Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Anti-Age Global od Yves Rocher

18. 01. 2019

Vrásky neřeším, protože šťastná a spokojená žena může vypadat mladě i s nimi. Do doby, kdy jsem vrásky neměla, bych se vracet nechtěla. Každý věk má svoje plusy a mínusy.

cepina

23.01.2019

Vrásky nepřjjímám s radostí, ale stres z nich také nemám. Vždycky jsem si říkala, co se stane, až se objeví první vráska, první šedivý vlas a přijdu o první zub. Nestalo se sice nic, ale cítila jsem se starší a opotřebovanější. Snažím se tedy vráskám dát stop a čím jsem starší, tím více o pleť pečuji. Chodím ke kosmetičce a hledám kvalitní přípravky pro pleť. Chci se cítit dobře a vrásky nejsou to, co bych chtěla na obličeji mít. Jpravda, že do období bez vrásek chtěla vrátit jen na chvíli, abych o sebe začala pečovat dřív a vrásek měla ještě méně. A když už-tak jen od smíchu.

Nechtěla bych se vrátit do dob, kdy jsem ještě neměla žádné vrásky . Líbí se mi tahle doba "zrání" . Každá má vráska má svůj důvod a jsem s tím smířená

gabulka

23.01.2019

Snažím se je přijímat bez emocí, prostě si říkám,je to tak, dělám maximum, tzn. používám krém, který si mohu dovolit, a víc již prostě udělat nemohu,tak proč se trápit. Nejsem v tom přece sama!

já myslím, že první vráska je pro každou ženu docela přelom ale rozhodně není žádná katastrofa, zvlášt dneska, když jsou k dispozici krémy a séra, co umí čas trochu zpomalit vrátit čas by bylo občas fajn, ale do doby před vráskami asi ne, to si myslím, že jsem nějak šťastnější teď

alenab

23.01.2019

jsem už ve věku, kdy nějaká ta vráska k životu patří, ale abych nebyla vrásčitá moc, používám kvalitní krémy a séra a o svou pleť se snažím starat. A do doby, kdy jsem neměla vrásky, už bych se vrátit nechtěla. Jsem v důchodu, mám čas na své koníčky a hlavně si užívám vnoučat.

Tak já přijímám vrásky nesnadno :) Dobře.. ve svých 32 letech mám vrásek plné čelo a kolem úst taky... (asi z toho jak se stále mračím či směji). Já si ani nepamatuji, kdy jsem vrásky neměla Tak vyzkoušíme novou péči.. a uvidíme, zda mi pomůže aspoň částečně s vrásky zatočit :)

jiji

23.01.2019

Beru to v pohodě...experimentuji s krémy a v pohoděprostě čas člověk nezastaví...

elinkas

23.01.2019

Vrásky Zatim neznam ,ale darovala bych to mamince.

S vráskami se vyrovnávám statečně,vím,že patří k životu.Jen se snažím,aby jich bylo co nejméně.Pravidelně se proto o pleť starám,mažu se hydratačními krémy.Po čtyřicítce je moje pleť ochablá s mělkými vráskami,ty hluboké zatím nemám,možná díky genům možná díky péči.Samozřejmě že pleť bez vrásek vypadá mladší a žena se cítí více sebevědomější.Ráda bych proto vyzkoušela tyto produkty,abych měla krásnou pleť bez vrásek,aby mi tyto zázračné přípravky trošku pozastavily to stárnutí.Zpět do doby bez vrásek bych se ale vrátit nechtěla,jsem spokojená v tomto období a užívám si života.Dcera odrostla a já mám tak čas na své koníčky a své záliby.

Vrásky se mi objevují v oblasti úst a očí. Mám smíšenou pleť se sklonem k akné. A proto se snažím o pleť pečovat.... a opravdu mazat a mazat . S příbytkem vrásek si nedělám starosti, patří to k životu. Nic bych nevrátila zpátky

Vrátit se do doby, kdy jsem neznala vrásky.....to stojí za zamyšlení - pokud bych měla hladkou tvář a rozum jaký mám dnes, třeba by mnohé vrásky ani nevznikly....svoje vrásky přijímám s pokorou a vlastně se divím, že po tom všem čím jsem prošla jich není až tolik, ale to neznamená, že stojím o další. Kosmetiku Yves Rocher mám moc ráda, nejen protože je velmi ohleduplná k přírodě a citlivá k pleti, proto by mi bylo ctí otestovat řadu Ati-Age-Global a podělit se o své zkušenosti.

První vrásky se mi začali objevovat kolem 45 roku.K mému věku už vrásky patří,tak si z nich těžkou hlavu nedělám.Nicméně snažím se používat kvalitní krémy a séra,které vrásky zpomalí.Proto bych velice ráda testovala tyto nové produkty

Tabita

22.01.2019

První vrásky se mi začaly objevovat kolem 45. roku. Od smíchu. Používám noční hydratační krém a krém kolem očí. Vrásky k mému věku asi patří., ale snažím se používáním kosmetiky aspoň trošku omladit pleť.

vendina

22.01.2019

Vrásky kolem úst mne trápí hodně-mění výraz obličeje,který působí smutně,naštvaně dle kolegyň.Zkoušela jsem doporučené krémy,ale bez efektu

xverca

22.01.2019

Snažím se s nimi bojovat účinnou péčí. Vracet určitě ne, život není o vráskách, každý z nás jednou zestárne.

Blanča

22.01.2019

S blížící se třicítkou se mi na obličeji objevuje čím dál víc vrásek-na čele jedna velká rýha, kolem očí mal vrásečky a kolem úst jich tam taky pár je. Jsem z toho celkem nešťastná a doufám, že se to nebude zhoršovat. Ráda bych se vrátila do dětských let, kdy mi babička říkala, že mám pleť jak hedvábí člověk to nemusel řešit, byl krásný od přírody, žádné krémy, makeupy nebyly potřeba..

vetrak

22.01.2019

První vrásky se mi začali objevovat už před 5 lety a rozhodně to pro mě byl trošku šok a zamyšlení se nad tím, že bych už měla začít pro svou pleť něco dělat a více se o ní starat, aby jich přibývalo co nejméně. Určitě bych se ráda vrátila do mládí a to nejen kvůli vráskám.

Čím jsem starší tím mě vrásky více trápí a moc bych si přála mít pleť zase jako za mlada, krásně hladkou, jemnou a vypnutou. Dnes se tomu snažím pomoci alespoň různými krémy a přípravky někdy s větším úspěchem někdy s menším.

micak42

22.01.2019

Vrásky si hodně dělám z těch mých vrásek,mám kruhy pod očima a kolem očí.Prej to jsou vrásky ze smíchu,ale moc mě to tíží a stále hledám krém,který by mě pomohl,ale marně.

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Ostré kuřecí kousky

Ostré kuřecí kousky

10 hlasů
45min 649 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Lahodné kuře Teriyaki s vůní Asie

27 hlasů
50min 617kJ 227 Kč

Kuře s příchutí Asie vykouzlíte podle tohoto receptu. ...

Šťavnaté karbanátky

8 hlasů
50min 625kJ 110 Kč

Karbanátky z kuřecího masa a cukety.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více