Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

Klijan

17.02.2019

S lupy bojuji již asi 20 let a neúspěšně, většinou. Vyzkoušela jsem babské rady i mnoho drahých přípravků z lékárny, ale z valné části buď nefungovaly vůbec, nebo jen omezenou dobu a část z přípravků moje potíže ještě zhoršily. Výskyt lupů u mě ovlivňuje roční období (v zimě jsou nejvíce), hormonální změny a stres.

ovace

17.02.2019

S lupy bojuji již od třiceti let.Trpím silným svěděním pokožky hlavy a jejím vysušením.Nejvíce trpím přes zimu nebo když je suchý vzduch či přetopená místnost.Již dlouho hledám přípravek který by mi alespon trochu ulevil ale zatím bohužel marně.

S lupy bojuji již od puberty a zatím jsem nenašla vhodný přípravek který by alespon na krátkou dobu pomohl. Nejhorší je pro mě vždy období zimy,kdy je pokožka vysušená

petrac

17.02.2019

S lupy bojuji snad od puberty a zhoršuje je stres a přechody z tepla do zimy a naopak.

sarkah

17.02.2019

S lupy a suchou kůži na hlavě bojuji s přestávkami docela dlouho, už od 20let. Vždy mi to zhoršují tužidla a laky na vlasy. Měla jsem i období, kdy jsem se jich zbavila, ale to bylo během těhotenství.

S lupy bojuje můj syn. Nastalo zhoršení teď v době, kdy dospívá. Vyzkoušeli jsme různé značky, bohužel jsme ještě nenalezli přípravek, který by pomohl.

S lupy u nás bojuje manžel a opravdu bych moc ráda získala šampon pro něj na testování. Zkoušel drahé i levnější šampony a bez valného úspěchu. Tvorba lupů se mi zhoršuje vždy po stříhání vlasů.

S lupy bojuje můj syn a to už od puberty.Nejhorší je to ve stresu.Není se ani co divit je řidič z povolání a stresu na dnešních silnicích si užije víc než dost.

Dobrý den, s lupy a seboreou bojují již dlouho. S lupy bojují takřka od puberty a seboreou trpím už rok. Vyzkoušela jsem skoro vše, a nic nepomohlo. Mám dlouhé vlasy, a viditelné lupy na pokožce hlavy mi opravdu strhávají sebevědomí. Situace se zhoršuje v zimě a díky stresům ve zkouškovém období.Doufám, že by mi tento šampon velice pomohl.

JITA72

16.02.2019

No bojuji už dlouho je to od puberty. Já už toho vyzkoušela od různých přípravků po babské rady a nic moc Teda.Moc mi nepřidá ani stres a také jsem dostala suchý šampón a myslím že ho už nebudu používat svědí po něm hlava a já se potom začnu škrábat a to je horor, takže vyhazuji.

jijina

16.02.2019

S lupy bojuji už mnoho let. Zkouším vždy novinky na trhu, ale viditelné zlepšení nebylo nikdy stoprocentní. Pokožka hlavy mne nejvíce svědí právě týž den po umytí vlasů.

Qnetka

16.02.2019

S lupy bojuji dlouha leta, nejvice jich pozoruji v obdobi, kdy mam hodne stresu.

Lusylie

16.02.2019

Problém s lupy mám cca 10let, myslím si že, má na tom svůj podíl především užívání léků, zhoršení pociťuji i změnou ročního období či používáním laku na vlasy.

janeve

16.02.2019

manžel má s lupy problémy, stále hledá ten pravý šampon, který by mu pomohl.Mám pocit že intenzita je stále stejná.

Bojuji od střední, tj jest pomalu cca 15 let (jeeejda :-o) ...a stav se vždy zhorší v obdob stredu (když bylo zkouškový, zdravotní problémy mamky...)

Boros

16.02.2019

osobně jsem už dobojovala, ale moje obě dcery mají problémy, už cca 8 let. Nejhorší jsou hormonální výkyvy. akné a lupy

denitek

16.02.2019

:O tak o toto testování mám veliký zájem! Bohužel kvůli premnozenym kvasinkam v těle používám z řady sprchový gel. Šampon bych využila na vylupujici se kůži ve vlasech a obočí ❤️

terka20

16.02.2019

Problémy s lupy mám už od dětství,vždy mi to vadilo a nemohla jsem moc nosit černé oblečení.Zkusila jsem různé šampóny proti lupům,některé na chvíli pomohly,jiné vůbec.Lupy trpím hlavně v zimě a v létě.

simater

16.02.2019

S lupy bojuji už odmalička a sleduji určitý vývoj - někdy je období, kdy nemám žádné, někdy sse jich vůbec nemůžu zbavit. A vůbec netuším, co za tím stojí. Je to trápení ještě k tomu na tmavých vlasech...

S lupy bojuji cca od 15 let. Od druheho porodu bych rekla, ze je to jeste horsi. Kuzi mam hodne suchou a vzdy staci, abych se trochu spotila a hned zacne vse svedit. Samponu jsem vyzkousela hromadu, ale zatim nic moc nepomaha.

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Karbanátky s kari omáčkou

Karbanátky s kari omáčkou

13 hlasů
60min 344 kJ 127 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Sekaná s hruškou

11 hlasů
60min 573kJ 135 Kč

Recept na výbornou sekanou, která se jí jak teplá tak ...

Celerový salát s pomerančem

18 hlasů
30min 930kJ 69 Kč

Recept na lehký a výborný salát.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více