Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

myka2109

19. 2. 2019

S lupy bojuji asi od puberty, tedy tak nějak co si pamatuji. Dnes je mi 30 a trápí mě pořád :( zkoušela jsem i nějaké přípravky které my doporučila kadeřnice, ale vždy pomohli jen na chvilku. Myslím, že nejhorší paseku udělají asi méně kvalitní šampony nebo kondicionéry.

Teri

19. 2. 2019

Bojuji s lupy už od puberty, díky níž mám i mastnější vlasy :/ Zhoršuje mi to stres a určité období v roce.

ZuziU

19. 2. 2019

Já mám mastné vlasy a možná mi to dělají i špatné šampony, že až moc vysuší pokožku hlavy. Ale ať zkouším cokoliv, už několik let mám lupy

RadKon

19. 2. 2019

S lupy bojuji již několik let a zatím stále bez zlepšení :-( Už si s tím opravdu nevím rady :-( Vlasy umyji šampónem i kondicionérem a stále mám lupy.Hlavně u kořínků od čela nevypadá to pěkně a je mi to nepříjemné.Druhý a třetí den po umytí to už je lepší ale konec třetího dne po umytí se opět začínají tvořit a převážně zase u kořínků od čela :-(

PajusF

19. 2. 2019

S lupy a svěděním hlavy bojuji od té doby, co jsem vysadila hormonální antikoncepci, kterou už nikdy nechci brát a neumím si představit, že by mě lupy trápily už napořád. Zhoršení pozoruji vždy v zimě, když nosím čepice nebo když používám nevhodný šampon.

S lupy bojuji už pěkně dlouho. Možná tak 10 let. Stav pokožky mi vždy zhorší stres.

Anriella

19. 2. 2019

S lupy bojuji už párt let, už jsem snad vyzkoušela vše , kopřivový zábal - (z kopřiv ze zahrady) heřmánek. Ale nic nepomohlo. Pomohl až headandshoulders ale táké jen na chíli. Je to nepříjemné když si prohrábnete vlasy a vidíte jak z nich padají lupy :/

mkrelo

19. 2. 2019

S lupy bojuji od porodu, vždy se to zhorší s příchodem podzimu a zimy, kdy se nosí pokrývka hlavy. Navíc mám delší vlasy a rychleji se mastí. Také v mých dnech se lupy objevují a pokožka svědí.

hhranolka

19. 2. 2019

změna hormonu v těhotenství mi přinesla neskutečně mastné vlasy a lupy... jupí... tak snad abychom se pokusili o třetí dítko a já budu doufat, že se hormony vrátí do původního stavu :)

janaro

19. 2. 2019

Před dětmi jsem neměla problémy (před 7 lety). Po dětech, mi u kořínku ztmavly vlasy, jsou lupy dost vidět. Horší jsou určitě v zimě. To pak musím častěji vymývat.

Emucha

19. 2. 2019

Lupy - ach jo :-( Jak dlouho mě trápí....nevím kdy to začalo, někdy klem dvacátého roku, to jsem si jich všimla poprvé, hrozně mě začala svědět hlava a já zahájila boj - nejprve šampony z reklamy, pak kožní lékařka a šíleně páchnoucí šampon. Horší stav mívám v období hormonálních změn - před a během menstruace, když mám oslabenou imunitu a v období mrazů.

Mé problémy s vlasy mám od puberty, v těhotenství mi vlasy krasně zhoustly, vyrostly, leskly se a hlavně nemastily se a nesvědila mě pokožka.. V posledním půl roce se mi opět začali dělat lupy k tomu se přidalo svědění hlavy a ke to opravdu nepříjemné.. Ještě ke všemu ta zima mi vysušuje pokožku celkově także i pokožku hlavy...Proto bych ráda vyzkoušela něco účinného co by mi pomohlo od mých problémů..Hlavu musím umývat obden což jim také moc neprospívá...

vendina

18. 2. 2019

s lupy je to na dlouhou dobu po barvení,zkouším různé šampony k tomu určené, sice na chvíli pomůže,ale ne trvale

pechova

18. 2. 2019

S lupy bojuji neustále. Nejhorší je to vždy v zimě - nošením čepic.

Janková

18. 2. 2019

S lupy bojuji snad celý život, vždy, když chci zkusit nový šampon, tak hned pár dní po umytí se mi tvoří lupy a hodně svědí hlava. Byla bych ráda, kdybych našla šampon, který mi s tímto pomůže a bude i za přijatelnou cenu.

savoj

18. 2. 2019

S lupy se potýkám dělší dobo´u. Zhoršení v zimním období v létě je to lepší. Ale i tak je to viditelné a nepříjemné.

katyjones

18. 2. 2019

S lupy se potýkám již několik let. Nejhorší je pro mě zimní období a nošení čepic, kdy se mi problémy s lupy vždy zhorší.

HonzkaZ

18. 2. 2019

Je to u mě boj na celý život :) Zhoršuje to, když se mi například při sportu zapotí vlasy

Jirtaj

18. 2. 2019

Bojuji s lupy dá se říct od pubertya to v takové míře, že mám hlavu nejen viditelně bílou a posetou kusy pokožky, ale hlavně zarudlou a rozškrábanou do krvavých strupů a nic mi nepomáhá. Zhoršení vždy je když změním vodu - vysprchuji se někde, kde nejsem zvyklá. Momentálně zhoršení trvá už přes rok, co bydlím s přítelem, protože má nejspíš nekvalitní vodu a to se můžu zbláznit hned po umytí vlasů.

Kerstyn

18. 2. 2019

S lupy bojuji už několik let. Zkusila jsem spoustu produktů které ale neodstranily lupy trvale. Vlasová pokožka je suchá ale má sklony k rychlé mastnotě :/. Nejhorší je to s lupama ve stresovém období.

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Kuřecí kostky s ananasem

Kuřecí kostky s ananasem

20 hlasů
50min 780 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuře s kyselým zelím

11 hlasů
1h a 20min 668kJ 149 Kč

Kuře s kyselým zelím a klobáskou.

Kuřecí polévka s kukuřicí

12 hlasů
50min 178kJ 90 Kč

Polévka s kuřecím masem a kukuřicí.

Poradny

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Očkování v těhotenství

dobrý den, v období těhotenství se proti klíšťové encefalitidě neočkuje, v období kojení je však ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více