Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

S lupami mám dlouhodobý problém. Ráda vyzkouším něco nového ..

S lupy bojuji už od svého mládí, vždy se stav pokožky zhorší v zimním období, když se nosí čepice. Vlasy jsou vždy splihlé a pokožka hlavy víc svědí. Zkouším přírodní šampony a ráda vyzkouším i ten váš!

jasmat

21.02.2019

Ahoj. S lupy mám problémy již od 15 ket. Vystřídala jsem různé druhy šampónů. Lupy na nějaký čas zmizí, ale po nějaké době se opět objeví. Jasna

S lupy se trápím už léta a má s nimi problém i muž. Nevím co nám přitíží, protože mám pocit, že pořád s nimi máme velký problém. Jediné co nám pomáhá je jeden nejmenovaný šampon z lékárny, který je celkem dost drahý, ale zabírá jen na chvíli. Také nám lupy redukuje obyčejný ocet, ale ten můžeme použít nejmíň den před odchodem mezi lidi

Lupy mně trápí přibližně od puberty a s občasnými přestávkami se jich natrvalo nemůžu zbavit. Vyzkoušela jsem opravdu hodně přípravků nejen z drogerie, ale i z lékárny. A po dobré zkušenosti manžela s touto značkou s přípravkem na seboreu bych moc ráda také testovala 😍

Lupy mám s přestávkama několik let. Občas zabere nějaký šampón, ale za pár týdnů jsou zpět. Proto ráda vyzkouším něco nového, co snad zabere trvale.

Již dlouho jsem je neměla, ale vždy je mám, když se mi nějakým způsobem vysuší pokožka hlavy :(

anabel

21.02.2019

S lupama mívám problémy vždy to řeším nějakými šampony proti lupům po několikáté vymizí ale zapar dní se zase objeví budu moc ráda za další skusenost

Awa6

21.02.2019

S vlasy mám problémy. Nejsou kvalitní, ale kdo z nás si může vybrat. Ještě že je nyní dost na výběr, jak o ně pečovat. S lupy mám problém s přestávkami. Myslím, že se mi objeví, když nosím čepice, což je v zimě dost často. Když ono to ve velkých mrazech bez něčeho na hlavě nejde bez následků přežít!

Vlasy sa mi zmenili po pôrode. Vždy som ich mala krásne husté po pas dlhé. No rok po pôrode mi začali vypadávat a objavil sa aj náznak lupín. Časom sa lupiny objavovali a teraz sa ich neviem zbaviť. Už som vyskúšala hádam všetky možné šampóny.... A nič... O 2tyzdne boli späť.

izina

21.02.2019

Lupy dělají problémy mně i dcerce. Obě máme vlasy delší a věčně se drbeme a za nehty nám zůstávají bílé šupinky. Byla bych ráda, kdybychom se jich zbavily, proto uvítám vyzkoušení něčeho nového.

Mě osobně se dost vlasy masti a občas se objevují, ale mastné lupy. Převážně bych rekla v době kdy jsem ve stresu. S lupy má podobný problém i má neteř. Sampony stridame, ale uklidní se to vždy jen na chvilku 😔

S lupy mám problém už delší dobu. Lupy se mi většinou zhorší v zimě, když nosím čepice. Mám dlouhé tmavé vlasy a často je mi nepříjemné, když přes den zjistím, že jsou lupy vidět. Když se je snažím vyčesat, je to často ještě horší. Přes den se tedy snažím vlasů se dotýkat minimálně, abych pokožku nepodrážila.

Mersim

21.02.2019

Lupy mám již několik let. Nejčastěji v zimním období kdy si lakuji vlasy nebo v létě po koupání v bazénech

Už pár let to bude, bohužel. Zhorší se mi to, když nosím v práci v kuchyni na hlavě čepici.

ruzaa

21.02.2019

Zima a čepice...veliky problem,kdy mam lupy a mastne vlasy

nanina

21.02.2019

zima je nieco strasne lupiny su uz vela vela rokov, ve lete je to lepsie ale teraz..des a hroza

Ted po porodu se mi hrozně mastí vlasy a lupy ted na zimu delaji velkou neplechu i produkty z lekarny mi zrovna moc nepomahaji, takze bych ho ocenila

janatu

21.02.2019

Problém s lupy mám už od puberty, tento stav se občas zlepší snad možná I podle mé psychické pohody.....a samozřejmě I podle šamponu, který právě používám😉.

Lupy mám od dětství. Vyzkoušela jsem vše, co mi kdo poradil. Dokonce asi jako šestnáctka petrolej. Na noc jsem si je natřela petrolejem a zabalila do igelitu...... Naštěstí paní doktorka na kožním si věděla rady. Ráda se testování zúčastním, třeba se lupů konečně zbavím.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Okurkový salát s koprem

Okurkový salát s koprem

13 hlasů
15min 111 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zelná polévka

11 hlasů
1h a 30min 473kJ 140 Kč

Zelná polévka ze silného masového vývaru a kysaného zelí.

Ražniči z krůtího masa

0 hlasů
1h a 35min 251kJ 200 Kč

Šťavnaté krůtí špízy se žampiony a paprikou, pečené v tro...

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více