Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kloubní výživa KLOUBY FIT

21. 01. 2019

Provozuji turistiku, toho se nechci vzdát. Ale teď v zimě mě docela bolí pravé koleno, už jsem se objednala na ortopedii.

Awa6

06.02.2019

VELICE RÁDA JEZDÍM NA KOLE A UŽ NEDOJEDU TAM, KAM BYCH CHTĚLA. BRZO TO PAK VZDÁVÁM .

kiviva

06.02.2019

Nezvykle rychle se unavím, měla jsem větší výdrž. Nechtěla bych se vzdát turistiky.

Tohle testování by bylo skvělé pro manžela. Nedávno měl hodně pochromaný kotník a vazy, musel mít sádru a celkem dost to pociťuje,nepříjemnou bolestí. Pracuje jako trenér sebeobrany a je to i jeho koníček, takže toho by se určitě nerad vzdal. Navíc by mu neuškodilo nějak podpořit preventivně klouby celkově při jeho práci.

RomcaH

06.02.2019

Tetsování bych ráda pro manžela, který trpí bolestí kloubů, musel na nějakou dobu přerušit i hraní fotbalu s kamarády, který spolu pravidelně hrají přes 20 let, což ho samozřejmě mrzí. Má i celkem fyzickou zátěž v práci, takže nějaký doplněk by se mu asi i hodil.

Bolest kloubů mně trápí již pár let.Vše začalo nenápadně pobolíváním v koleni.Pak se přidala i bolest v kloubech na levé ruce.Vyzkoušela jsem již spoustu přípravků od lékaře na předpis nebo jen z lékárny,ale výsledek je vždy jen dočasný.Nerada bych se vzdala turistiky,protože miluji pobyt v přírodě.

Mam problem s koleny a klicni kosti ,jsem velmi aktivni lyzar a bohezel me nekdy bolesti kolen a klicni kosti -tu mam po urazu nedolecenou a hodne citlivou, omezuji v pohybu, tak jak byhc chtela

Jsem plně aktivní sportovec - atletka. Trénuji převážně 2x denně a moje klouby jsou proto velmi namáhané. Mám problémy s koleny a to je pro mě limitující. Přípravek bych ráda vyzkoušela a byla nesmírně vděčná, kdyby pomohl a já mohla na 100% trénovat a závodit dále.

Jarka29

05.02.2019

Bolesti kloubů mám už dlouho,nejhorší jsou rána kdy mi trvá čím dál delší dobu než se rozhýbu.Nejhorší jsou kolena,ale bude asi hůř.Strašně nerada bych se kvůli svým bolavým kloubům vzdala blbnutí se svým malým synkem.Toho nemohu šidit ani v hraní a už vůbec ne v procházkách.

voljaro

05.02.2019

Nejhorší je ráno vstát z postele a normálně se "rozchodit". To je asi ve věku 55+ normální. Chtěla bych, abych byla schopná do vysokého věku chodit po horách a toho bych se opravdu nerada vzdala.

Tabita

05.02.2019

Po šedesátce se začaly projevovat bolesti kyčlí a kolen. Kyčle mě bolí ráno při vstávání, kolena po dlouhé chůzi nebo fyzické práci. Mám zahrádku a nechci se vzdát práce na ni. Je to úžasný každodenní pohyb a naplňuje mě to radostí. Nechci se vzdát jízdy na kole a hlavně chci být ještě dlouho čilá při pomoci dcerce s vnoučaty. Ráda se s dětmi procházím po lese a snažím se být nápomocná. Chci být zdravá a akční

přípravek bych věnovala mamince, kterou trápí osteoporóza a revmatitida. začíná se už hůře pohybovat a je to znát na jejím aktivním životě. vyhýbá se věcem, které má ráda a já bych jí přála to změnit

kuky

05.02.2019

dříve jsem hodně aktivně sportoval, ale toho jsem po úrazu na lyžích musel nechat. od té doby se věnuji jen dovolenkovému hraní tenisu, protože mě trápí bolest kloubů a snažím se je šetřit. přípravek bych rád vyzkoušel a pokud by se obtíže zlepšily, byl bych za to rád.

hanask

05.02.2019

pracuji ve státní správě a je nezbytné si udržovat fyzickou kondici. z těchto důvodů se hodně věnuji běhu, bojovým sportům a rekreační jízdě na koni. klouby a to nejvíc kolena, dostávají každý den pořádně zabrat. projevuje se to bolestí a také celkovou ztuhlostí, takže se musím někdy i delší dobu rozhýbávat.

warpik

05.02.2019

mám potíže s klouby na rukou a hlavně s koleny. projevují se bolestí a užívám na to léky na bolest. nechtěl bych se však vzdát fotbalu, který aktivně hraju.

moje problémy s klouby způsobila zejména moje nadváha...a kila nabraná v těhotenství. nechtěla bych se vzdát dovádění se svou dvouletou dcerou v parku....

nejvíce se těď problematika s klouby projevuje při chůzi ze schodů. a nebudeme si nic nalhávat, už jsem překročila věk, kdy se začnou hlásit nejrůznější nemoce. ani přes to všechno bych se ale nechtěla vzdát procházek po kopcích a pak následných sestupů.

ingridh

05.02.2019

ráda lezu po horách. před dvěma lety jsem si přetrhala vazy v koleni a i klouby jak se zjistilo, jsou ve špatném stavu, ale ani tak si bez toho nedovedu život vůbec představit, nejraději mám okolí jezera Garda. na radu známé užívám přípravek na klouby pro koně

lucier

05.02.2019

potíže s klouby se u mě projevují bolestivými otoky kloubů, vrzáním a praskáním. nechtěla bych se vzdát nově objevené aktivity - běhání, ačkoliv dává kloubům pořádně zabrat

fsk

05.02.2019

od narození mě trápí revmatoidní artritida, takže to není žádná hitparáda. nikdy bych se asi nechtěl vzdát šplhání po horách a kopcích, takže dokud to půjde, budu bojovat.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Ananasový salát

Ananasový salát

21 hlasů
15min 643 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Snadná bramborová polévka

26 hlasů
30min 353kJ 75 Kč

Velmi rychle připravená polévka z brambor.

Kozí sýr na listovém salátu

13 hlasů
20min 751kJ 60 Kč

Salát z listových salátů s kozím sýrem a brusinkami.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více