Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Anti-Age Global od Yves Rocher

18. 01. 2019

Luci79

22. 1. 2019

Já se s vráskami snažím bojovat už před ukončenou 30., ale přijímám je tak jak jsou, vadí mi kruhy pod očima. Teď v zimě se snažím používat přírodní olej Arganový a střídám s dalšími oleji, ale ty nejsou vhodné v létě, kdy mi pleť mastí. Nejvíce mě trápí vrásky na čele, u očí a také na krku a to mám letos 40. Potřebovala bych komplexní péči, zatím jsem používala pouze jeden přípravek na celý obličej. Navíc že po létě si mi objevují i pigmentové skrvny. Pokud by byla možnost, určitě bych ráda vyzkoušela, alespoň bych se cílěně mohla věnovat vše partiím obličeje. Kéž bych v čase vrátila svoji pleť do svých 20let kdy jsem měla pleť jak hebkou a vypnutou!

Malé vrásky se mi pomalu začínají objevovat, proto chci začít s anti age produkty co nejdříve. Samozřejmě by bylo skvělé vratit se o pár let zpátky, kdy pleť ještě vypadala mladší. Každý věk má ale co do sebe

Když jsem byla "mladá" tím nechci tvrdit,že nejsemjsem si hodně užívala. Večírky s přáteli, dovolené, kde jsem nepotřebovala spát. Vždy když jsem se ráno podívala do zrcadla říkala jsem si vypadáš dobře Ale s rostoucím věkem a narozením mého syna sleduji pleť už v jiném měřítku než předtím.Určitě se snažím první vrásky zastavit. Ale zase to nevidím jako hrozný problém prostě to k nám ženám patří

heenna

22. 1. 2019

Každá vráska je zkušenost. Vrásky k věku patří. Pravda je, že jsou chvíle, kdybych se vrátila zpátky v čase.

prvni vrasky jsem objevila teprve pred par lety, nejdriv okolo oci a pak i na cele. zatim se sice daji zamaskovat, ale cas clovek nezastavi... a cas bych klidne obcas vratila, treba bych dostala sanci obcas napravit nejakou tu chybu a pak se vyhla problemum, co pridelavaji vrasky

Byla jsem mladá a užívala život hodně dlouho. Maminkou jsem se stala až v 36 letech po umělém oplodnění a narodil se mi doslova zázrak. Spíš bych chtěla zastavit čas nyní, kdy je Kájovi 5 let a užívat s ním a manželem krásné zážitky, pokud jsme tedy všichni doma zdraví... Vracet zpět do dob diskoték, apod. bych nechtěla. První vrásky a šediny se mi začaly objevoval cca před 4 lety, protože byl Kája od jeho půl roka do roka a půl 5x hospitalizovaný. Než doktoři přišli na to, že se jedná o periodické horečky, tak prošel odběry, rtg, sony, apod. Vše jsem absolvovala s ním. Poprvé jsem pocítila ten největší životní strach, strach o své dítě. Od té doby si občas barvím vlasy, abych zakryla začínající šediny, ale na vrásky jsem ještě nic neobjevila. Je mi 41 let, začala jsem hubnout a dala jsem si předsevzetí, že musím vypadat co nejlépe. Jak říká moje mamka, aby se Kája nemusel za maminku stydět.

dasa009

22. 1. 2019

Vrásky se snažím přijímat, tak jak se postupně objevují, ale samozřejmě se s nimi snažím bojovat. Kdyby mi někdo nabídl stroj času, tak bych hned brala svoji pleť třeba před 20 roky

Simdan

22. 1. 2019

Je mi 38 a vrásky sice nejsou extra viditelné, ale čas člověk nezastaví, snažím se dodržovat pitný režim, dělám si masáž obličeje. Vrásky samý o sobě mi až tak nevadí, spíš bojuji s pigmentovými skvrnami ty se mi začaly dělat asi ve 28letech a každý rok je to horší, proto je of50 mým nejlepším přítelem, tato6sada vypadá fantasticky

nitka-a

22. 1. 2019

Letos slavím 60 a tak už se nějaké vrásky ojevily. No ale člověk se s tím musí nejak smířit co nadělá. Když jsem byla mladší tak jsem si vůbec nepřipouštěla že bych někdy mohla nějaké mít. A ted se nestačím divit .

annella

22. 1. 2019

Je mi 58 let a vráskám se moje pleť nevyhýbá , je pravda , že poslední roky je to hodně znát.Snažím se o pleť pečovat , ale hodně se na mě podepisuje neustálý stres.Čas bych vrátit nechtěla , myslím , že jde o to , umět přijmout stárnutí a věci s tím spojené .

Milis666

22. 1. 2019

Tak letos už oslavím 40 a nějak mě to netrápí.Vrásky mám hlavně od smíchu a s tím se dá žít Používám kosmetiku a snažím se jakžtakž udržovat, ale mám pocit, že je to spíš v hlavě.Myslím že, pokud se má člověk aspoň trošku rád, působí pozitivně i na své okolí.

ladouch

22. 1. 2019

Já už mám vrásek poměrně hodně a už mě není 35, ale více, ráda bych tyto přípravky testovala, každá vráska, která zmizí je určitě úspěch, a věřím tomu, že mě tyto produkty mohou zase pomoci mé vrásky zmírnit, nebo odstranit.

Balíček produktů bych předala mamince. Ta vypadá na svůj věk velmi svěže a mladě a podle mě se na ní odráží nejvíce duševní pohoda a přijetí toho, že i první vrásky jsou krásné a je to důkaz životních zkušeností

Teri

22. 1. 2019

Když jsem objevila první vrásky byl to docela šok. Moje maminka v tolika letech neměla ani jednu Určitě bych se raději vrátila do dob, kdy jsem je neměla

petra.net

22. 1. 2019

Tento rok mi bude 36 let a s prvními vráskami bojuji už dlouho a marně.Vyzkoušela jsem už jakékoliv krémy,dávám si masky na obličej a nic.Nejvíce mě stále trápí vrásky nad nosem z toho ta jedna je už dost hluboká a nedaří se mi je zmírnit ničím takže za mě bych se chtěla vrátit s pletí v čase tak o deset let.....:-(

nea

22. 1. 2019

Je mi 57 let a vrásek mám už hodně. Jsou nejen ze stárnutí, ale i ze starostí. Snažím se s nimi bojovat jak se dá. Ráda bych vyzkoušela něco nového a zapojila se do testování. A která žena by se nechtěla vrátit zpět ke krásné bezvrásčité tváři.

jajipaji

22. 1. 2019

V mém věku už nějaké ty vrásky k životu patří. Snažím se na to taky tak koukat, ale když si vzpomenu na svoji maminku, která snad ani v sedmdesáti neměla jedinou vrásku, trochi jí závidím. Čas bych občas vrátila, do dob, kdy měl člověk ještě plno síly a večer po příchodu z práce stihl zařídit celou domácnost, nejenom se zhroutil k televizi

ustarana

22. 1. 2019

Vrásky mě trápí dost. Navíc mám pokožku v T- zóně mastnou s rozšířenými póry, tváře suché, až se mi loupe kůže. Takže používám různé krémy na různé části obličeje, ale vrásky jsou odolnější. Jsem z toho celkem smutná a otrávená. A také mám strach jak budu vypadat v 50. nebo v 60., když už teď mám vrásky, které nemohu zpomalit.

helus

22. 1. 2019

Koncem ledna mi bude 53 roků,tak sem tam nějaká ta vráska je.Poprvé se mi začaly objevovat po 40.Do doby kdy se slovo vrásky neznalo,bych se nechtěla vrátit.Ženy to v té době určitě neměly jednoduché.Měly hodně dětí,a práci jim nic neulehčilo.Navíc nebyla žádná kosmetika,jako dnes.

lissey

22. 1. 2019

Nemá smysl truchlit kvůli něčemu, co se nedá změnit. Proto své první vrásky vítám jako něco, co ke mě bude patřit už napořád. Obličej bez vrásek byl fajn, ale co mám odžito je pryč a těším se na to, co bude, i s vráskami v obličeji. Neměnila bych.

TESTOVÁNÍ: Péče o citlivou dětskou pokožku. S Froschem ch...

Těstoviny s nivou a žampióny

Těstoviny s nivou a žampióny

20 hlasů
50min 885 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí s hruškou

9 hlasů
1h a 35min 500kJ 300 Kč

Netradiční, ale výborné hovězí maso s hruškami.

Masové kuličky s čubricou

8 hlasů
1h a 5min 939kJ 120 Kč

Recept balkánské kuchyně.

Poradny

Mám trvalý pobyt jinde než bydlím, dostanu příspěvek?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden přeje hlavně kamarádským vazbám! Proto se snažte naslouchat svým přátelům a ubezpečte je, že jste tu vždy pro ně. Uvidíte, že vám oplatí stejnou mincí. Díky nim se budete cítit velice sebejistě a v pohodě. Jen těžko vás něco rozhodí!

Více