Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

hanask

23.02.2019

lupy mám mnoho let, takže jsem již vyzkoušela množství šamponů proti lupům a vždy s menším či větším efektem. od levnějších jako je head and shoulders až po dražší, jako Nizoral. takže toto testování by pro mě bylo úplně požehnání, protože o této značce slyším poprvé. nejvíce se mi lupy zhoršují v zimě, ale boj s nimi svádím celoročně :-(

Ketta22

23.02.2019

Dobrý den, co si pamatuji, tak lupy mám už od puberty, zkoušela jsem vše od levných šamponu, až po ty drahé i z lékárny, ale nikdy jsem se jich úplně nezbavila!!! Pracuji druhým rokem v kuchyni, a kvalita vlasů je pořád horší a horší! Lupy jsou otravné a svědí! Už si vážně nevím rady!!

warpik

23.02.2019

s lupy bojuji již od puberty. největší zhoršení tohoto problému bývá v létě a v zimě. v létě kvůli vedrům a v zimě kvůli nošení čepice. mám tzv. suchý druh lupů, kdy se mi lupy sypou z hlavy a na tmavém oblečení je to hodně vidět. a to je problém, protože pracuji v oboru, kdy je tmavé oblečení (vesta, kravata, sako) povinným doplňkem a reprezentací firmy.

Byra

23.02.2019

Lupy, svědění pokožky hlavy a nemožnost nosit tmavé oblečení je můj problém už několik let. Stále hledám šampon, který by mi vyhovoval, jenže bohužel buď mám po nich mastné vlasy anebo mě hlava svědí. Navíc jsem alergická na konzervační látky tzv. parabeny a o to těžší je najít správný produkt. Proto bych ráda novinku vyzkoušela a opět se chlubila krásnými vlasy.

Dobrý den. S lupy bojuji již několik let a velmi ráda bych se stala testérkou.

Hajdule

23.02.2019

Pomáhá mi to, že mi v poslední době začaly opravdu ve velkém padat vlasy, a to mi vadí mnohem víc, než lupy - proto je méně řeším. Syn má také trápení s lupy, řešíme to bylinnými šampony.

Sussane

23.02.2019

Mám zřejmě citlivou pokožku hlavy a jen tak mi nějaký šampon nevyhovuje. V poslední sobě se suchou pokožkou v hlavě hrozně bojují a ráda bych vyzkoušela nějaký nový přípravek,který mě toho zbaví.

lupy mam od mladí a nejvice mi je zhorsuje sampon na barevne vlasy

Chtěla bych vyhrát testování pro svého muže. Trápí ho lupy minimálně 4 roky. Kupuje si v lékárně různé šampony a i od lékaře na předpis a nic nepomáhá. Pořád si škrábe hlavu, protože ho to svědí.

Kleris

23.02.2019

Hezký den, s lupy se peru od porodu druhé dcerky, to je již rok a půl. Hlava mě svědí a je to velmi nepříjemné, nejhorší je to právě ted v zimně, kdy nosím čepici. Vyzkoušela jsem již spousty šamponů a vždy se pokožka hlavy zlepšila na krátkou dobu. Dokonce jsem si i vlasy přestala barvit. Ráda bych šampon vyzkoušela, bylo by moc fajn, kdybych se lupů konečně zbavila.

Ráda bych otestovala tento výrobek mám problém s lupy již delší dobu a nevim si s tim rady

Já nebojuji přímo s lupy, i když s něma jsem také měla problémy, jako malá.. Od mala se semnou ale táhne dermatitida, což je na první pohled podobné lajkovy lupům.. Láká mě tenhle šampon, protože si myslím, že by mi mohl pomoct i na tenhle problém

Ylliess

23.02.2019

Bojuju s lupama od porodu v ten den se mi zhoršilo snad všechno.nekdy to ustane ale někdy to zase je šílený....ještě že mám blond vlasy a nejde to tolik vidět

Makula

23.02.2019

Tohle testování je pro mne jako požehnání z nebes. Lupy mám poslední 2 roky a je to opravdu nesnesitelné. Lupů mám tolik, že je to opravdu vidět na první pohled...Je mi z toho někdy až do pláče :/ Vždy se mi tento problém zhorší, když mám v práci frmol a nestíhám pořádně jíst a jsem ve velkém stresu. Vyzkoušela jsem již mnoho přípravků, které buď nezabíraly, nebo mi problém dokonce zhoršily. Doufám, že by mi tento přípravek v nekonečném boji s mými lupínky pomohl.

Lupy me trapi posledni dva roky. Nejvetsim spoustecim factorem je rozhodne stres.

Lupy mam od porodu,je to sileny,kort kdyz mate vlasy dlouhe nemuzete si brat ani nic cerneho..

Jane21

22.02.2019

Lupy mám od malička, zatím mi na ně nic nezabralo, strašně mě to trápí, jelikož mám dlouhé tmave vlasy. Zhoršuje se to pokaždé když jsme ve stresu, nebo když se mi zpoti více hlava, tak mi moc nepomáhá že si díky rychlejšímu maštění hlavy musím častěji mýt, proto bych chtěla vyzkoušet tento šampon, třeba se stane zázrak a já se konečně zbavim lupů jednou pro vždy..... Děkuji 😉😮😞

Mishi

22.02.2019

S lupy mám problém od puberty, mám delší vlasy a ke zhoršení dojde při fyzické námaze, když mám vlasy sepnuté a zpotí se mi hlava.

s lupy bojuji již od dob dospívání,vyzkoušela jsem již spoustu šamponů,ale bez výrazného úspěchu.Ke zhoršení většinou dochází při stresovém období

S lupy bojuji dost dlouho, mám 2 šampony, které mohu používat. Ale jakákoliv změna je hrozná. Vždy se mi vysuší kůže a přijde svědění a následně lupy. Ráda bych proto vyzkoušela :)

Kdy a proč vyrazit s dcerou poprvé na gynekologii

Kuřecí stehna v kokosu

Kuřecí stehna v kokosu

14 hlasů
1h a 5min 911 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Congrí

10 hlasů
1h a 40min 1175kJ 130 Kč

Černé fazole s rýží a kuřecími stehny.

Kořeněné vepřové maso

6 hlasů
1h a 20min 638kJ 140 Kč

Voňavé vepřové maso, lehce upravené podle indického recep...

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více