Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

zuzik76

22. 2. 2019

Trpím již mnoho let na mastné lupy, uvítala bych šampon co by tento můj problém opravdu vyřešil.

Kaomi

22. 2. 2019

Lupy se mi začaly dělat asi rok po porodu. Od té doby s tím bojuji. Někdy jsou vidět víc, někdy je to celkem dobré. Zjistila jsem, že jak jsem trošku víc ve stresu, má to velmi negativní vliv na pokožku hlavy a tvorbu lupů

Jitulik

22. 2. 2019

Mě se lupy dělají zejména v tomto období zimyDělají se mi asi i díky noseni čepice a vlivem teplého vzduchu v místnosti.Byla bych ráda za testování samponu

Kerstyn

22. 2. 2019

Lupy jsou můj velký nepřítel. Bojuji s nimi už dlouhou dobu a pořád se jich nedokážu pořádně zbavit. Lupy se mi objevují hlavně při stresu nebo napětí - to jich je pak opravdu mnoho. Šampon bych moc ráda vyzkoušela a konečně našla něco, co mi pomůže

zhorsi sampon kdyz citim suchou hlavu a se skrabu a pak je lupu jeste vic

fidluska

22. 2. 2019

S lupy bojuji snad od puberty, občas pomůže speciální šampon, ale zhorší se to vždy jednou za čas, zatím jsem nepřišla na to kdy a co za tím je.

babinka

22. 2. 2019

S lupy bojuji prakticky od dětství...Používám šampony proti lupům, časem to bývá lepší a pak se zase lupy vrací... Mám suchou pokožku a dost mě svědí...

jani2424

22. 2. 2019

nutně potřebujeme celá rodina

VinAngela

22. 2. 2019

Bojuji aktualne v kuse 3/4roku, dosla jsem i na babske rady, jako octovy vyplach. Vzdy se mi to po nejakem case vrati prevazne na podzim a jare bez zadnych zjevnych duvodu🤷‍♀️

Samantha

22. 2. 2019

Lupy mě trápí poslední rok, protože si meju vlasy prakticky denně. Hodně běhám a po tréninku je nutnost umýt si vlasy a bohužel jsem ještě nenašla šampon, který by dobře myl, ale nevysušoval pokožku hlavy.Jak stárnu, je to čím dál horší.

mardzeta

22. 2. 2019

S lupy bojuji již několik let a ne jen já, ale i dcera. Zhoršuje se to při nošení čepic a i při střídání ročních období a suchý vzduch.

amarie

22. 2. 2019

již od dětství ... zhorší to počasí či hlavně špatný šampon

S lupy bojuji jiz asi posledniho tristvrte roku. Prostridala jsem sampony jako je treba aus sie, elseve ale nic.. stav lupu se mi zhorsi po suchem vzduchu.

smygos

22. 2. 2019

Lupy v menší či větší míře mám zhruba od puberty..Zhoršuje se to vždy v zimě, nedej bože při nošení jakýchkoliv přikrývek hlavy..

S lupy bojuji několik let nejen já, ale i manžel a dcera. Vždycky se to zhorší v zimě, když je v bytě a v práci suchý vzduch a nosí se čepice

vendy.z

22. 2. 2019

Lupy mívám asi od dospívání, takže opravdu hodně let... Nejhorší když se vysypou takové ty velké, to vůbec nevím co dělat na veřejnosti (jít se rychle oklepat na záchod a zase zpět). Kupuji si dětské šampony bez chemických látek a olejíčky do vlasů, to mi pomáhá. Jakmile použiji nějaké šampony či balzámy co dostanu jako třeba dárek, je konec. Dcera (8 let) má též lupy ale dlouhé vlnité vlasy a najít šampon, který by ji vyřešil jak lupy, tak hydrataci a vlasy byly rozčesatelné, to by byl zázrak.

Tak s lupama bojuji od doby co přestali prodávat jediný šampon který mi pomáhal.(cca 8 let) Lupy se mi objevují ve větší míře i při použití nevhodného šamponu a taky když si častěji lakuju vlasy.

evasyk

22. 2. 2019

Zdravím, mě vžfy zhorší lupy dva tři dny nemyté vlasy....V podstatě s lupy zápasím od dvaceti let.

kometka

22. 2. 2019

Je mi 40 let a od mala trpím na atopický ekzém. Takže lupy mám celý život co si pamatuji. Zhorší se vždy při chladném počasí, snížené imunitě či použitím šamponu s nevhodnými látkami. Stejně tak si nesmím moc často mýt vlasy.

Mishel.98

22. 2. 2019

S lupama bojuji od dětství. Mám hrozně citlivou pokožku a stačí špatné umytí hlavy nekvalitním šampónem nebo vodou. Dočasně mi na lupy pomáhá obarvení hlavy, což ale není řešení. Ráda bych vyzkoušela nový přípravek na vlasy a byla bych moc ráda, kdyby konečně něco pomohlo.

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Kuřecí kostky s ananasem

Kuřecí kostky s ananasem

20 hlasů
50min 780 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuře s kyselým zelím

11 hlasů
1h a 20min 668kJ 149 Kč

Kuře s kyselým zelím a klobáskou.

Kuřecí polévka s kukuřicí

12 hlasů
50min 178kJ 90 Kč

Polévka s kuřecím masem a kukuřicí.

Poradny

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Očkování v těhotenství

dobrý den, v období těhotenství se proti klíšťové encefalitidě neočkuje, v období kojení je však ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více