Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

S lupy bojuji asi od puberty, tedy tak nějak co si pamatuji. Dnes je mi 30 a trápí mě pořád :( zkoušela jsem i nějaké přípravky které my doporučila kadeřnice, ale vždy pomohli jen na chvilku. Myslím, že nejhorší paseku udělají asi méně kvalitní šampony nebo kondicionéry.

Teri

19.02.2019

Bojuji s lupy už od puberty, díky níž mám i mastnější vlasy :/ Zhoršuje mi to stres a určité období v roce.

ZuziU

19.02.2019

Já mám mastné vlasy a možná mi to dělají i špatné šampony, že až moc vysuší pokožku hlavy. Ale ať zkouším cokoliv, už několik let mám lupy

RadKon

19.02.2019

S lupy bojuji již několik let a zatím stále bez zlepšení :-( Už si s tím opravdu nevím rady :-( Vlasy umyji šampónem i kondicionérem a stále mám lupy.Hlavně u kořínků od čela nevypadá to pěkně a je mi to nepříjemné.Druhý a třetí den po umytí to už je lepší ale konec třetího dne po umytí se opět začínají tvořit a převážně zase u kořínků od čela :-(

PajusF

19.02.2019

S lupy a svěděním hlavy bojuji od té doby, co jsem vysadila hormonální antikoncepci, kterou už nikdy nechci brát a neumím si představit, že by mě lupy trápily už napořád. Zhoršení pozoruji vždy v zimě, když nosím čepice nebo když používám nevhodný šampon.

S lupy bojuji už pěkně dlouho. Možná tak 10 let. Stav pokožky mi vždy zhorší stres.

S lupy bojuji už párt let, už jsem snad vyzkoušela vše , kopřivový zábal - (z kopřiv ze zahrady) heřmánek. Ale nic nepomohlo. Pomohl až headandshoulders ale táké jen na chíli. Je to nepříjemné když si prohrábnete vlasy a vidíte jak z nich padají lupy :/

mkrelo

19.02.2019

S lupy bojuji od porodu, vždy se to zhorší s příchodem podzimu a zimy, kdy se nosí pokrývka hlavy. Navíc mám delší vlasy a rychleji se mastí. Také v mých dnech se lupy objevují a pokožka svědí.

změna hormonu v těhotenství mi přinesla neskutečně mastné vlasy a lupy... jupí... tak snad abychom se pokusili o třetí dítko a já budu doufat, že se hormony vrátí do původního stavu :)

janaro

19.02.2019

Před dětmi jsem neměla problémy (před 7 lety). Po dětech, mi u kořínku ztmavly vlasy, jsou lupy dost vidět. Horší jsou určitě v zimě. To pak musím častěji vymývat.

Emucha

19.02.2019

Lupy - ach jo :-( Jak dlouho mě trápí....nevím kdy to začalo, někdy klem dvacátého roku, to jsem si jich všimla poprvé, hrozně mě začala svědět hlava a já zahájila boj - nejprve šampony z reklamy, pak kožní lékařka a šíleně páchnoucí šampon. Horší stav mívám v období hormonálních změn - před a během menstruace, když mám oslabenou imunitu a v období mrazů.

Mé problémy s vlasy mám od puberty, v těhotenství mi vlasy krasně zhoustly, vyrostly, leskly se a hlavně nemastily se a nesvědila mě pokožka.. V posledním půl roce se mi opět začali dělat lupy k tomu se přidalo svědění hlavy a ke to opravdu nepříjemné.. Ještě ke všemu ta zima mi vysušuje pokožku celkově także i pokožku hlavy...Proto bych ráda vyzkoušela něco účinného co by mi pomohlo od mých problémů..Hlavu musím umývat obden což jim také moc neprospívá...

vendina

18.02.2019

s lupy je to na dlouhou dobu po barvení,zkouším různé šampony k tomu určené, sice na chvíli pomůže,ale ne trvale

pechova

18.02.2019

S lupy bojuji neustále. Nejhorší je to vždy v zimě - nošením čepic.

S lupy bojuji snad celý život, vždy, když chci zkusit nový šampon, tak hned pár dní po umytí se mi tvoří lupy a hodně svědí hlava. Byla bych ráda, kdybych našla šampon, který mi s tímto pomůže a bude i za přijatelnou cenu.

savoj

18.02.2019

S lupy se potýkám dělší dobo´u. Zhoršení v zimním období v létě je to lepší. Ale i tak je to viditelné a nepříjemné.

S lupy se potýkám již několik let. Nejhorší je pro mě zimní období a nošení čepic, kdy se mi problémy s lupy vždy zhorší.

HonzkaZ

18.02.2019

Je to u mě boj na celý život :) Zhoršuje to, když se mi například při sportu zapotí vlasy

Jirtaj

18.02.2019

Bojuji s lupy dá se říct od pubertya to v takové míře, že mám hlavu nejen viditelně bílou a posetou kusy pokožky, ale hlavně zarudlou a rozškrábanou do krvavých strupů a nic mi nepomáhá. Zhoršení vždy je když změním vodu - vysprchuji se někde, kde nejsem zvyklá. Momentálně zhoršení trvá už přes rok, co bydlím s přítelem, protože má nejspíš nekvalitní vodu a to se můžu zbláznit hned po umytí vlasů.

Kerstyn

18.02.2019

S lupy bojuji už několik let. Zkusila jsem spoustu produktů které ale neodstranily lupy trvale. Vlasová pokožka je suchá ale má sklony k rychlé mastnotě :/. Nejhorší je to s lupama ve stresovém období.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Krupicové nočky do polévky

Krupicové nočky do polévky

12 hlasů
30min 1010 kJ 29 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Chřestový krém s vejci

10 hlasů
40min 306kJ 90 Kč

Sytá polévka z chřestu s vařenými vejci.

Rybí filé s pestem

8 hlasů
40min 600kJ 120 Kč

Recept na přípravu ryby, kterou můžete servírovat běhe...

Poradny

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Může se milenec matky dítěte domáhat popření otcovství?

Dobrý den,předpokládám, že otcovství vůči dítěti je již určeno a jako otec dítěte je v rodném lis... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více