Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

S lupy bojuji už od svého dospívání. Vždy se mi toto zhorší v době, kdy mám mít své dny. Napomáhá tomu i má hustá hříva. Pomohl trochu kratší sestřih. Ale pořád to není ono.

Ráda bych tento šampon vyzkoušela hlavně kvůli lupence, ta se zhoršuje a postupně zlepšuje.... Stačí trocha stresu a je to všechno zase odznova :-( proto bych ráda vyzkoušela tenhle sampon

alial

22.02.2019

S lupy bojuji asi dva roky, vyzkušela jsem mnoho přípravků proti lupům, které však pomohou jen na chvíli.

jana222

22.02.2019

Lupy mám snad celý život a popadané lupy na ramenou opravdu není nic moc, zvláště když je tmavé oblečení. . Nejhorší je to v zimě, když je třeba nosit čepici. Proto se snažím jí nosit opravdu co nejméně.. Nějaké šampony jsem už vyzkoušela-i známy Heden..a nic moc.

Bohužel mě lupy trápí taky. Kadeřnice mi řekla, že jde o mastné lupy. Jde především o špatně zvolené šampony, ale bohužel jsem ještě neobjevila ten, který by mi opravdu seděl. Snad tento?

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet tento šampon už několik let se trápím z lupy a nemůžu pořád najít vhodný přípravek, proto bych chtěla vyzkoušet tento přípravek. Jsem po porodu a zhoršilo se to neskutečným způsobem vypadám jak kdyby mi někdo dal mouku na hlavu. Jsem z toho už opravdu nešťastná.

S lupy bojuji asi už od své puberty. Někdy je to lepší, někdy horší...Vypozorovala jsem, že nejvíc lupů se mi objeví, když použiji "levnější,obyčejnější" šampón a nebo když chodím častěji do bazénu.

Zdravím Problém s lupy řeším již roky. Nikdy to ale nebylo až tak hrozné, jako teď po porodu. Stačí, abych si nepatrně hrábla do vlasů a vypadám jako "sněžící koule". Je to ponižující a nic nepomáhá. Ráda bych vyzkoušela zda pomůže třeba tento produkt, tak zkusím štěstí

Z lupi bojuju 2roky vyskousela jsme plno šamponu proti lupům a žádný nepomáhá už nevim co bych vyskousela

AdelaS

22.02.2019

Ahooj s lupy se potykam již dlouho, všechny šampony proti lupům mi pomohly max na tyden, a poté vše bylo při starém. Ale hledám dál, proto bych byla rádá právě vaši testerkou tohoto šamponu

Lupy jsou pro mě strašákem už od puberty. Zhoršení pociťuji v zimě, kdy je pokožka vysušená a nebo při použití nevhodné kosmetiky.

Vladka7

22.02.2019

Lupy se mi začaly dělat zhruba před dvěmi lety ješte spolu s atopickým exemem, takže jsem se na popud toho rozhodla vymřnit všechny mé produkty za přírodní a stále nevím jaké si vybrat, takže bych ráda vyzkoušela alespoň tento šampon jako jednu z možností a třeba mě uchvátil. Na lupy mi zatím nepomáha nic.

tygrik

22.02.2019

Lupy mám, co si pamatuji. V zimě to bývá horší.

S lupy mám problém já i přítel, takže bychom nejspíš testovali šampon oba dva. Řekla bych, že se mi lupy tvoří nejvíce v zimě, mám suchou položku a zatím jsem nenarazila na účinný šampon na lupy, který by nám pomohl.

RomanaM

22.02.2019

S lupy bojuji celorocne, vlastne ani nevym kdy se zase objevi... vim ze podim zima a pred letem je to vzdycky-ale co to zpusobi ??-to nevim, mam suchou a citlivou kuzi vseobecne, takze jsem kazdou chvili flekata jak dalmatin 😁😁

Na lupy trpím, ale ne tolik jako můj manžel, takže u nás by asi spíše testoval manžel ale určitě by rád vyzkoušel něco nového a třeba i účinného

Lupy mám já i manžel.Nejhorší je,když přestanu používat šampón proti lupům a umyji si hlavu jiným. Jednou měla dcera vši a já jen jak slyším slovo vši,tak se drbu.Chtěla jsem po manželovi,aby mi skontroloval hlavu a on jen koukl a říká" jo máš jich plnou hlavu" Houby kecal byly to lupy "

MoniX

22.02.2019

U mě se objevují lupy zpravidla při výběru špatného šamponu. Poslední dobou se to začíná zhoršovat a v podstatě už mi neuleví ani šampon, který mi předtím pomohl. Korunu tomu všemu nasadil známý, který si všiml lupů na brýlích a pronesl "Tam máš nějaký piliny nebo co ..."

Lupy mívám zpravidla tehdy, když začne podzim - zima, mám velké šupiny lupů po celé hlavě a na mých tmavě hnědých vlasech je to dost vidět. Ovšem když je jaro - léto, žádný problém nemám.

Jiřka

22.02.2019

S lupy ve vlasech už bojují delší dobu. Snažila jsem se i vtirat vodicku v ampulich ale vše má jen krátkodobý účinek a pak se vytvoří znova. Je to nepříjemné.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Krupicové nočky do polévky

Krupicové nočky do polévky

12 hlasů
30min 1010 kJ 29 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Chřestový krém s vejci

10 hlasů
40min 306kJ 90 Kč

Sytá polévka z chřestu s vařenými vejci.

Rybí filé s pestem

8 hlasů
40min 600kJ 120 Kč

Recept na přípravu ryby, kterou můžete servírovat běhe...

Poradny

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Může se milenec matky dítěte domáhat popření otcovství?

Dobrý den,předpokládám, že otcovství vůči dítěti je již určeno a jako otec dítěte je v rodném lis... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více