Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

Klijan

17. 2. 2019

S lupy bojuji již asi 20 let a neúspěšně, většinou. Vyzkoušela jsem babské rady i mnoho drahých přípravků z lékárny, ale z valné části buď nefungovaly vůbec, nebo jen omezenou dobu a část z přípravků moje potíže ještě zhoršily. Výskyt lupů u mě ovlivňuje roční období (v zimě jsou nejvíce), hormonální změny a stres.

ovace

17. 2. 2019

S lupy bojuji již od třiceti let.Trpím silným svěděním pokožky hlavy a jejím vysušením.Nejvíce trpím přes zimu nebo když je suchý vzduch či přetopená místnost.Již dlouho hledám přípravek který by mi alespon trochu ulevil ale zatím bohužel marně.

Siraellen

17. 2. 2019

S lupy bojuji již od puberty a zatím jsem nenašla vhodný přípravek který by alespon na krátkou dobu pomohl. Nejhorší je pro mě vždy období zimy,kdy je pokožka vysušená

petrac

17. 2. 2019

S lupy bojuji snad od puberty a zhoršuje je stres a přechody z tepla do zimy a naopak.

sarkah

17. 2. 2019

S lupy a suchou kůži na hlavě bojuji s přestávkami docela dlouho, už od 20let. Vždy mi to zhoršují tužidla a laky na vlasy. Měla jsem i období, kdy jsem se jich zbavila, ale to bylo během těhotenství.

S lupy bojuje můj syn. Nastalo zhoršení teď v době, kdy dospívá. Vyzkoušeli jsme různé značky, bohužel jsme ještě nenalezli přípravek, který by pomohl.

Iivusja3

17. 2. 2019

S lupy u nás bojuje manžel a opravdu bych moc ráda získala šampon pro něj na testování. Zkoušel drahé i levnější šampony a bez valného úspěchu. Tvorba lupů se mi zhoršuje vždy po stříhání vlasů.

S lupy bojuje můj syn a to už od puberty.Nejhorší je to ve stresu.Není se ani co divit je řidič z povolání a stresu na dnešních silnicích si užije víc než dost.

Dobrý den, s lupy a seboreou bojují již dlouho. S lupy bojují takřka od puberty a seboreou trpím už rok. Vyzkoušela jsem skoro vše, a nic nepomohlo. Mám dlouhé vlasy, a viditelné lupy na pokožce hlavy mi opravdu strhávají sebevědomí. Situace se zhoršuje v zimě a díky stresům ve zkouškovém období.Doufám, že by mi tento šampon velice pomohl.

JITA72

16. 2. 2019

No bojuji už dlouho je to od puberty. Já už toho vyzkoušela od různých přípravků po babské rady a nic moc Teda.Moc mi nepřidá ani stres a také jsem dostala suchý šampón a myslím že ho už nebudu používat svědí po něm hlava a já se potom začnu škrábat a to je horor, takže vyhazuji.

jijina

16. 2. 2019

S lupy bojuji už mnoho let. Zkouším vždy novinky na trhu, ale viditelné zlepšení nebylo nikdy stoprocentní. Pokožka hlavy mne nejvíce svědí právě týž den po umytí vlasů.

Qnetka

16. 2. 2019

S lupy bojuji dlouha leta, nejvice jich pozoruji v obdobi, kdy mam hodne stresu.

Lusylie

16. 2. 2019

Problém s lupy mám cca 10let, myslím si že, má na tom svůj podíl především užívání léků, zhoršení pociťuji i změnou ročního období či používáním laku na vlasy.

janeve

16. 2. 2019

manžel má s lupy problémy, stále hledá ten pravý šampon, který by mu pomohl.Mám pocit že intenzita je stále stejná.

Bojuji od střední, tj jest pomalu cca 15 let (jeeejda :-o) ...a stav se vždy zhorší v obdob stredu (když bylo zkouškový, zdravotní problémy mamky...)

Boros

16. 2. 2019

osobně jsem už dobojovala, ale moje obě dcery mají problémy, už cca 8 let. Nejhorší jsou hormonální výkyvy. akné a lupy

denitek

16. 2. 2019

:O tak o toto testování mám veliký zájem! Bohužel kvůli premnozenym kvasinkam v těle používám z řady sprchový gel. Šampon bych využila na vylupujici se kůži ve vlasech a obočí ❤️

terka20

16. 2. 2019

Problémy s lupy mám už od dětství,vždy mi to vadilo a nemohla jsem moc nosit černé oblečení.Zkusila jsem různé šampóny proti lupům,některé na chvíli pomohly,jiné vůbec.Lupy trpím hlavně v zimě a v létě.

simater

16. 2. 2019

S lupy bojuji už odmalička a sleduji určitý vývoj - někdy je období, kdy nemám žádné, někdy sse jich vůbec nemůžu zbavit. A vůbec netuším, co za tím stojí. Je to trápení ještě k tomu na tmavých vlasech...

Nika2511

16. 2. 2019

S lupy bojuji cca od 15 let. Od druheho porodu bych rekla, ze je to jeste horsi. Kuzi mam hodne suchou a vzdy staci, abych se trochu spotila a hned zacne vse svedit. Samponu jsem vyzkousela hromadu, ale zatim nic moc nepomaha.

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Cibulová polévka

Cibulová polévka

26 hlasů
35min 405 kJ 73 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečené brambory s tymiánem a česnekem

19 hlasů
1h a 25min 322kJ 70 Kč

Zapečené brambory lze připravit na mnoho způsobu, vyzk...

Rychlá krémová bramborová polévka

19 hlasů
50min 377kJ 60 Kč

Polévka s instantní bramborovou kaší.

Poradny

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Očkování v těhotenství

dobrý den, v období těhotenství se proti klíšťové encefalitidě neočkuje, v období kojení je však ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více