnosti nejkrásnější životní role. proto je mám ráda, když se mi nelíbí, přijímám je pozitivně. Samozřejmě s nimi bojuji a vím, že bude hůře

Hedvikova

24. 1. 2019

Vrásky se mi nelíbí, snažím se je eliminovat různými krémy. Do minulosti bych se kvůli nim ale nevracela. Někomu vrásky celkem sluší. Ráda bych byla ten případ.

danusch

24. 1. 2019

Vrásky z vrásek si nedělám. Nicméně o pleť se starám pečlivě a tak si i pečlivě mažu každou vrásku. Vracet se někam zpět kvůli stavu pleti mě ani nenapadá .

Emucha

24. 1. 2019

Vrásky - něco co přišlo zcela nečekaně - teď už můj obličej není tak hladký a pleť jako broskvička - jak mi kdysi říkávala babička. Učím se je přijímat a zkouším je trochu zarazit. Podcenila jsem prevenci, neboť v době bez vrásek jsem si zkrátka nechtěla dělat vrásky Teď se občas vidím na pět let staré fotce a říkám si, sakra já vypadala dobře....a to jsem si to vůbec neuvědomovala - takže se s nadšením hlásím k testování, abych to samé neříkala, až uvidím svojí současnou fotku za dalších pět let

kamila76

24. 1. 2019

Přiznám se vrásky pozoruji při pohledu do zrcadla čím dál víc a častěji. Nemůžu si nic nalhávat. Za měsíc mi bude 43 let. Do věku, kdy jsem vrásky neřešila, bych se vrátit nechtěla. Byla jsem sice mladá, ale všemu jsem věřila. Dnes mohu hodiny vyprávět na téma, co to je poslouchat rodiče. Produkty řady Anti-Age Global od Yves Rocher bych velice ráda testovala. Bylo by příjemné se znovu cítit krásnější. Chtěla bych se sama přesvědčit, zda jde ošálit čas.

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Telecí na bílém víně

Telecí na bílém víně

7 hlasů
1h a 30min 317 kJ 320 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Luštěniny se zelím

11 hlasů
1h a 10min 348kJ 75 Kč

Nebojte se neobvyklé kombinace zelí a luštěnin a ochut...

Grilované vepřové kotlety s borůvkovou omáčkou

12 hlasů
40min 535kJ 155 Kč

Borůvky lze použít nejen do koláčů a k přípravě dezert...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více