Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

milka30

15. 2. 2019

S lupy bojuji už od puberty. Zhoršuje se mi to hlavně v zimě, vadí mi mráz a čepice.

jiji

15. 2. 2019

Já s lupy problém nemám , ale můj muž...má náročnou prací , kde se hodně brousí a práší takže si myslím , že to má i z toho...zkoušíme různé šampony...ted v zimě to má horší, jak ještě počasí v zimě vysušuje...

Milka98

15. 2. 2019

Jednoznačně mohu říct, vzhledem k dosti dlouhým problémům s lupy, že se jejich výskyt zhoršuje v zimě, hlavně když nosím teplé čepice. No a pak je kritické horké léto. Tehdy lupy dokážou pořádně potrápit

velinka

15. 2. 2019

S lupy bojuji hodně dlouho, zkouším různé šampony, ale i když si myslím, že jsem objevila ten pravý, tak se lupy po čase vrátí. Moje kadeřnice je přesvědčená, že výskyt lupů je závislý na mé celkové pohodě. Když mám starosti a řeším nějaké problémy, tak lupy mám ve větším množství

sipeji

15. 2. 2019

S lupy bojuji od puberty. Nejhorší stav je právě nyní v zimě, vlasová pokožka mi často až šustí a lupů mám opravdu hodně. Nejhorší je svědění, které je s nimi spojené. Zkoušela jsem různé šampony, ale výsledkem bylo jen dočasné mírné zmírnění. Proto mám velký zájem testovat šampon proti lupům Mediket Plus a vyzkoušet jeho účinek a třeba s konečně dočkat úlevy.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Rychlý mrkvový salát

Rychlý mrkvový salát

11 hlasů
25min 362 kJ 35 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečené krůtí maso

8 hlasů
45min 568kJ 180 Kč

Recept na zapečené krůtí plátky se sýrem vonící šalvěj...

Plněný pečený pstruh

11 hlasů
50min 392kJ 320 Kč

Pečený pstruh plněný bylinkami a nakládaným pepřem.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více