Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

Hezký večer, toto testování zní pro mě velice zajímavě. Mám s vlasy problémy až po porodu. Velice rychle se mastí, každý druhý den umývám. Šampony proti lupům neúčinkují u mě stoprocentně a do toho bojuji ze seboreou, což je velice nepříjemné. Rozhodně ráda otestuji a děkuji za šanci se zúčastnit.

marasto

21.02.2019

Již několik měsíců mě velice trápí svědění hlavy. Padající lupy přímo nepozoruji. Zatím jsem nevxpozorovala

marasto

21.02.2019

Již několik měsíců mě velice trápí svědění hlavy. Padající lupy přímo nepozoruji. Zatím jsem nezjistila přesně z čeho. Zdá se mi, že v poslední době teče voda víc chlorovaná. Také počasí a nervy dělají své. Zajímalo by mne, jestli by tento šampon můj problém vyřešil.

Vera1

21.02.2019

S lupy již bojuji několik let. Někdy jich je více, někdy méně. Stav pokožky vždy zhorší změna počasí a nošení čepic. V poslední době pozoruji lupy čím dál více. Asi je to tím, že nosím často tmavší oblečení, na kterém jsou spadlé lupy výrazně vidět, a je mi to nepříjemné. Určitě bych velice ráda otestovala dermatologický šampon Mediket Plus

Lupy mě trápí už několik let. Vždy se objeví, trvá to nějakou dobu, pak zmizí a za měsíc se zase objeví. Nemám ráda to svědění hlavy. I mé vlasy pak vždy vypadají ošklivě. Lupy se mi ale vždy objeví zrovna v době kdy chci vypadat skvěle (nějaká akce, apod.). Jen tady píšu o lupech a už mi svědí hlava

MAFIRA

21.02.2019

Lupy mám už od dětství.Vyzkoušela jsem už dost šamponů,zatím bez výsledně.Teď zkouším od Yves Rocher.Zatím žádná změna.Nepomàhá nic,ani změna šamponu,jdu to ještě horší.

Lupy mě trápí v podstatě od útlého věku, začalo to asi někdy na základní škole. Pokožka se mi zhoršila především při střídání různých šamponů. Záleželo taky na ročním období, v létě byla pokožka hlavy vždy sušší. Pomohlo mít využívat jeden šampon od jisté značky, je přímo proti lupům. Tímto je aspoň trošku eliminuji, ale úplně lupy nikdy nevymizely.

mor.sa

22.02.2019

Pracuji v prostředí s chemikáliemi, kde je chvílemi nesnesitelné vedro, výpary kyselin a louhu. Výsledkem je pocení a svědění hlavy. Proto si musím mýt vlasy každý den, někdy i 2x. Ráda bych zkusila tuto novinku, a zjistila, zda by se to alespoň zmírnilo.

Lupy sem v podstatě neznala...ale poslední zhruba rok s nima válčím a nepomahá v podstatě nic. Vždycky sem měla vlasy hrozně mastné a teď mám naopak plnou hlavu lup, které se sypou jako snih Možná je to experimenty s vlasy, co sem dělala... Snažím se je dát zase do pořádku a "začít" znovu :)

Jessina

22.02.2019

Trápí mě svědění hlavy. Potřebovala bych od toho svědění pomoci. Už jsem vyzkoušela různé preparáty, kondicioner i bez, ale nic.

Spíše než s lupy bojují hodně se svědivou pokožkou na hlavě. Nejvíce mě to trápí přes zimu. Vyzkoušela jsem již spoustu různých přípravku, ale téměř nic mě suché pokožky nezbavilo.

S lupy bojuji od mládí a asi nejhorší je to vždy v zimě kdy nosím čepici. Boj s lupy zvládám střídavě, někdy je klid a jindy si nemohu vzít ani černou halenku protože je posetá lupy a nevypadá to příjemně. Ráda otestuji něco co neznám a objevím něco co zabírá.

S lupy bojuji od svého mládi, kdy jsem jako dítě měla také dlouhé vlasy, ve kterých se mi neustále dělají lupy. Nejhorší je pro mě léto, kdy mi pokožku vysuší slunce a pak jde na vlasech vše vidět. Obzvláště na dlouhých vlasech.

pivatko

22.02.2019

v létě mám klid, ale jak přijde podzim a zima a s ním období čepic a přecházení ze zimy do vytopených místností je konec, moje vlasy vypadají, jak kdyby na ně neustále sněžilo, stále hledám ten pravý výrobek a nenacházím

Novalu7

22.02.2019

Najít šampon, který pusobí na lupy je umění.Boužel s lupy a mastnou hlavou bojuji od puberty až do 30 let.

Jaruš

22.02.2019

Lupy a příšerné svědění hlavy, lupy přechodně mizí, ale jsem schopna si pokožku hlavy rozškrábat skoro do krve. Je to psycho, uvítám jakoukoliv pomoc. Snad to bude ten pravý prostředek.

Bulinka

22.02.2019

Rada bych testovala, protoze me i meho manzela lupy trapi a nic nepomaha

Moc ráda bych testovala, lupy mě trápí od narození syna. Jeden den si umyju vlasy další den lupy a svědění. Už nevím co kupovat. Nic prostě nepomáhá, ať už jsou to produkty z reklamy na lupy. Nic!

Danik42

22.02.2019

S lupy bojují již deset let a nenašla jsem šampon nebo přípravek který by zabíral,je úplně jedno jestli je léto,jaro,zima podzim tak bych ráda vyzkoušela.

EvaSob

22.02.2019

S lupy bojuji ve vlnach. Nejcasteji asi kdyz pouziji jiny sampon.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Rýže s kuřecím masem

Rýže s kuřecím masem

12 hlasů
55min 414 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Špenátový salát s rukolou

13 hlasů
20min 343kJ 75 Kč

Jednoduchý, rychlý, zdravý.

Bylinková polévka

13 hlasů
25min 466kJ 70 Kč

Polévka z několika druhů bylinek s vejci.

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více