Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Hybridní zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp

07. 02. 2019

ko21

10. 3. 2019

Roman Zach, je sexy

lucka9082

10. 3. 2019

Řekla bych, že se mi líbí muži, kteří mají stejný střih vousů, ať už jde o Bradleyho Coopera, Jasona Stathama či třeba Adama Levina 😇😍

Nikoli

8. 3. 2019

Za mě jednoznačně George Clooneyo.

Za mě jednoznačně Bradley Cooper.. Tomu vousy sedí. Mě osobně se tedy vousy nelíbí, manžel se naštěstí pravidelně holí. Párkrát se stalo, že byl líný se oholit a za pár dní se mu to až kroutilo a to opravdu ne, muselo to dolů.

evasyk

8. 3. 2019

Vousy moc sluší herci Ashton Kutcher.

Brad Pitt

njana

7. 3. 2019

Můj manžel má plnovous a jeho udržování je trochu náročnější,než udržovat hladkou plet. Proto bych ráda, aby vyzkoušel něco co by mu možná pomohlo.

dennas

6. 3. 2019

Přítel si myslí, že Roman Zach

kamilka

6. 3. 2019

Ryan Gosling a Bradley Cooper těm vousy vyloženě svědčí. Můj přítel se holí a strojek používá i na hlavu.

Kaomi

6. 3. 2019

Za mě vede George Clooney a z českých herců a zpěváků Petr Kolář a Roman Vojtek

Určitě Chris Hemsworth, a to hlavně při roli Thora

Nejhežčí vousy má Kemal Soydere alias Burak Özçivit a samozřejmě můj přítel, který o ne hodně pečuje a stále vymýšlí něco nového takže by byl nadšený z nového zkoušení zastřihávače

Václav Noid Bárta má nejhezci vous :) Je to fesak a dbá o sebe. Ovšem ten úplně nejlepší a nejhezčí má můj přítel Hodně o něj dbá, téměř každý den. Z tohoto testování by byl nadšený!

Mně se vůbec vousy nelíbí proto taky manžela pořád tlačím do toho, aby se holil dohladka, ale to je trochu problém. Protože všechny strojky jsou podle něj k ničemu a žiletkou se denně prostě holit nebude No ale kdybych měla vybrat jednoho herce, u kterého se mi i vousy líbí, tak to bude asi Leonardo DiCaprio (od puberty se nic nezměnilo )

Nejhezčí vousy má můj manžel. A z herců Jason Momoa.

Můj muž a Jack Sparrow

Jason Momoa a Václav Noid Bárta

Momentalne Karel Gott

lipr

4. 3. 2019

Nej strniště má prostě Gerard Butler

Owen Wilson, fousy jsou na něm roztomilé

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Kuřecí kostky s ananasem

Kuřecí kostky s ananasem

20 hlasů
50min 780 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuře s kyselým zelím

11 hlasů
1h a 20min 668kJ 149 Kč

Kuře s kyselým zelím a klobáskou.

Kuřecí polévka s kukuřicí

12 hlasů
50min 178kJ 90 Kč

Polévka s kuřecím masem a kukuřicí.

Poradny

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Očkování v těhotenství

dobrý den, v období těhotenství se proti klíšťové encefalitidě neočkuje, v období kojení je však ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více