Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

vetrak

17.02.2019

S lupy bojuji již od 20 let a dnes je mi 40. Takže opravdu hodně dlouhou dobu. Už jsem vyzkoušela různé šampony, některé pomohli více, jiné méně, takže mohu opravdu srovnávat. Stav je více méně neměnný a nijak zvlášť se nezhoršuje.

Luci79

17.02.2019

Problém s lupy mám již od puberty, takže to bude nějaký 20 let, mastné lupy, vlasy a hlavně při pocení v létě je problémy. Špatně zvolený šampon např. se silikony, hodně stylingových přípravků a teď v zimě čepice to je to nejhorší, že mám vlasy jak mastné rousy - hrůzinec. Zatím jsem nenarazila na pomoc ani z řady přírodních prostředků. Třeba budu mít štěstí a zkusím a budu překvapená.

S lupy uz bojuji hodne dlouho a zatim jsem nenasla zadny vhodny sampon ktery by pomohl..To same pritel,ten na ne trpi jeste vice 😞 Takze urcite tento radi vyzkousime ☺

pol

17.02.2019

bojuju uz nekolik eltzhorsuje mi to bohuzuel vzdy zima takze trpim od podzimu do jara :(

kutr27

17.02.2019

Já s lupy bojuji cca 10 let a vždy se to zhorší v zimním období a nebo když si nabarvím hlavu

Martaa

17.02.2019

S lupy bojuji snad odjakživa. Vyzkoušela jsem mnoho kosmetických přípravků i babských rad, ale vždy se po nějaké době vrátí. Zhorší se to vždy v těhotenství anebo zimním období, kdy nosím čepice.

S lupu bojuji už od mládí. Vždy když použiji nový šampon a má nějaké chemikálie co mi nesednou je zle. Hned mám hlavu plnou lupů a někde i rozbolavělé do krve. Bolí mně se i učesat.

Já to mám tak cca 12 let. Stridam sampony, vycesavam, ale jakmile přijde zima, nepomůže mi nic a zhorší se to jen. Změna počasí a mrznuti mi to zhoršuje

S lupy bojuji asi rok. Udělaly se mi po jendom šamponu a od te doby se jich nemohu zbavit. Zhoršuje mi to sluníčko, protože mi vysušuje pokožku hlavy.

Hanae87

17.02.2019

Celkem delší dobu se potýkáme já i syn s lupy . Ale zhorší se to vždy v zimě když nosíme čepice a asi jak se nám paří hlava . Zkoušely jsme mraky šamponu . Ale nikdy to nezmizelo úplně .

Nelda

17.02.2019

S lupy bojuji asi od puberty, nejvíce se to zhoršilo když jsem přestala brát antikoncepci, vždy se zhorší když použiji jiný šampon než jsem zvyklá, ale už i ten nepomáhá jak bych si představovala

cepina

17.02.2019

S lupy bojuji prakticky celý život,mám suché vlasy i pokožku hlavy.Svědí mi hlava i po umytí hlavy,a to si vlasy už raději ani nefénuji. Problémy mám po celý rok,nejhorší je to ale v zimě,když vlasy zatěžuje mráz a pod čepicí nedýchají.

Docela dlouho a hlavně sezónně. U mě jsou hlavním partnerem tety zimy. Nejspíš díky tomu chladnému a mrazivému počasí pokožka trpí.

S lupinami bojuju už dlouho, dalo by se říct, že už od dospívání. Po porodu se mi to zhoršilo a když jsem ve stresu, tak to úplně nejhorší. Zkoušela jsem všelijaké šampony a přípravky, no vždycky to působilo jen na chvíli :/

tory

17.02.2019

Mám horší a lepší období, zaručeně se mi to horší když jsem ve stresu to se mi pak loupe celá hlava obecně s lupy bojuji už tak 10 let

megana4

17.02.2019

Asi pořád a vlasy mi zhorší stres nebo vedro,když se zpotim.Cili léto.

S lupy zápasím vážně od mala :-( co si pamatuju mám lupy Nenašla jsem zatím žádný dobrý sampon :-( a v zimě je to vždy horší a to si vždy rikam, že to horší být nemůže

Verdona

17.02.2019

S lupy jsem se poprvé setkala v období puberty. Mám pocit, že to začalo, když jsem si poprvé začala barvit vlasy a používat různé vlasové přípravky. Některé šampony, kondicionéry, masky a další produkty mi svědčily a jiné naopak ne. Pokožka byla podrážděná, vysušená a při česání se lupy roznesly po celé hlavě. Také to hodně souvisí s ročním obdobím a možná je to trochu i stresem. Pokožka hlavy se chová jako má pleť a když je něco v nepořádku, projeví se mi to právě zvýšenou tvorbou lupů...

S lupy zápasím už přes dvacet let. Začaly se mi tvořit v období puberty a nemohu se jich vůbec zbavit. Vyzkoušela jsem vše možné, někdy i nemožné, ale bohužel bez úspěchu. Lupy mám nejvíce v zimním období, ale trápí mě celoročně.

O lupech bych mohla napsat uz knizku. V puberte jsem si uzila svoje, pak byl klid ale po vysazeni antikoncepce je to sila. Sampony z drogerie mi vysusuji pokozku, lekarenske tez zadna slava. Ted pres zimu v obdobi cepic se to opet zhorsilo, vlasy jsem nechala zkratit, beru doplnky stravy , ale vhodny sampon jsem jeste teda nenasla.

Za špatnou náladou může být jen nedostatek živin

Drůbeží játra na medu

Drůbeží játra na medu

6 hlasů
35min 632 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Congrí

10 hlasů
1h a 40min 1175kJ 130 Kč

Černé fazole s rýží a kuřecími stehny.

Kořeněné vepřové maso

6 hlasů
1h a 20min 638kJ 140 Kč

Voňavé vepřové maso, lehce upravené podle indického recep...

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více