Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

S lupy bojuji už od svého dospívání. Vždy se mi toto zhorší v době, kdy mám mít své dny. Napomáhá tomu i má hustá hříva. Pomohl trochu kratší sestřih. Ale pořád to není ono.

Ráda bych tento šampon vyzkoušela hlavně kvůli lupence, ta se zhoršuje a postupně zlepšuje.... Stačí trocha stresu a je to všechno zase odznova :-( proto bych ráda vyzkoušela tenhle sampon

alial

22.02.2019

S lupy bojuji asi dva roky, vyzkušela jsem mnoho přípravků proti lupům, které však pomohou jen na chvíli.

jana222

22.02.2019

Lupy mám snad celý život a popadané lupy na ramenou opravdu není nic moc, zvláště když je tmavé oblečení. . Nejhorší je to v zimě, když je třeba nosit čepici. Proto se snažím jí nosit opravdu co nejméně.. Nějaké šampony jsem už vyzkoušela-i známy Heden..a nic moc.

Bohužel mě lupy trápí taky. Kadeřnice mi řekla, že jde o mastné lupy. Jde především o špatně zvolené šampony, ale bohužel jsem ještě neobjevila ten, který by mi opravdu seděl. Snad tento?

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet tento šampon už několik let se trápím z lupy a nemůžu pořád najít vhodný přípravek, proto bych chtěla vyzkoušet tento přípravek. Jsem po porodu a zhoršilo se to neskutečným způsobem vypadám jak kdyby mi někdo dal mouku na hlavu. Jsem z toho už opravdu nešťastná.

S lupy bojuji asi už od své puberty. Někdy je to lepší, někdy horší...Vypozorovala jsem, že nejvíc lupů se mi objeví, když použiji "levnější,obyčejnější" šampón a nebo když chodím častěji do bazénu.

Zdravím Problém s lupy řeším již roky. Nikdy to ale nebylo až tak hrozné, jako teď po porodu. Stačí, abych si nepatrně hrábla do vlasů a vypadám jako "sněžící koule". Je to ponižující a nic nepomáhá. Ráda bych vyzkoušela zda pomůže třeba tento produkt, tak zkusím štěstí

Z lupi bojuju 2roky vyskousela jsme plno šamponu proti lupům a žádný nepomáhá už nevim co bych vyskousela

AdelaS

22.02.2019

Ahooj s lupy se potykam již dlouho, všechny šampony proti lupům mi pomohly max na tyden, a poté vše bylo při starém. Ale hledám dál, proto bych byla rádá právě vaši testerkou tohoto šamponu

Lupy jsou pro mě strašákem už od puberty. Zhoršení pociťuji v zimě, kdy je pokožka vysušená a nebo při použití nevhodné kosmetiky.

Vladka7

22.02.2019

Lupy se mi začaly dělat zhruba před dvěmi lety ješte spolu s atopickým exemem, takže jsem se na popud toho rozhodla vymřnit všechny mé produkty za přírodní a stále nevím jaké si vybrat, takže bych ráda vyzkoušela alespoň tento šampon jako jednu z možností a třeba mě uchvátil. Na lupy mi zatím nepomáha nic.

tygrik

22.02.2019

Lupy mám, co si pamatuji. V zimě to bývá horší.

S lupy mám problém já i přítel, takže bychom nejspíš testovali šampon oba dva. Řekla bych, že se mi lupy tvoří nejvíce v zimě, mám suchou položku a zatím jsem nenarazila na účinný šampon na lupy, který by nám pomohl.

RomanaM

22.02.2019

S lupy bojuji celorocne, vlastne ani nevym kdy se zase objevi... vim ze podim zima a pred letem je to vzdycky-ale co to zpusobi ??-to nevim, mam suchou a citlivou kuzi vseobecne, takze jsem kazdou chvili flekata jak dalmatin 😁😁

Na lupy trpím, ale ne tolik jako můj manžel, takže u nás by asi spíše testoval manžel ale určitě by rád vyzkoušel něco nového a třeba i účinného

Lupy mám já i manžel.Nejhorší je,když přestanu používat šampón proti lupům a umyji si hlavu jiným. Jednou měla dcera vši a já jen jak slyším slovo vši,tak se drbu.Chtěla jsem po manželovi,aby mi skontroloval hlavu a on jen koukl a říká" jo máš jich plnou hlavu" Houby kecal byly to lupy "

MoniX

22.02.2019

U mě se objevují lupy zpravidla při výběru špatného šamponu. Poslední dobou se to začíná zhoršovat a v podstatě už mi neuleví ani šampon, který mi předtím pomohl. Korunu tomu všemu nasadil známý, který si všiml lupů na brýlích a pronesl "Tam máš nějaký piliny nebo co ..."

Lupy mívám zpravidla tehdy, když začne podzim - zima, mám velké šupiny lupů po celé hlavě a na mých tmavě hnědých vlasech je to dost vidět. Ovšem když je jaro - léto, žádný problém nemám.

Jiřka

22.02.2019

S lupy ve vlasech už bojují delší dobu. Snažila jsem se i vtirat vodicku v ampulich ale vše má jen krátkodobý účinek a pak se vytvoří znova. Je to nepříjemné.

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Česnekové kuře

Česnekové kuře

10 hlasů
1h a 50min 622 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Sekaná s hruškou

11 hlasů
60min 573kJ 135 Kč

Recept na výbornou sekanou, která se jí jak teplá tak ...

Celerový salát s pomerančem

18 hlasů
30min 930kJ 69 Kč

Recept na lehký a výborný salát.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více