Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

libutka

16. 2. 2019

s lupy bojuji, ale je to marný boj, někdy to poleví, ale při stresu se to zhorší, vyzkoušela jsem různé druhy, ale někdy zaberou jen na chvilku

MichellxP

16. 2. 2019

Mám suchou pokožku a lupů se ne a ne zbavit. Kupovala jsem šampony proti lupům a spíše se to zhoršilo.

Suisei

16. 2. 2019

Dobrý den, s lupy bojuji někdy od puberty, což už také nějaký ten rok bude. Nemám je stabilně, ale pokaždé, co změním šampon (nedělám to často, ale když už ano, během pár použití se objeví). Mám dost suchou pokožku hlavy, takže mi stačí se byť jen poškrábat na hlavě =/.

Tento problém přichází nečekaně. Hlavně při nějaké změně. Třeba když zněním šampon nebo použiji větší množství kondicionéru.

Sarka22

16. 2. 2019

s lupy bojuji uz dloho a vzdy mi je zhorsi masky na vlasy

Ja bych sampon chtela pro sveho manzela. Lupy se mu delaji vzdy kdyz ma oslabenou imunitu, pri stresu, nebo v zime pod cepici. Takze vlastne je ma skoro porad 🤔 radi bychom tedy tento sampon otestovali a vyzkouseli jeho ucinost.

Miluš

16. 2. 2019

Lupy mě trápí už hodně dlouho. Je to otravná záležitost. Vždy se zhorší se zimou - používání čepic a použitím "normálních" šamponů.

sasurka

16. 2. 2019

S lupy se trápím od puberty. Bohužel se našel žádný lék či šampón,který by mi pomohl se jich zbavit úplně. Zhoršuje se te vždy po barvení vlasů a změnou počasí,v zimě to mám horší,jelikož se mi to v čepici zřejmě zapařuje a pak to svědí tak,že nevím,co dělat. Tráím se i s atopickou kůži,tak je možné,že to s tím trošku i souvisí.Bylo by fajn vyzkoušet něco,co neznám.

Tisinka15

16. 2. 2019

Ahoj s lupy bojuji od druheho porodu,v tehotenstvi se mi vlasy mastily a od porodu bych se mohla udrbat:-(vyzkousela sem spousty samponu,ale zatim zadny nezabral tak,abych byla spokojena:-(nejvic mi to zhorsi,kdyz musim pouzit sampon zamereny treba na vesky,ktere moje skolkova dcerka obcas donese:-(

Jarka29

16. 2. 2019

Lupy mě trápí už tak dlouho,že začátek si ani nepamatuji.Hlava mě svědí takže se pořád musím drbat,vadí mi neustále bílé šupinky. Zhorší se to vždycky při změně počasí,nejhorší je snad vlhko.Když trochu prší a zmoknu tak hned pocítím změnu a nebo když použiji šampon na barvené vlasy,to svědění se za pár hodinek nedá vydržet.

sofie

16. 2. 2019

Lupy mě trápí jak kdy,tedy mám je snad pořád,ale jak kdy jsou tolik viditelné,za to svědění,to je hrůza.Už teď se zase drbu ..co se týče lupů jako velký problém,tak to má partner,má je obrovské a tvoří se mu klidně druhý den po umytí,tudíž by se nám Šampón hodil oběma. Co problém způsobuje,nevím,možná strava,stres? Ještě to nemám vypozorované.

Marci55

16. 2. 2019

Lupy nás trápí už roky. A to i děti. Vyzkoušely jsme měnit šampony,ale zlepšení bylo jen na chcíli.

bylo by fajn něco vyzkoušet jelikož lupy trápí nejen mého synka a to snad už od mala a vůbec si nevíme už tady tak i mého přítele bylo by fajn mít tuhle pomocnou sílu

anninek

15. 2. 2019

Lupy mě trápí už od puberty, doufala jsem že půjde o záležitost puberty, ale bohužel se mě drží. I proto si musím mýt vlasy poměrně často a tím se zase pokožka více vysušuje, zkrátka je to takový koloběh. Zatím mi nepomohly ani speciální a často drahé, ani různé přírodní šampony, takže moc ráda vyzkouším cokoli co by mě zasněžených ramen zbavilo

lenkita

15. 2. 2019

Lupy me trapi asi pul roku a ne a ne se jich zbavit.myslela jsem ze jde o nevhodny sampon...ale uz jsem vyzkousela asi 4dalsi a porad se mi nedari lupu zbavit.moc rada bych to zkusila s timto samponem...snad do pětice by to mohlo vyjít.

Pherenike

15. 2. 2019

Lupy mam od nějakých 15 let, a vždy to zhorší špatně zvolený šampon a špatný způsob mytí a časté mytí

Simdan

15. 2. 2019

Lupy se mi dělají od puberty a nejhorší je to v zimě, kdy se mi dělají na pokožce hlavy i strupy, trpí stejným problémem i moje starší dcera.

KatynkaKa

15. 2. 2019

Mě lupy trápí většinou v zimním období,mám citlivou kůži a ikdyž používám šampony proti lupům.Tak se stav trochu zlepší...inač také to hodně ovlinuje to jestli jsem ve stresu a také jakou jím stravu..Určitě bych rada vyzkoušela kvalitní šampony proti lupům.

bogape

15. 2. 2019

Dobrý den, lupy a seborea mě trápí od střední školy, vše začalo velikými stresy. Jak píšu, tak spouštěč je stres, nevhodná kosmetika a dokonce mám vypozorováno, že mi nevyhovuje dlouhodobě chladné počasí, to má pokožka hlavy trpí.

Chiara

15. 2. 2019

S lupy bojuji již dlouhou dobu cca 12 let. Vždy se mi pokožka zhorší po barvení vlasů a po častém umývání (bohužel často si umývám hlavu co druhý den).

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Brokolicový salát

Brokolicový salát

10 hlasů
25min 403 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brokolice se sýrovou omáčkou

15 hlasů
35min 275kJ 65 Kč

Jednoduchý recept na přípravu brokolice se sýrovou omá...

Zapečené ravioli

14 hlasů
35min 1415kJ 105 Kč

Zapečené plněné ravioli z italské kuchyně.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více