Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Anti-Age Global od Yves Rocher

18. 01. 2019

lucie077

24. 1. 2019

Vrásky, to je asi můra každé ženy. Ale já je přijímám s noblesou, když žena o sebe pečuje, a snaží se o to, výsledky jsou vidět hned. Nemusí ani na plastiku. Vždyť vrásky jsou přirozené a patří ke každé ženě. A s úsměvem a pozitivním laděním jde vše líp.

Lucie01

24. 1. 2019

Touto kosmetikou bych chtěla překvapit svou mamku, která má zrovna dneska narozeniny, tak by to byl takový mírně zpožděný dárek. Chtěla bych, aby si se svým věkem nedělala vrásky, protože vypadá pořád skvěle.

zuko

24. 1. 2019

vrásky k životu patří, ale dnes je řada kvalitní kosmetiky, která dokáže tvorbu vrásek zpomalit. Je mi 46, mám 4 letého syna, musím se o svou pleť starat, aby si cizí nemysleli, že jsem jeho babička. Proto bych ráda tyto přípravky vyzkoušela.

sipeji

24. 1. 2019

Vrásky jsou pro mě něco nového a překvapivého, často si říkám, že toto není moje tvář - ta přece byla vždy hladká, najednou jí "zdobí" vrásky a když svraštím čelo, chvilku trvá než se znovu vyrovná....no to je život, přináší nám stále něco nového. Doba kdy pro mě vrásky bylo něco zcela neznámého mi přijde nedávná, jenže ono to tak hrozně rychle utíká, za rok mi bude 40 let a bez vrásek to už asi nepůjde - ale proč jim to trochu s kosmetikou Yves Rocher neznesnadnit

Vera1

24. 1. 2019

První vrásky jsem tak nějak neřešila, ale je fakt bych byla raději bez nich. Čas ale nikdo nezastaví, vrásky k stárnutí patří, to však neznamená, že se nebudu snažit jejich výraznost a četnost minimalizovat. Nejlepší volba je pro mě dobrá kosmetika, která by dokázala tento problém redukovat. Určitě bych si přála vrátit do dob, kdy vrásky pro mě byly tabu, ale stejně dříve či později by mě stejně zase dohnaly...

Amalka

23. 1. 2019

Myslím, že si nějak neuvědomuji, jak jsem se srovnávala s první vráskou, protože vrásky prostě jednoho dne byly a nebyl čas sledovat, kdy se objevila ta první ... :D Vrásky patří k životu každé z nás a není třeba se jimi trápit. Je fajn o sebe pečovat a mít pomocníky, kteří nám pomohou vypadat lépe. Takže ani vracet bych se nikam nechtěla, je mi dobře, kde jsem a kým jsem ...

Jarka29

23. 1. 2019

První vráska to byl docela šok,ale už jsem se s nima tak trochu smířila.Opravdu jen tak trochu,jenže čas nezastavím.Moc ráda bych ty vrásky alespoň zmírnila.Možná mě víc než vrásky trápí tmavé skvrny.Jelikož mám malého raubíře tak bych si ještě pár let přála vypadat trošku mladší,ráda bych zkusila něco co by zabralo a moje pleť se vrátila o pár let zpět.

zanetie

23. 1. 2019

Kdo by se nechtěl vrátit do dob, kdy vrásky neznal... Bylo to krásné bezstarostné mládí, na které vždy budu s láskou vzpomínat. S přibívajícími léty, přibívaly chvíle prožité v radosti i smutku. Každá z nich se podepsala na tvorbě mého vráskového příběhu. To je prostě život. Za žádnou vrásku se stydět nikdy nebudu, ale pokud dostanu možnost ji trošku zredukovat, bránit se nebudu.

Radecka

23. 1. 2019

vrásky k životu patří a já se jimi nenechám rozhodit. Samozřejmě ráda využiji způsob je trochu redukovat

bulali

23. 1. 2019

Není nic příjemného, když se ty nepříjemné čárky začínají objevovat, ale nezbývá než se s tím smířit nebo najít kosmetiku, která to při nejmenším zpomalý.

luposi

23. 1. 2019

K mému věku nějaké vrásky určitě patří, ale i přesto bych byla ráda, kdybych je mohla aspoň trochu pozastavit. No o nějaký rok bych mohla být mladší, ale asi úplně mladá bych být nechtěla. I když by to mělo také něco do sebe.

Mirandela

23. 1. 2019

Vrásky až tak neřeším, v mých 55 letech mám stále mastnější pleť, příroda byla ke mně shovívavá. Drobné vrásky kolem očí od úsměvu mě moc netrápí. Povislé kontury obličeje už více. Ráda bych vyzkoušela tento skvělý výrobek od prestižní kosmetické firmy.

renule

23. 1. 2019

Vrásky přijímám, protože čas plyne a nikdo neuteče, upravila jsem kosmetiku, tak aby odpovídala mé pleti a jde se dál. Proč se trápit něčím, co nezměním. Botox ani nic jiného není pro mě.

libutka

23. 1. 2019

první vrásky jsem neřešila, dřív se na to tak nehledělo a teď i když k věku vrásky patří, bojuji ze všech sil, aby jich ubylo a moje pleť byla vyžehlenější, kupuji si krémy, ale na trhu je jich tolik, že vybrat si je dost obtížné, přesto mi záleží více na tom, abych byla spokojena v životě a vrásky tak moc neřeším

Prvni vrasky prijimam celkem spatne. Vim, ze vsichni starneme a je to soucast dalsi casti zivota. Ale musim rici, ze lepe snasim sediny nez vrasky. Jsou dny kdy si pridadam opravdu jako starena a prala bych si vratit cas do dob, kdy jsem peci o plet moc neresila, protoze jsem si nedokazala predstavit, ze mi bude vic jak 25...kdyby sel vratit cas, o plet bych se radne starala od mladi a urcite bych dnes vypadala lepe...

ZuzkaK

23. 1. 2019

Abych se přiznala, první vrásky (a možná už v mých 42 letech ani nejsou první) nesu velmi dobře). Nikdy jsem nebyla fixovaná na vzhled, nebo mládí. Asi nebude překvapením, že bych se v žádném případě do věku, kdy jsem vrásky neměla, vracet nechtěla. Čím starší jsem, tím spokojenější a štastnější mám život. Už znám lépe pravidla jeho hry, už mě netrápí různé hloupoučké neurózy, které jsem v mládí měla. Naopak, kdybych to mládí mohla vynechat, vůbec by mi to nevadilo. Asi se ptáte, proč se chci zapojit do tohoto testování? Přes to všechno miluju zjišťovat, jak věci fungují a jestli fungují dobře.

Awa6

23. 1. 2019

Vrátit se do doby, kdy jsem vrásky neměla vůbec, tak to bych brala opravdu ráda. Maminka mi říkala, že jsou tak zapsány zkušenosti a tak bych se chtěla trochu vylepšit a aby ty zkušenosti nebyly vidět na první pohled. Zatím mi na tu krásu moc z rozpočtu nezbývá a tak bych chtěla vyzkoušet, zda to opravdu funguje. Nešlo by to?

Pavi

23. 1. 2019

Ano, vrásky už mám, ale asi od smíchu a mhouření očí. Na moji babičce se mi vrásky líbily. Také jsem ji tak lichotila, ale opravdu se vám s věkem změní obličej a s tím i nálada. Přála bych si s tím něco dělat, ale finance nám nezbývají. Tak mi musí stačit, když mi děti také lichotí, jak se jim líbím. Jen aby to byla pravda...

dady

23. 1. 2019

Tak to je nádherná otázka.No i když těch pár vrásek beru statečně a chovám se jak dáma,určitě bych se ráda vrátila do dob,kdy ještě žádné nebyly.Bohužel stárneme všichni a stejně je bude jednou mít každý

sarkah

23. 1. 2019

I když mi bude teprve 33let,začínám už vrásky na mém obličeji nalézat...ale určitě bych to dala ozkoušet mé mamince

TESTOVÁNÍ: Péče o citlivou dětskou pokožku. S Froschem ch...

Hlíva se zeleninou

Hlíva se zeleninou

17 hlasů
35min 535 kJ 98 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí s hruškou

9 hlasů
1h a 35min 500kJ 300 Kč

Netradiční, ale výborné hovězí maso s hruškami.

Masové kuličky s čubricou

8 hlasů
1h a 5min 939kJ 120 Kč

Recept balkánské kuchyně.

Poradny

Mám trvalý pobyt jinde než bydlím, dostanu příspěvek?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden přeje hlavně kamarádským vazbám! Proto se snažte naslouchat svým přátelům a ubezpečte je, že jste tu vždy pro ně. Uvidíte, že vám oplatí stejnou mincí. Díky nim se budete cítit velice sebejistě a v pohodě. Jen těžko vás něco rozhodí!

Více