Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Anti-Age Global od Yves Rocher

18. 01. 2019

Je mi 33 let a vrásky se již nějakou dobu objevují. Zpočátku mi to ani nevadilo. Bylo to vrásky v nasolabiální rýze, tedy ty od smíchu a úsmevu Teď již pozoruji i prohlubování vrásek nad kořenem nosu mezi oči a ty již o úsměvu a štěstí moc nevypovídají, spíš o mračení se Takže asi nejvyšší čas stím začít ,,něco,, dělat. Kdyby mi ve 20ti nekdo řekl, že za pár let začnu používat krém proti vráskam asi se popukám smíchy...teď již mi to tak vtipný nepříde

kroppi

22. 1. 2019

Je mi 45,takže vrásky jsou, nebudeme sic nalhávat. Mám poměrně malé děti, takže se snažím bojovat, aby si lidi neřekli, že jsem jejich babička. Ale do období bez vrásek bych nevrátila, až v 35 jsem poznala svého manžela, porodila dvojčata a teprve potom začal mít můj život smysl. Do té doby to plácání od jednoho blba k druhýmu, bez budoucnosti.

vivi11

22. 1. 2019

Vrásky jsem u sebe zpozorovala už dávno a proto jsem se s nimi snažila bojovat a doufám, že úspěšně, protože mi jich za tu dobu zase tolik nepřibylo. Snažím se používat kvalitní krémy, hodně spát a pít, pokud to jde . Do dob bez vrásek bych se vrátila ráda, ale jen s dnešními zkušenostmi .

renda4141

22. 1. 2019

Od první vrásky svádím s vráskami lítý boj, ve kterém se mi díky tomu že se snažím své pleti dopřávat dobrou a kvalitní péči, daří celkem vítězit. Vrátit se do doby, kdy jsem ještě slovo vráska ani neznala, bych si přála vrátit snad každičký den. Bylo to nádherné období, kdy každý rok byl nekonečně dlouhý a člověk neměl žádné starosti. Kdy i do školy jsem se těšila, protože jsme měly úžasnou partu ve třídě, na kterou ráda vzpomínám.

Melissa1

22. 1. 2019

Vrásky mě trápí dlouho. Jsem zde poprvé a nevím co napsat...Ráda bych pleti vrátila alespon trohu života a pružnosti co jsem měla ve 30. zkouším všelijaké krémy séra stále nové značky a nepřestávám věřit že něco alespon trošku zabere a plet bude zdravější pružnější a vrásky méně hluboké.. čas bych vrátit nechtěla jen dát své pleti pořádnou vzpruhu abych se cítila lépe nejen já ale i muj obličej( s jemnejšími vráskami a pletí pružnejší a svěžejší než ted)

Eupathis

22. 1. 2019

O plěť se snažím starat. Bohužel jsou vrásky a vrásky - mám pocit, že přirozeným lze promyšlenou péčí zabránit, kdežto ty od starostí se ovlivnit nedají a jen se prohlubují... Takže ano, pokud jde o druhý typ vrásek, chtěla bych čas vrátit.

Iivusja3

22. 1. 2019

Své první vrásky přijímám, jak přicházejí. Nadšená z nich nejsem, ale nijak se nehroutím. Snažím se o pleť dobře starat, aby jich bylo co nejméně. Do dob bez vrásek bych se snad ani vrátit nechtěla, u mě totiž platí, že rozum přichází s prvními vráskami

tarzan123

22. 1. 2019

Ano, vrásky už mám a stále s nimi bojuji. Závidím kamarádkám, kterym se vrásky moc nedělají. Já mám nejvýražnější vrásku mezi obočím a statečně se jí znažím zmírnit. Vím, že se jí už nikdy nezbavím, ale sázím na kvalitní kosmetiku, která funguje. Botox jsme zavrhla,takže opravdu jen ty nej kosmetické produkty proti vráskám.

MiliKry

22. 1. 2019

Vrásky k životu patří. Když jsem uviděla svou první vrásku, tak jsem se pousmála a řekla si, že jich příjde daleko víc :)....ale občas bych se ráda vrátila do dob bez vrásek, protože s tím souvisí i to, že bylo méně starostí (nebo spíše jiný druh starostí) :)

luclucca

22. 1. 2019

je to život .. vrásky přijdou ať chceš, nebo ne. Každá žena by byla ráda, kdyby se s tím dalo něco dělat, nebo je eliminovat.

Misha69

22. 1. 2019

35 let mě bude za tři měsíce a myslím že je na čase s tím něco dělat. Nějaké vrásky již mám hlavně kolem očí, čelo. Někdy je tak přehlížím a říkám si že jsem předci ještě mladá ale někdy když mám pochmurnější náladu, tak si říkám, že lepší to už nebude.

cela

22. 1. 2019

Také už mám pár vrásek. Kolem úst a očí. Ale to jsou vlastně vrásky smíchu. Takže vlastně je to dobrý.

První vrásky pozoruji zhruba od svých 25 let, ale jsou to spíše mimické vrásky od smíchu. Ale k věku to patří a snažím se používat krémy preventivně, aby se zjemnily a vyhladily. Občas na dětství vzpomínám, nebyly žádné starosti a taktéž stres a vrásky z něj vždy se ale těším, co mi život přichystá a co přijde.

glady

22. 1. 2019

vrásky prostě patří k věku..teď už jsem s vráskami naprosto srovnaná...ale když se objevily ty první, moc do zpěvu mi nebylo...

hhranolka

22. 1. 2019

vrásky mi přibývají právě po mým 35 narozeninách - do té doby jsem si jich prostě nevšímala, nebo jsem je neměla,.. nebo nevím. Do doby, kdy jsem žádné vrásky neměla bych se vrátit nechtěla, neboť vrásky mi vyskočily po dvou krásných dětech. Prostě to k životu patří, nestydím se za ně - ačkoliv bych je samozřejmě krémy ráda alespoň trošku potlačila :)

velinka

22. 1. 2019

První vrásky se začínají objevovat, hlavně kolem očí a na čele. Přemlouvám se, že určitě už bych měla investovat do kvalitnějších krémů. Navštěvuji pravidelně kosmetiku a i když paní kosmetička je kouzelnice, tak bohužel vrásky nezastaví.

konatovka

22. 1. 2019

Vrásky beru jako součást života, nikdy jsem z nich nebyla nešťastná, když nějaká přibyla a v mém seniorském věku jsem se s nimi skamarádila. Nechtěla bych se už vrátil do mladých let, kdy slovo vráska mi bylo cizí. Jsem šťastná a spokojená, samozřejmě že používám krémy vhodné na můj věk a proti vráskám, to už k věku patří.

vrásky nejsou velkou překážkou v blízkém okruhu přátel, ale při seznamování, drží člověka stranou. Cítí se být "starý, neatraktivní", sice i v Mladším věku se tvoří vrásky na obličeji, bohužel s nimi nelze bojovat. Nebo jsem ještě dosud neobjevila, žádný elixír mladí. pokud budu mít možnost testovat tuto řadu od Yves Rocher, vpustí se do boje proti nepřátelským vráskám.

kuty

22. 1. 2019

zatím vrásek moc nemám .ovšem před deseti lety to bylo o fous lepší.

Ivanadun

22. 1. 2019

Vrasky patri k zivotu, proste to tak kazdy musi brat. Starneme vsichni A jestli bych vratila cas? Kvuli vraskam urcite ne. Ty prece v nicem neprekazi a jsou soucasti vsech

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Pikantní banánová polévka

Pikantní banánová polévka

23 hlasů
35min 307 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Luštěniny se zelím

11 hlasů
1h a 10min 348kJ 75 Kč

Nebojte se neobvyklé kombinace zelí a luštěnin a ochut...

Grilované vepřové kotlety s borůvkovou omáčkou

12 hlasů
40min 535kJ 155 Kč

Borůvky lze použít nejen do koláčů a k přípravě dezert...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více