Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

vetrak

17. 2. 2019

S lupy bojuji již od 20 let a dnes je mi 40. Takže opravdu hodně dlouhou dobu. Už jsem vyzkoušela různé šampony, některé pomohli více, jiné méně, takže mohu opravdu srovnávat. Stav je více méně neměnný a nijak zvlášť se nezhoršuje.

Luci79

17. 2. 2019

Problém s lupy mám již od puberty, takže to bude nějaký 20 let, mastné lupy, vlasy a hlavně při pocení v létě je problémy. Špatně zvolený šampon např. se silikony, hodně stylingových přípravků a teď v zimě čepice to je to nejhorší, že mám vlasy jak mastné rousy - hrůzinec. Zatím jsem nenarazila na pomoc ani z řady přírodních prostředků. Třeba budu mít štěstí a zkusím a budu překvapená.

S lupy uz bojuji hodne dlouho a zatim jsem nenasla zadny vhodny sampon ktery by pomohl..To same pritel,ten na ne trpi jeste vice 😞 Takze urcite tento radi vyzkousime ☺

pol

17. 2. 2019

bojuju uz nekolik eltzhorsuje mi to bohuzuel vzdy zima takze trpim od podzimu do jara :(

kutr27

17. 2. 2019

Já s lupy bojuji cca 10 let a vždy se to zhorší v zimním období a nebo když si nabarvím hlavu

Martaa

17. 2. 2019

S lupy bojuji snad odjakživa. Vyzkoušela jsem mnoho kosmetických přípravků i babských rad, ale vždy se po nějaké době vrátí. Zhorší se to vždy v těhotenství anebo zimním období, kdy nosím čepice.

blesksoft

17. 2. 2019

S lupu bojuji už od mládí. Vždy když použiji nový šampon a má nějaké chemikálie co mi nesednou je zle. Hned mám hlavu plnou lupů a někde i rozbolavělé do krve. Bolí mně se i učesat.

Katuskal

17. 2. 2019

Já to mám tak cca 12 let. Stridam sampony, vycesavam, ale jakmile přijde zima, nepomůže mi nic a zhorší se to jen. Změna počasí a mrznuti mi to zhoršuje

nikyta159

17. 2. 2019

S lupy bojuji asi rok. Udělaly se mi po jendom šamponu a od te doby se jich nemohu zbavit. Zhoršuje mi to sluníčko, protože mi vysušuje pokožku hlavy.

Hanae87

17. 2. 2019

Celkem delší dobu se potýkáme já i syn s lupy . Ale zhorší se to vždy v zimě když nosíme čepice a asi jak se nám paří hlava . Zkoušely jsme mraky šamponu . Ale nikdy to nezmizelo úplně .

Nelda

17. 2. 2019

S lupy bojuji asi od puberty, nejvíce se to zhoršilo když jsem přestala brát antikoncepci, vždy se zhorší když použiji jiný šampon než jsem zvyklá, ale už i ten nepomáhá jak bych si představovala

cepina

17. 2. 2019

S lupy bojuji prakticky celý život,mám suché vlasy i pokožku hlavy.Svědí mi hlava i po umytí hlavy,a to si vlasy už raději ani nefénuji. Problémy mám po celý rok,nejhorší je to ale v zimě,když vlasy zatěžuje mráz a pod čepicí nedýchají.

Docela dlouho a hlavně sezónně. U mě jsou hlavním partnerem tety zimy. Nejspíš díky tomu chladnému a mrazivému počasí pokožka trpí.

S lupinami bojuju už dlouho, dalo by se říct, že už od dospívání. Po porodu se mi to zhoršilo a když jsem ve stresu, tak to úplně nejhorší. Zkoušela jsem všelijaké šampony a přípravky, no vždycky to působilo jen na chvíli :/

tory

17. 2. 2019

Mám horší a lepší období, zaručeně se mi to horší když jsem ve stresu to se mi pak loupe celá hlava obecně s lupy bojuji už tak 10 let

megana4

17. 2. 2019

Asi pořád a vlasy mi zhorší stres nebo vedro,když se zpotim.Cili léto.

S lupy zápasím vážně od mala :-( co si pamatuju mám lupy Nenašla jsem zatím žádný dobrý sampon :-( a v zimě je to vždy horší a to si vždy rikam, že to horší být nemůže

Verdona

17. 2. 2019

S lupy jsem se poprvé setkala v období puberty. Mám pocit, že to začalo, když jsem si poprvé začala barvit vlasy a používat různé vlasové přípravky. Některé šampony, kondicionéry, masky a další produkty mi svědčily a jiné naopak ne. Pokožka byla podrážděná, vysušená a při česání se lupy roznesly po celé hlavě. Také to hodně souvisí s ročním obdobím a možná je to trochu i stresem. Pokožka hlavy se chová jako má pleť a když je něco v nepořádku, projeví se mi to právě zvýšenou tvorbou lupů...

Kristulka

17. 2. 2019

S lupy zápasím už přes dvacet let. Začaly se mi tvořit v období puberty a nemohu se jich vůbec zbavit. Vyzkoušela jsem vše možné, někdy i nemožné, ale bohužel bez úspěchu. Lupy mám nejvíce v zimním období, ale trápí mě celoročně.

O lupech bych mohla napsat uz knizku. V puberte jsem si uzila svoje, pak byl klid ale po vysazeni antikoncepce je to sila. Sampony z drogerie mi vysusuji pokozku, lekarenske tez zadna slava. Ted pres zimu v obdobi cepic se to opet zhorsilo, vlasy jsem nechala zkratit, beru doplnky stravy , ale vhodny sampon jsem jeste teda nenasla.

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Treska pečená  s citronem

Treska pečená s citronem

8 hlasů
45min 220 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brokolice se sýrovou omáčkou

15 hlasů
35min 275kJ 65 Kč

Jednoduchý recept na přípravu brokolice se sýrovou omá...

Zapečené ravioli

14 hlasů
35min 1415kJ 105 Kč

Zapečené plněné ravioli z italské kuchyně.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více