Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

Jitulaa

22. 2. 2019

Lupy mám, co si pamatuji a vždy to zhorší teplé počasí nebo nekvalitní šampon

Lupy mě trápí od porodu. Nikdy předtím jsem s nimi problémy neměla. Vyzkoušela jsem hodně přípravků, ale vždy pomohly jen na chvíli. Za testování bych byla ráda.

Blankako

22. 2. 2019

S lupy a mastnou hlavou bojuji už 30 let a teď po přechodu snad ještě víc. Když jdu ke kadeřnici, tak mě vlasy pěkně upraví ale hlava mě vždycky tak svědí, že si ji musím umýt šampónem z lékarny a trvá tak 2 týdny, než se mě trochu pokožka sklidní, ale stejně si vlasy myji denně, abych předešla úpěnlivému škrábání hlavy. Dokonce mě to i budí v noci a ještě jsem neobjevila šampon, který by byl účinný.

kroppi

22. 2. 2019

Já bych brala testování pro dceru, ta bojuje s lupy od malička. Zatím nezabral žádný šampon. :-(

voljaro

22. 2. 2019

Lupy mi začaly nebo lépe řečeno se mi to výrazně zhoršilo začátkem "přechodu". Což mě překvapilo, protože jsem si myslela, že tomu bude naopak . Nejvíc se to zhorší, když se např. zpotím. A to bývá vlivem návalu často.

EvaSob

22. 2. 2019

S lupy bojuji ve vlnach. Nejcasteji asi kdyz pouziji jiny sampon.

Danik42

22. 2. 2019

S lupy bojují již deset let a nenašla jsem šampon nebo přípravek který by zabíral,je úplně jedno jestli je léto,jaro,zima podzim tak bych ráda vyzkoušela.

Moc ráda bych testovala, lupy mě trápí od narození syna. Jeden den si umyju vlasy další den lupy a svědění. Už nevím co kupovat. Nic prostě nepomáhá, ať už jsou to produkty z reklamy na lupy. Nic!

Bulinka

22. 2. 2019

Rada bych testovala, protoze me i meho manzela lupy trapi a nic nepomaha

Jaruš

22. 2. 2019

Lupy a příšerné svědění hlavy, lupy přechodně mizí, ale jsem schopna si pokožku hlavy rozškrábat skoro do krve. Je to psycho, uvítám jakoukoliv pomoc. Snad to bude ten pravý prostředek.

Novalu7

22. 2. 2019

Najít šampon, který pusobí na lupy je umění.Boužel s lupy a mastnou hlavou bojuji od puberty až do 30 let.

pivatko

22. 2. 2019

v létě mám klid, ale jak přijde podzim a zima a s ním období čepic a přecházení ze zimy do vytopených místností je konec, moje vlasy vypadají, jak kdyby na ně neustále sněžilo, stále hledám ten pravý výrobek a nenacházím

Isabelka

22. 2. 2019

S lupy bojuji od svého mládi, kdy jsem jako dítě měla také dlouhé vlasy, ve kterých se mi neustále dělají lupy. Nejhorší je pro mě léto, kdy mi pokožku vysuší slunce a pak jde na vlasech vše vidět. Obzvláště na dlouhých vlasech.

S lupy bojuji od mládí a asi nejhorší je to vždy v zimě kdy nosím čepici. Boj s lupy zvládám střídavě, někdy je klid a jindy si nemohu vzít ani černou halenku protože je posetá lupy a nevypadá to příjemně. Ráda otestuji něco co neznám a objevím něco co zabírá.

BblondexX

22. 2. 2019

Spíše než s lupy bojují hodně se svědivou pokožkou na hlavě. Nejvíce mě to trápí přes zimu. Vyzkoušela jsem již spoustu různých přípravku, ale téměř nic mě suché pokožky nezbavilo.

Jessina

22. 2. 2019

Trápí mě svědění hlavy. Potřebovala bych od toho svědění pomoci. Už jsem vyzkoušela různé preparáty, kondicioner i bez, ale nic.

Lupy sem v podstatě neznala...ale poslední zhruba rok s nima válčím a nepomahá v podstatě nic. Vždycky sem měla vlasy hrozně mastné a teď mám naopak plnou hlavu lup, které se sypou jako snih Možná je to experimenty s vlasy, co sem dělala... Snažím se je dát zase do pořádku a "začít" znovu :)

mor.sa

22. 2. 2019

Pracuji v prostředí s chemikáliemi, kde je chvílemi nesnesitelné vedro, výpary kyselin a louhu. Výsledkem je pocení a svědění hlavy. Proto si musím mýt vlasy každý den, někdy i 2x. Ráda bych zkusila tuto novinku, a zjistila, zda by se to alespoň zmírnilo.

Lupy mě trápí v podstatě od útlého věku, začalo to asi někdy na základní škole. Pokožka se mi zhoršila především při střídání různých šamponů. Záleželo taky na ročním období, v létě byla pokožka hlavy vždy sušší. Pomohlo mít využívat jeden šampon od jisté značky, je přímo proti lupům. Tímto je aspoň trošku eliminuji, ale úplně lupy nikdy nevymizely.

MAFIRA

21. 2. 2019

Lupy mám už od dětství.Vyzkoušela jsem už dost šamponů,zatím bez výsledně.Teď zkouším od Yves Rocher.Zatím žádná změna.Nepomàhá nic,ani změna šamponu,jdu to ještě horší.

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Pikantní kuřecí kousky v těstíčku

Pikantní kuřecí kousky v těstíčku

19 hlasů
45min 1144 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z kokosového mléka

21 hlasů
45min 417kJ 120 Kč

Trošku netradiční polévka z kokos...

Kuřecí plátky v alobalu

13 hlasů
60min 548kJ 150 Kč

Kuřecí prsa s cukrovým hráškem a barbecue omáčkou.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více