Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

S lupy bojuju už nějaký ten pátek ale vždy to bylo v rámci mezi dobré, co to ale.ted enormně zhoršilo je těhotenství, nejenže mě svědí hlava, ale vzít si černé oblečení je prostě nemožné.

dady

20.02.2019

S lupy bojuji poslední rok,bohužel zatím bezvýsledně.Celkově mám kůži i pokožku hlavy hodně suchou .Zhoršení nastalo s příchodem chladnějšího počasí na podzim.

S lupy bojuji od mala. Tatínek má lupenku a já mám také ve vlasech takové suche místo, které se hodně olupuje. Lupenka to prý zatím zřejmě není ale je to velmi nepříjemné a svedivé. Šampónú jsem zkusila nespočet a pomalu rezignovala. Mám vlasy jemné a dost mastící se a vždy se mi lupy zhorší, když používám šampón na objem nebo proti padání vlasů. A vůbec nejhorší mám pokožku hlavy teď v zimě. Čepice, mráz a suchý vzduch v interiérech tomu moc nepřidají.

Lupy se mi začaly tvořit v těhotenství a bohužel doteď zůstaly, takže tak 7,5 let. Nejhorší to je v zimě, pokožka je více vysušená. Trochu pomáhají různé šampony, ale žádná sláva to není. Takže v zimě holt jsem nucena vyřadit černou barvu a celkově tmavé barvy z šatníku, jelikož to bílé na zádech to fakt ne...

whatty

19.02.2019

lupy se mi objevily cca 2-3 měsíce zpět, asi hodně stresu, do toho se přidala cukrovka tak s tím trochu bojuju... vadí mě to a je mi to nepříjemné....

S lupy bojuji uz skoro rok, zacalo to, kdyz dcera mela cca 1rok a ja prestala kojit, nyni jsem opet tehotna a pořád lupy mam a strasne me svedi hlava, zhorsuje to... Ja ani nevim co, ale uz jsem zoufala!

Lupy se mi objevili po dvou po sobě jdoucích těhotenství a drží se mě zatím stále na mateřské a řekla bych, že to hodně zhoršuje i kojení, mrnous si ze mě bere co potřebuje a mě zůstávají problémy s vlasy, nehty, zuby ,...

ledo

19.02.2019

Boj s lupy svádím už několik zim. Vždy se zhorší s mrazivým počasím a nošením čepic. Alespoň taková je moje zkušenost.

sarka49

19.02.2019

já mám lupy od puberty, takže nějakých 15 let. a pomáhá mi od nich pouze těhotenství.

ilnino

19.02.2019

S lupy bojuje muž od puberty a dost mu to zhoršuje počasí... Stačí, aby trošku zmokl a svědí ho celá hlava.

Anett88

19.02.2019

S lupy bojuji od narození dcery (2r3m). Zkusila jsem možný i nemožný ale nic nezabralo. A po čem se to zhorší? To netuším hrozný je to pořád. Ráda bych objevila nějaký zázrak a nemuset se stydět.

Kvalita vlasu se mi zhorsila po porodu a objevily se take casteji a ve vetsim mnozstvi lupy.

Problémy mám už od puberty. Bojují s tím jak se dá. Trošku se za ně i stydím. Zhoršení stavu jsem zjistila , když si někdy koupím neznámý šampon proti lupům a on není to co jsem očekávala. Některé šampony jsou dobré, některé děs. Zkouším zkouším... Tento bych ráda vyzkoušela, třeba to bude on, mého srdce šampion

Problém mám od doby co si barvím vlasy a poslední rok se to celkem zhoršilo,ale to bude asi tím, že se více drbu a hrabám si do vlasů.

Mám problémy od té doby, co mám syna. Je to už 2 a půl roku a pořád si nevím rady ☹️ Použila sem už vše proti lupům co je i na reklamách, konopné šampony a nic. Kdybych mohla testovat, byla bych ta nejšťastnější. ❤️

Lucie62

19.02.2019

Dříve jsem měla hrozné problémy s lupy, používala jsem určitý šampon na lupy a proti lupum mi opravdu pomohl, ale měla jsem po něm nechutně mastné vlasy... Takže jsem začala používat šampon na mastné vlasy, ale teď mám zase lupy..

Poprvé jsem lupy měla v těhotenství.Pak se to po porodu hodně zhoršilo.Hlava hodně svědí.Pouzivala jsem hodně druhů šampony na lupy ale zatím žádný moc nezabral.

Novalu7

19.02.2019

Lupy a mastné vlasy mě trápí neustále.Vyzkoušela jsem dost šamponu, ale zatim jsem neobjevila ten pravý.

S lupy bojuji několik let, s věkem se to zhoršuje. Vyzkoušela jsem leccos, hlavně něco s kopřivami. No, nic mi příliš nepomohlo.

Theaw

19.02.2019

Jiz od puberty a nejhorsi je to po sportu, kdyz se zpotim.

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Česnekové kuře

Česnekové kuře

10 hlasů
1h a 50min 622 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Sekaná s hruškou

11 hlasů
60min 573kJ 135 Kč

Recept na výbornou sekanou, která se jí jak teplá tak ...

Celerový salát s pomerančem

18 hlasů
30min 930kJ 69 Kč

Recept na lehký a výborný salát.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více