Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Anti-Age Global od Yves Rocher

18. 01. 2019

Lenka1964

22. 1. 2019

Dobrý den všem, už mi bude 55 a že mám vrásky, si překvapivě všiml spolužák na srazu od ZDŠ. Přestože stejně starý, velice se tomu podivoval Ano mám vrásky, nejen kolem očí- těch si vážím, jsou z mého smíchu, ale kolem úst, na čele, protože mi přepadávají horní víčka a na tvářích. Ty horní víčka právě řeším, ale na těch tvářích mi vrásky vadí asi nejvíc. Ne tolik, abych se z toho hroutila. Od 20 let pracuju ve zdravotnoctví na 3 směny, jako zdravotní sestra, matka a teď už i babička toho moc nenaspím, a tak se ani nedivím, že to odnáší nejen moje zdraví, ale i pleť. Ale kdyby s tím přece jen šlo něco trochu udělat a ty vrásky změlčit, tak to by mne moc potěšilo. A myslím, že i moje okolí. Děkuji za možnost být testerkou a přeju všem hezký den...

Sice mi bude 35 až příští rok, ale s vrásky bojuji již od 25 let. Bohužel je to jako boj s vetrnymi mlýny. Když se divam na svou 92letou babicku, která téměř zadne vrasky nema, tak si rikam, zda to neni zbytecne porad se mazat nějakými kremy. Nekdo holt ma v genech oblicej plny vrasek a jiny zase nic.

Milka98

22. 1. 2019

To víte, že mě vrásky štvou, ale deprese z nich nemám. Jsem už prostě dáma v letech /55/ a tam už vrásečky patří. Víc než vějířové vrásky kolem očí mi vadí nosoretní rýha a mračící vrásky mezi obočím. Po tvářičce jako dětská prdýlka občas zatoužím, ale bylo by to dost směšné, tak se rychle vrátím do reality a občas mažu, masíruju, dělám masky,....

terka20

22. 1. 2019

Vrásky přijímám s mírnou nechutí a bráním se jim,co se dá. Vrásky jsou ale součástí života,ty od smíchu beru pozitivně,horší jsou ty na čele,které se začínají klubat.Myslím si,že kvalitní péče už dokáže téměř zázraky a tvorbu vrásek oddálit. Vrátit do časů bez vrásek bych se nechtěla,neměla bych tak úžasnou dceru a povolání,které mě baví. Apropo-život prý začíná až po čtyřicítce

deeana

22. 1. 2019

Se vztyčenou hlavou se řadím už nějaký ten pátek do kolonky 35+ a snažím se, jak jen to jde, projevy stárnutí pleti vyzmizíkovat každodenní péčí o ni a pozitivním přístupem k životu. Někdy mě ty již hluboké rýhy na čele dost štvou, jindy je zase beru s větším nadhledem, jako přirozenou součást zubu času a jako daň za větší nadhled, zkušenosti a prožité okamžiky. Vrátila bych se tak maximálně na chvíli do bezstarostného dětství, užila si přítomnost obou prarodičů a pak se zase skokem vrátila do dneška a nic na tom neměnila. I v tom je kouzlo lidského bytí, že je vyměřeno a pokusů na opravu chyb je tak akorát.

piminka

22. 1. 2019

35 let mi bude v březnu a bohužel a vráskami musím bojovat již nyní. Značku Yves Rocher znám na základě testování detox řady, jsem si znova krémy a čistící gely objednávala. Velmi jsem si ji oblíbila. Tato řada je lákavá, opravdu bych měla velký zájem ji odzkoušet! Kéž by to šlo se vrátit o pár let zpátky, více bych se na vrásky a prevenci zaměřila. To jsem vždy jen řešila problematickou pleť a vrásky se mě přece netýkaly...omyl!! Teď už vím, že je jim třeba předcházet a dnes například ikdyz je venku mráz a pořádná zima, krom krému vyrážím ve slunečních brýlích. Protože i to sluníčko, kvůli kterému pak tak přivírám oči, pěkně vrásky kolem očí a na čele prohlubuje. Vím, že v písničce od skupiny Kryštof se zpívá, že vrásky jsou jen převlečený smích...ale já bych se ráda smála i bez nich :) teď hold musim dbát na to, abych byla má pleť mladá a krásná. A to pomocí kvalitních přípravků. Přírodní kosmetika je pro mě důležitá, věřím této značce

SasaAlex

22. 1. 2019

I kdyz vrasky a stari patri k zivotu. Velmi tezko se s tim dokazu smirit, ze mi neni 20 let. Vrasky jsou u me velmi rozsahla a viditelne, nekdy si pripadam jako vrascity pes. Vrasky mam nejen oko oci, ale take v oblasti rtu. Coz mi nektere lidi hadaji voce nez 40 let. Coz se me vzdy dotkne, a potom jsem cely den zklesla.

Bajula

22. 1. 2019

Vrásky jsou něco, co patří k životu ( i když poslední dobou existují různá vylepšení) a i když já osobně zatím vrásky nemám, tak by testovala mamka a ta stárne opravdu s grácií, i když prý první vrásky oplakala, teď už je s nimi tak nějak smířená (ale kdyby existovalo něco, co by je trochu zredukovalo, kvitovala by to s povděkem)

bara.yana

22. 1. 2019

prvni vraky jsem mela snad uz pred tricitkou a to jsem se hodne trapila. dneska uz je to o neco lepsi asi ze ten sok uz neni tak velky. snazim se zdrave jist a pecovat o svoji pokozku, abych se vrasek zbavila nebo je aspon zpomalila. ale kdybych mohla vratit cas, asi bych se takhle zacala chovat jeste pred tou prvni vraskou, aby se vubec neobjevila

Neda se nic delat, uz si to ani nepamatuju, ze to mohlo byt kdysi jinak....kolem me behaji holky na operaci ocnich vicek, ja zatim nebyla nikde, zadne nite, vicka, plastiky, rasy, rty, tetovani, permanentni makeup...kdyby se to dalo zachranit pomoci kremu, treba i ten Yves Rocher, to by byla parada, proti vraskam, krem....ze by. Ony ty vrasky nejsou jen od smichu, skoda...rada se necham presvedcit i testovanim, jestli se zazraky deji....Drive nez clovek skonci v rukou plastickeho lekare...

alab

22. 1. 2019

prijamala jsme to asi jako kazda zena spatne, snazim se aby byli co nejmene videt a delam si z nich spise legraci :)

bogape

22. 1. 2019

Ach, vrásky, nechci si je připouštět, ale jsou tady. Nic jsem nenechala náhodě a zainvestovala jsem do krému od společnosti Sasderma. Používám jej pravidelně a chlácholím se tím, že všechno je v cajku. Všechno ale v pořádku není, kor když se ráno mrknu na mateřské do zrcadla. Ráda vyzkouším tuto edici, v minulosti jsem měla od Yves Rocher zelenou edici pro zrající pleť a byla skvělá, proto ráda s dosavadními zkušenostmi, stavem mé pleti a drahými krámy porovnám :)

iva3

22. 1. 2019

Samozřejmě ve svém věku vrásky mám, ale to k věku patří...o svou pleť pečuji a něco nového účinného ráda vyzkouším...

ledo

22. 1. 2019

Manžel mi říká, že jsem čím dál hezčí, přestože to není a s přibývajícím věkem ani nemůže být pravda. První vrásky jsou tady a jediné co s nimi můžu dělat je snažit se je zakrýt úsměvem, dobrým krémem a makeupem. A vrátit se do mládí? Ano, ráda, děkuji

paperilla

22. 1. 2019

Vrásky beru jako nedílnou součást života, takže z nich "nevyšiluji". Možná to bude i tím, že první vrásky, které se mi udělaly jsou ty ve tvářích od smíchu. Sama se považuji za veselého člověka a tyhle vrásky jsou toho důkazem, takže je tak nějak přijímám. Nicméně jsem žena, která se ráda líbí a určitě bych chtěla i ten čas nějakým způsobem zastavit. A jestli bych se chtěla vrátit do období, kdy jsem vrásky neměla? Asi ne, protože to bych ještě byla bez svých dvou báječných dcer a super manžela.

Nika2511

22. 1. 2019

V listopadu mi bylo 35 a vrasky uz na sobe zacinam pozorovat. Vzdy doma s hmorem rikam, ze to mam ze svych holcicek Ale samozrejme to tak neni. Jen je tim zlobim Proste tk k zivotu patri a cas zastavit nejde

Vrásky přišl\y, jak přišly děti, a i proto mám ty vrásk ráda. Neměli jsme vždycky nejlepší časy, ale stálo to za to a nemělila bych. A čas bych taky nevracela. Ale to neznamená, že se nesnažím používat kosmetiku proti vráskám:))) Takže tohle testování by bylo pro mě jako dělané:)))

milka30

22. 1. 2019

Protože už mám nějaký ten rok po čtyřicítce, tak vrásky jsou to, co už musím řešit. I když se snažím používat kvalitní kosmetiku a o pleť pečovat, vrásky prostě zastavit neumím. Ráda bych alespoň je zpomalila... Jak říká moje maminka, proti věku není léku, ale já si přesto myslím, že každá žena může nad vráskami zkusit vyzrát a i v pokročilém věku vypadat mladistvěji. Určitě bych se ale do věku bez vrásek vrátit nechtěla, jsem ráda, že mám už svůj rozum a v této etapě jsem nadmíru spokojená. Konečně jsem se našla a mám všechno, po čem jsem toužila. Takže jsem spokojená i s těmi pár vráskami.

Molina

22. 1. 2019

Vrásky mi zas tolik nevadí, ale vrátila bych dobu, kdy jsem pleť měla plnější a vytáhlejší.

Vendy-Ema

22. 1. 2019

Vždy jsem si říkala, že vrásky jsou něco co se mě netýká, řešila jsem problematickou pleť, chtěla jsem být opálená a příliš neřešila prevenci. Nyní se mi blíží čtyřicítka a když se podívám do zrcadla, které máme v práci na WC - je velmi nemilosrdné - říkám si, kdy se to stalo, kdy mi ty vrásky kolem úst a na čele vyrostly Říkám si, proč jsem nepoužívala vysoký ochranný faktor, nemusela bych teď mít ještě "velmi slušivé" pigmentové skvrny. A tak jsem začala chodit na kosmetiku a začala řešit skutečně kvalitní kosmetiku. Ještě není pozdě vydat se do boje. Jen škoda, že jsem takhle nepřemýšlela dřív.... Proto bych si moc ráda vzala na pomoc řadu Anti-Age-Global od Yves Rocher a spolu s ní ty známky věku trochu obelstila.

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Telecí na bílém víně

Telecí na bílém víně

7 hlasů
1h a 30min 317 kJ 320 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Luštěniny se zelím

11 hlasů
1h a 10min 348kJ 75 Kč

Nebojte se neobvyklé kombinace zelí a luštěnin a ochut...

Grilované vepřové kotlety s borůvkovou omáčkou

12 hlasů
40min 535kJ 155 Kč

Borůvky lze použít nejen do koláčů a k přípravě dezert...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více