Diskuse na téma Špatná erekce

01. 02. 2019 | Prostě sex

Dobrý den, prosím poradíte mi jak můžeme s manželem bojovat se špatnou erekcí? co na to opravdu funguje?

Johanka 09.06.2020

u nás zabralo sexy prádlo, konkrétně latex...něco jsem měla z e-kondomy, ale záleží jestli si na to troufnete no, měla jsem zpočátku strach ale myslím, že jsem udělala dobře

Violetta 07.05.2020

já být váma, tak zkusím něco novýho v posteli, protože to chlapa vzruší téměř vždy, zjistěte, co se mu líbí a udělejte mu radost

Tyna31 06.05.2020

Já nevím a to jdou ty pilulky užívat dlouhodobě ?

Renata 26.04.2020

Ahoj můj přítel nemá problém s erekcí ale za to s výdrží.. nejde to něčím podpořit? Nechci žádné pilulky...

Karol Renata 27.04.2020

No to se obávám, že pokud s tím neudělá nic on sám, tak nic jiného než pilulky nepomůžou. Neviděla bych na tom nic špatného .. od kamarádky manžel je na tom stejně a díky těm podpůrným přípravkům mají pěkně dlouhý sex.

Nika 22.04.2020

A zkusily jste si sex nejako okorenit? Delsi predehra? Nejake eroticke hracky?

Zaneta Nika 25.04.2020

Nam opravdu pomohly eroticke hracky, pritel byl pak k neudrzeni! :D

Markéta 03.03.2020

Nevíš co konkrétně bral ? Dívala jsem se na ty stránky a mají tam toho víc na výběr.

Bella Markéta 04.04.2020

Tak jsme s přítelem vybrali viamax a efekt super !! Nečekala jsem nástup během takové chvíle a hlavně ta výdrž ...

Petra Bella 07.04.2020

Dochází tady na tom přípravku k opakované erekci ?

Bella Petra 13.04.2020

Ano, to je právě hlavní účinek, že muž je schopný opakovaného sexu, takže naprostá paráda.

Petra Bella 22.04.2020

A celková výdrž je teda jak dlouho ?

Bella 17.12.2019

Nemáte zkušenost i s afrodiziaky jestli to funguje ?

Iveta 12.12.2019

S manželem nám to v posteli už moc neklape tak zvažuji nějaké pomůcky, co myslíte?

Jana Iveta 15.12.2019

Za sebe si myslím že to je super nápad, sama si s přítelem sem tam objednám něco pro pobavení

Iveta Jana 18.12.2019

A můžete něco doporučit?

Alex 25.06.2019

Nemáte vyzkoušené nějaké přípravky ? Buď se dají koupit na osvědčeném eshopu nebo ať se poradí s lékařem. Není ani první ani poslední, který má takový problém.

Nina Alex 17.10.2019

Rozhodně je lepší, aby to muž konzultoval s praktikem ... chlap s tím měl taky problém a objednával si něco tady z toho eshopu www.supererekce.com

Vladimír 26.02.2019

Zdarec máte někdo něco ozkoušeného aby mi to více stálo.Je mi sice jenom 40let,ale mám s tím už větší problémy.

Karel Vladimír 03.03.2019

Podívej se na e-kondomy najdeš tam plno dobrých věcí co se týče sexu.

Pepe 09.02.2019

No prvně než bych tuto situaci řešil práškama bych se zaměřil na stravu a sportovní aktivitu.Nevěřili by jste co to s chlapem dokáže,nejenom že vydržíte daleko déle ale zvedne se vám mimo jiné i sebevědomí,pro svojí partnerku budete přitažlivější a hlavně se budete cítit mnohem lépe.Odzkoušeno 😈😀✌

Pavel 03.02.2019

Já jsem vyzkoušel fakt hodně doplňků a přípravků na erekci, ale po Viamaxu od http://www.supererekce.com/8-viamax ho mám pevný jako kůl, zvládnu po něm vždy 2 - 3 čísla, za ty peníze jsem fakt spokojený.

Michal Pavel 07.02.2019

Opravdu to tak pomáhá jo? jak dlouho to trvá od objednání, než to přijde?

Pavel Michal 08.02.2019

Já jsem to objednal ve středu a v pátek jsem to měl doma, takže opravdu rychle. A opravdu to STOJÍ za to, věřte mi :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat