Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

chemici

18.02.2019

S lupy bojuji už 10 let, chvíli mi pomůže některý nový šampon proti lupům, ale bohužel je to jen přechodné období, tak budu rád za každou radu jak s nimi zkoncovat.

iva3

18.02.2019

S lupy bojuju průběžně pořád...někdy je to lepší a někdy horší hlavně po barvě nebo šamponu co vysušuje...

Misha69

18.02.2019

Občasné lupy jsem měla již tak před cca 10 lety, ale to bylo max. 1 či 2 krát v roce. Nyní s nimi bojuji neustále 2 roky, nejvíce jich mám v podzimním období, na jaře jich mám míň, snažím se je eliminovat foukáním vlasů, mám jich po tom méně ale stále jsem se jich nezbavila.

glady

18.02.2019

s lupy mám problémy od té doby, co jsem si začala pravidelně každý měsíc barvit vlasy...to je cca 20 let, stav se zhoršuje vždy v zimním období, když nosím čepici

S lupy už bojuji několik let. Ke zhoršení dochází vždy v zimním období při nošení čepice. Pokožka hlavy svědí a je podrážděná. S příchodem jara se situace zlepšuje.

Asi od puberty. Někdy je to lepší, někdy horší. Spíš mě štve, že když najdu šampon co mi vyhovuje, tak ho bud zruší nebo vylepší, tak, že už mi nepomáhá.

Přijde mi, že je to horší po dětech. Dceři je 26 a synovi 23, tak asi tak. :( Má celkově problém s vlasy

vondr.v

18.02.2019

S lupy bojuji od puberty. Po porodech se to ještě zhoršilo. Stav pokožky vždy zhorší stres a zapocení hlavy. Ráda bych našla přípravek, který by opravdu pomohl. To svědění hlavy je někdy hrozné.

S lupy bojuji od puberty, někdy je to lepší, jindy horší. Mám to ovlivněné počasím, ale i stresem. Zrovna při poslední návštěvě holičky mi povídala, že se mi to rapidně zhoršilo, že tolik lupů jsem nikdy neměla.:-(

Odetta

18.02.2019

S lupy bojuje manžel. V podstatě co ho znám. V zimě je to vždycky malinko horší a pak v létě, když jsou příliš vysoké teploty. Vyzkoušel už řadu šamponů a pomůže to vždy jen na chvíli. Rádi tento, pro nás neznámý šampon, vyzkoušíme.

S lupy bojuji teprve asi rok, od té doby, co jsem si nechala odbarvit vlasy na velice světlou blond a zhruba každé dva měsíce barvu obnovuji. Stav se zhorší vždy těsně po barvení, nebo když chci vlasům odlehčit a používat co nejvíce přírodní šampony.

Bohužel lupy mě stále trápí. Vlasy si nechávám melírovat a možní i díky tomu se mi lupy tvoří lépe. Bojuji s nimi několik let. Vždy nejhorší je zima. Ráda bych zkusila šampon, který by s tímto problémem dokázal zatočit.

s lupy bohužel bojuji od nepaměti a teď posledních pár měsíců i má starší dcerka. Stav pokožky vím že mi zhorší, obyčejné levné šampony, suchý šampon takže takovéto věci se u nás nevyskytují.

S lupy bojuji snad už od puberty tj. cca 15 let. Nejvíce mi problém s lupy zhoršilo těhotenství. To jsem vlasy nemohla ani hodit, protože se okamžite spustila lavina lupů. Momentálně mě problém provází neustále, ale už ne v takové míře. Nyní mi problém zhoršují špatně zvolené šampony.

Mám pocit, že s lupy bojuji odjakživa. Musím se vyvarovat toho, abych šla spát s byť jen lehounce vlhkými vlasy, jinak se to zhorší. Stejně tak, jako když vyměním svůj běžný protilupóznězabírající šampon a nedejbože si vlasy umyji jiným

Lupy jsem měla už jako malá holka. Zkoušela jsem toho hodně a nějaký čas jsem se léčila i u kožní lékařky. Hodně mi pomáhají bylinné oplachy. Nejhorší jsou lupy právě v zimě, kdy je vlasová pokožka suchá a nosí se čepice. Moc ráda bych měla tu čest vyzkoušet šampon proti lupům Mediket Plus, věřím že jistě bude mít pozitivní účinky.

Dlouhou dobu , většinou podzim/zima a po barvení. dekuji

S lupy bojuji už dlouho.Nejvíc se můj stav zhoršuje s nástupem podzimu a v zimě.

4vladku

18.02.2019

Lupy mně trápí už strašně dlouho a zatím se mi nepodařilo najít šampon, který by je zlikvidoval.

S tímto problémem bojuji již 10 let a přestože používám speciální šampony na lupy, většinou je to neúspěšné. Stav se mi vždy zhorší při barvení vlasů, které je u mě docela časté.

Za špatnou náladou může být jen nedostatek živin

Kotlety s čerstvými fíky

Kotlety s čerstvými fíky

13 hlasů
1h a 10min 538 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kapří podkovy na fenyklu

3 hlasy
2h a 40min 725kJ 95 Kč

Vánoční kapr připravený na sušeném fenyklu.

Ovocný zeleninový salát

14 hlasů
35min 361kJ 150 Kč

Salát s čekankou, hrachovými lusky a mangem.

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více