Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

Mishell

15. 2. 2019

Bojuji s lupy celý život, mám hodně vlasů a je velmi obtížné se jich zbavit, zhoršuje se to v zimě a chladných měsících mám pocit. Snad nic mi nepomohlo ještě, tak doufám, že budu vybraná a že mi šampon pomůže :)

lilianka

15. 2. 2019

Lupy jsou u mě asi celoživotní problém. Někdy lepší, někdy horší. Těžko říct, co to zlepšuje či zhoršuje. Měla jsem možnost tento šampon vyzkoušet a musím opravdu říct, že lupy zmizely, nemluvím ani o tom, že mě přestala svědit hlava. Snad se na mě štěstí usměje

ladouch

15. 2. 2019

S lupy bojuji celý život, mám velmi suchou pokožku a vlasy, které jsou barvením také hodně zeslabené a vysušené. Moc ráda bych tento šampon otestovala a kdyby se osvědčil, tak ho budu určitě kupovat i nadále.

konatovka

15. 2. 2019

Lupy mě trápí již spoustu let, mám velmi suché a poškozené vlasy po trvalé a melírů, a proto musím používat kvalitní vlasovou kosmetiku. Svědění je velmi nepříjemné a projevuje se hlavně v letních měsících, ale také i teď v zimě mě několikrát potrápilo. Celkové mám vlasy spíše suché a pokožka se mi loupe, což tvoří lupy. Je to velmi nepříjemné, pokud mám tmavé oblečení, je to na něm vidět, není to příjemné.

lucie07

15. 2. 2019

Lupy mě trápí od porodu, vlasy jsou celkově velmi zničené, mástí se sklonem k lupům a hodně vypadávají. Je to pro mě velice nepříjemné, mám hnědé kaštanové vlasy, kde je vše na první pohled vidět, cítím se pořád, jako by mě někdo furt koukal do hlavy. Nejvíce jsem zaznamenala v zimním období větší nárůst. Mám velmi citlivou pokožku, tak nemohu používat vše, zatím nejsem s ničím spokojena tak aby se mi ulevilo, proto bych ráda otestovala tento produkt.

562663545

15. 2. 2019

S lupy nebojuji dlouho, za to bojuji intenzivně. Poslední dva měsíce jsem z roh velmi nešťastná, prvotně jsem se domnívala, že lupy přišly s novým šamponem, od té doby jsem vyměnila šampon třikrát a lupy přetrvávají... Myslím si, že toto zhoršení stavu pokožky hlavy je spojeno s mrazy venku a obecně s ročním obdobím.

GabaSan

15. 2. 2019

Lupy jsou u mě i manžela velmi dlouhodobý problém. Jsou chvíle, kdy je to lepší, ale někdy se stane, že se radši ani nenačešu a nejdu ani do obchodu, jak se stydím za bílá ramena..a to jsem tak ráda nosila černou barvu. Navíc na tmavých vlasech to jde hodně vidět..nejhorší je to v těhotenství, po porodu, při kojení, hormonální změny se projevují suchoum svědivou pokožkou, občas se strupy, která se šíleně loupe. Stejně je to v zimě, oleje zde nepomáhají, po návštěvě bazénu nebo koupání v přírodě a při velkém vysušení ze slunce v létě.

S lupy bojuji od porodu, tehdy se u mě projevil poprvé atopický ekzém a stejně tak lupy. Horší jsou vždy v době, kdy mám oslabenou imunitu a také po návštěvě kadeřnice kam chodím na melíry. Lupy jsou velmi nepříjemné a zbavit se jich je můj sen.

KrissNia

15. 2. 2019

S lupy bojuji kam moje paměť sahá, mám celkově suchou pokožku, po porodu se to ještě zhoršilo. Jinak nejvíc mě trápí v zimě, chladný vzduch, přechody z tepla do zimy, nošení čepice, to vše mi hlavu ještě více vysuší.

helus

15. 2. 2019

Lupy se mi začaly objevovat nejvíce po přechodu.Bohužel se tvoří i manželovi.Více lupů mám v zimě.Asi je to tím,jak nosím čepici.

gabulka

15. 2. 2019

Lupy se mi začaly objevovat po těhotenství. Bojuji s nimi již téměř deset let, vždy zkusím nějaký nový šampon, ale nikdy mi žádný lupy úplně "nezrušil". Vždy jen na nějakou přechodnou chvíli a nejvíce se mi objevují v zimě, pravděpodobně díky čepici a pocení hlavy nebo z přechodů ze zimy do tepla.

Glasma

15. 2. 2019

Lupy jsou myslim dosti resene tema, vyzkousela jsem spoustu ruznych druhu a znacek samponu, ale bez uspechu, lupy se me drzi stale

nitka-a

15. 2. 2019

Lupy to je každodenní boj hlavně v zimě kdy je pokožka suchá je to nejhoší . Přes léto je to také špatné ale ne tak jako v zimě.

Lupy mám hlavně v zimě, kdy mám hodně vysušenou kůži z přechodů ze zimy do tepla. Střídání teplot je znám na celém těle, ale i na obličeji. Snažím se používat hydratační šampony, ale to nepomáhá. Kůže mi na hlavě docela svědí a celkově je zarudlá, občas se mi tvoří i malé boláčky...

jirinecka

15. 2. 2019

už od dětství mě trápí suchá pokožka hlavy ..strupy...vyzkoušela jsem hodně přípravků, naposledy to byl Polytar AF..ten se mi osvědčil , ale bohužel ho přestali vyrábět..a tak zkouším další přípravky..které zmírnují projevy..

RIVKA

15. 2. 2019

s lupy bojuji po narozeni deti-pokozka je velmi sucha,,,,bylo mi doporuceno spousty samponu,lecebne kury-ale bohužel nic nezabralo.dalsi pricina je moje zamestnani-jako pekar,kde je velke teplo,,,,,,nasazene cepice,....lupy jsou velmi viditelne-nejvice při barveni vlasu,kde syte cervena bohužel lupy ještě vice zvyrazni

Petrunie

15. 2. 2019

S lupy bojuju snad od puberty. V dospělosti nastalo zlepšení, po porodu se to ovšem zase rapidně zhoršilo.

vivi11

15. 2. 2019

S lupy mám problémy dlouhodobě, mám dvě období v jednom období jich mám méně v druhém více a to je právě teď v zimním období. Používám šampony proti lupům, ale výsledky nejsou vždy stoprocentní.

cela

15. 2. 2019

s Lupy bojuji celý dospělý život. Musím používat šetrné šampony. Zima vadí vlasům celkově. Nošení čepic a mráz. Také ostré jídlo vadí. A samozřejmě hormonální změny. Ach jo

Mopsička

15. 2. 2019

S lupy doma bojuji já i můj manžel už hezky dlouho, vždy vyzkoušíme nějaký nový šampon proti lupům, na chvíli zabírají, ale pak si na to zřejmě kůže zvykne a zase se lupy objeví. Jsou nepříjemné, pokožka hlavy dost svědí, tak po testování si ráda přečtu v diskuzích jak tento přípravek pomohl.

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Polévka z červené řepy s jablky

Polévka z červené řepy s jablky

0 hlasů
1h a 5min 303 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z kokosového mléka

21 hlasů
45min 417kJ 120 Kč

Trošku netradiční polévka z kokos...

Kuřecí plátky v alobalu

13 hlasů
60min 548kJ 150 Kč

Kuřecí prsa s cukrovým hráškem a barbecue omáčkou.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více