Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

S lupy bojuji asi od puberty, tedy tak nějak co si pamatuji. Dnes je mi 30 a trápí mě pořád :( zkoušela jsem i nějaké přípravky které my doporučila kadeřnice, ale vždy pomohli jen na chvilku. Myslím, že nejhorší paseku udělají asi méně kvalitní šampony nebo kondicionéry.

Teri

19.02.2019

Bojuji s lupy už od puberty, díky níž mám i mastnější vlasy :/ Zhoršuje mi to stres a určité období v roce.

ZuziU

19.02.2019

Já mám mastné vlasy a možná mi to dělají i špatné šampony, že až moc vysuší pokožku hlavy. Ale ať zkouším cokoliv, už několik let mám lupy

RadKon

19.02.2019

S lupy bojuji již několik let a zatím stále bez zlepšení :-( Už si s tím opravdu nevím rady :-( Vlasy umyji šampónem i kondicionérem a stále mám lupy.Hlavně u kořínků od čela nevypadá to pěkně a je mi to nepříjemné.Druhý a třetí den po umytí to už je lepší ale konec třetího dne po umytí se opět začínají tvořit a převážně zase u kořínků od čela :-(

PajusF

19.02.2019

S lupy a svěděním hlavy bojuji od té doby, co jsem vysadila hormonální antikoncepci, kterou už nikdy nechci brát a neumím si představit, že by mě lupy trápily už napořád. Zhoršení pozoruji vždy v zimě, když nosím čepice nebo když používám nevhodný šampon.

S lupy bojuji už pěkně dlouho. Možná tak 10 let. Stav pokožky mi vždy zhorší stres.

S lupy bojuji už párt let, už jsem snad vyzkoušela vše , kopřivový zábal - (z kopřiv ze zahrady) heřmánek. Ale nic nepomohlo. Pomohl až headandshoulders ale táké jen na chíli. Je to nepříjemné když si prohrábnete vlasy a vidíte jak z nich padají lupy :/

mkrelo

19.02.2019

S lupy bojuji od porodu, vždy se to zhorší s příchodem podzimu a zimy, kdy se nosí pokrývka hlavy. Navíc mám delší vlasy a rychleji se mastí. Také v mých dnech se lupy objevují a pokožka svědí.

změna hormonu v těhotenství mi přinesla neskutečně mastné vlasy a lupy... jupí... tak snad abychom se pokusili o třetí dítko a já budu doufat, že se hormony vrátí do původního stavu :)

janaro

19.02.2019

Před dětmi jsem neměla problémy (před 7 lety). Po dětech, mi u kořínku ztmavly vlasy, jsou lupy dost vidět. Horší jsou určitě v zimě. To pak musím častěji vymývat.

Emucha

19.02.2019

Lupy - ach jo :-( Jak dlouho mě trápí....nevím kdy to začalo, někdy klem dvacátého roku, to jsem si jich všimla poprvé, hrozně mě začala svědět hlava a já zahájila boj - nejprve šampony z reklamy, pak kožní lékařka a šíleně páchnoucí šampon. Horší stav mívám v období hormonálních změn - před a během menstruace, když mám oslabenou imunitu a v období mrazů.

Mé problémy s vlasy mám od puberty, v těhotenství mi vlasy krasně zhoustly, vyrostly, leskly se a hlavně nemastily se a nesvědila mě pokožka.. V posledním půl roce se mi opět začali dělat lupy k tomu se přidalo svědění hlavy a ke to opravdu nepříjemné.. Ještě ke všemu ta zima mi vysušuje pokožku celkově także i pokožku hlavy...Proto bych ráda vyzkoušela něco účinného co by mi pomohlo od mých problémů..Hlavu musím umývat obden což jim také moc neprospívá...

vendina

18.02.2019

s lupy je to na dlouhou dobu po barvení,zkouším různé šampony k tomu určené, sice na chvíli pomůže,ale ne trvale

pechova

18.02.2019

S lupy bojuji neustále. Nejhorší je to vždy v zimě - nošením čepic.

S lupy bojuji snad celý život, vždy, když chci zkusit nový šampon, tak hned pár dní po umytí se mi tvoří lupy a hodně svědí hlava. Byla bych ráda, kdybych našla šampon, který mi s tímto pomůže a bude i za přijatelnou cenu.

savoj

18.02.2019

S lupy se potýkám dělší dobo´u. Zhoršení v zimním období v létě je to lepší. Ale i tak je to viditelné a nepříjemné.

S lupy se potýkám již několik let. Nejhorší je pro mě zimní období a nošení čepic, kdy se mi problémy s lupy vždy zhorší.

HonzkaZ

18.02.2019

Je to u mě boj na celý život :) Zhoršuje to, když se mi například při sportu zapotí vlasy

Jirtaj

18.02.2019

Bojuji s lupy dá se říct od pubertya to v takové míře, že mám hlavu nejen viditelně bílou a posetou kusy pokožky, ale hlavně zarudlou a rozškrábanou do krvavých strupů a nic mi nepomáhá. Zhoršení vždy je když změním vodu - vysprchuji se někde, kde nejsem zvyklá. Momentálně zhoršení trvá už přes rok, co bydlím s přítelem, protože má nejspíš nekvalitní vodu a to se můžu zbláznit hned po umytí vlasů.

Kerstyn

18.02.2019

S lupy bojuji už několik let. Zkusila jsem spoustu produktů které ale neodstranily lupy trvale. Vlasová pokožka je suchá ale má sklony k rychlé mastnotě :/. Nejhorší je to s lupama ve stresovém období.

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Česnekové kuře

Česnekové kuře

10 hlasů
1h a 50min 622 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Sekaná s hruškou

11 hlasů
60min 573kJ 135 Kč

Recept na výbornou sekanou, která se jí jak teplá tak ...

Celerový salát s pomerančem

18 hlasů
30min 930kJ 69 Kč

Recept na lehký a výborný salát.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více