Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

Je to nárazové ..lupy máme v rodině.. zkoušíme furt nové šampony a nic extra nepomáhá

s lupy mám problémy celý život ale ted po těhotenství a při kojení se to hodně zhoršilo tak bych ráda něco účinného vyzkoušela...

luphen

21.02.2019

S lupy a různými problémy s kůží trpím už 20 let...v podstatě od dětství a jen tak něco na ně nezabírá.... Stav pokožky hlavy vždy zhorší barvení vlasů a vyzkoušení nového šamponu :( Vliv má i roční období - podzim a zima.

Lofreya

21.02.2019

S lupy mívám problémy hlavně v zimním období, když se nosí pokrývky hlavy. Po běžných šamponech z drogerií se lupy spíše zhorší než zlepší, takže musím volit šampony z lékárny.

hubule

21.02.2019

Ja primo lupy netrpim, ale muj manzel ano. Lupy se mu zhorsuji kdyz pouzije spatny..

Lupy trpím už mnoho let a k boji proti nim už jsem zkusila snad vše od babskych rad až po dražší šampony ale pořád nic. Mám asi suchou kůži ve vlasech.

Mmanka

20.02.2019

Lupy trpím již několit let, vím jen že, s věkem se můj problém s lupy zhoršuje a bohužel zatím jsem nenašla nic co by mi dlouhodobě pomohlo.

Lupy se mi většinou v létě zlepší a v zimě jsou zase zpět. To s nimi bojuji většinou bez výsledku, zlepší se, ale hned zase zhorší. Pokožka hlavy svědí, mám pocit, že se uškrábu. A jsou všude, nejsou vidět jen na oblečení, ale hlavně i ve vlasech. Ještě jsem nenašla něco, co by opravdu dlouhodobě pomohlo...

S lupy bojuji uz hodne let. Nevim presne co je zhorsuje, ale rekla bych ze v zime je to horsi nez v lete. Mozna cepice, kapuce na hlave, mraz, prechody ze zimy do tepla...nevim, kazdopadne je to neprijemne

anca459

20.02.2019

S lupy bojují vážně dlouho, asi deset let, vážně mě štve, že kdykoliv zatrepu hlavou, spustí se bílá lavina, je to dost trapné. Zkoušela jsem všechny různé šampony, bez výsledku, zhoršuje se to při stresu.

honzik

20.02.2019

celý život někdy se to zlepší a pak zase zhorší (hlavně v zimě) určitě na to má velký vliv stres a časté mytí vlasů, barvení vlasů jsem již vzdala, objevila se u mě alergie

Boj s lupy trvá už několik měsíců, většinou si to způsobím změnou šamponu. ¨Mám velmi citlivou pokožku hlavy a na změnu reaguje takto nepříjemně.

Estnka

20.02.2019

S lupy bojuji už tak 15 let. Je to nahoru a dolů. Jednou vítězím já, jednou bohužel lupy :-(. Ráda bych vyzkoušela něco nového, co by mi mohlo pomoct.

TerezaO

20.02.2019

Zhoršení je vždy v zimě, kdy mám úplně suchou pokožku hlavy. Zkoušela jsem různé šampony, masky, olejíčky, ale nezabralo. Už, aby bylo zase léto.

S lupy bojuji od puberty,což teď bude 18let, zhorší se mi pokožka hlavy vždy při změně šampóny,musím vybírat s rozvahou

já z lupama bojuji už 20 let.(je mi 38)vyzkoušela jsem různé přípravky,chvilku něco zabralo.ale pak stejně zas se mě to zhoršilo,tento přípravek by bylo super testovat.třeba konečně něco co pomůže.

Snad od puberty jen bojuji. Změna šamponu je peklo.

danusch

20.02.2019

S lupy bojuji,několik let. Vždy se mi to zhorší kvůli stresu v práci.

Molina

20.02.2019

Lupy se mi sem tam objevují od puberty. Horší je to v zimě.

Bojuji s nimi uz asi 12 let někdy je to lepší jindy horší. Malo co mi na lupy a hlavne svedění zabírá. Nevim co je zhoršuje asi zima a stres . V létě mívám vlasy i pokožku hlavy dobrou , ale v zimě je to děs. Moc rada bych šampon zkusila

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Česnekové kuře

Česnekové kuře

10 hlasů
1h a 50min 622 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Sekaná s hruškou

11 hlasů
60min 573kJ 135 Kč

Recept na výbornou sekanou, která se jí jak teplá tak ...

Celerový salát s pomerančem

18 hlasů
30min 930kJ 69 Kč

Recept na lehký a výborný salát.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více