Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

PajusF

19.02.2019

S lupy a svěděním hlavy bojuji od té doby, co jsem vysadila hormonální antikoncepci, kterou už nikdy nechci brát a neumím si představit, že by mě lupy trápily už napořád. Zhoršení pozoruji vždy v zimě, když nosím čepice nebo když používám nevhodný šampon.

RadKon

19.02.2019

S lupy bojuji již několik let a zatím stále bez zlepšení :-( Už si s tím opravdu nevím rady :-( Vlasy umyji šampónem i kondicionérem a stále mám lupy.Hlavně u kořínků od čela nevypadá to pěkně a je mi to nepříjemné.Druhý a třetí den po umytí to už je lepší ale konec třetího dne po umytí se opět začínají tvořit a převážně zase u kořínků od čela :-(

ZuziU

19.02.2019

Já mám mastné vlasy a možná mi to dělají i špatné šampony, že až moc vysuší pokožku hlavy. Ale ať zkouším cokoliv, už několik let mám lupy

Teri

19.02.2019

Bojuji s lupy už od puberty, díky níž mám i mastnější vlasy :/ Zhoršuje mi to stres a určité období v roce.

S lupy bojuji asi od puberty, tedy tak nějak co si pamatuji. Dnes je mi 30 a trápí mě pořád :( zkoušela jsem i nějaké přípravky které my doporučila kadeřnice, ale vždy pomohli jen na chvilku. Myslím, že nejhorší paseku udělají asi méně kvalitní šampony nebo kondicionéry.

Theaw

19.02.2019

Jiz od puberty a nejhorsi je to po sportu, kdyz se zpotim.

S lupy bojuji několik let, s věkem se to zhoršuje. Vyzkoušela jsem leccos, hlavně něco s kopřivami. No, nic mi příliš nepomohlo.

Novalu7

19.02.2019

Lupy a mastné vlasy mě trápí neustále.Vyzkoušela jsem dost šamponu, ale zatim jsem neobjevila ten pravý.

Poprvé jsem lupy měla v těhotenství.Pak se to po porodu hodně zhoršilo.Hlava hodně svědí.Pouzivala jsem hodně druhů šampony na lupy ale zatím žádný moc nezabral.

Lucie62

19.02.2019

Dříve jsem měla hrozné problémy s lupy, používala jsem určitý šampon na lupy a proti lupum mi opravdu pomohl, ale měla jsem po něm nechutně mastné vlasy... Takže jsem začala používat šampon na mastné vlasy, ale teď mám zase lupy..

Mám problémy od té doby, co mám syna. Je to už 2 a půl roku a pořád si nevím rady ☹️ Použila sem už vše proti lupům co je i na reklamách, konopné šampony a nic. Kdybych mohla testovat, byla bych ta nejšťastnější. ❤️

Problém mám od doby co si barvím vlasy a poslední rok se to celkem zhoršilo,ale to bude asi tím, že se více drbu a hrabám si do vlasů.

Problémy mám už od puberty. Bojují s tím jak se dá. Trošku se za ně i stydím. Zhoršení stavu jsem zjistila , když si někdy koupím neznámý šampon proti lupům a on není to co jsem očekávala. Některé šampony jsou dobré, některé děs. Zkouším zkouším... Tento bych ráda vyzkoušela, třeba to bude on, mého srdce šampion

Kvalita vlasu se mi zhorsila po porodu a objevily se take casteji a ve vetsim mnozstvi lupy.

Anett88

19.02.2019

S lupy bojuji od narození dcery (2r3m). Zkusila jsem možný i nemožný ale nic nezabralo. A po čem se to zhorší? To netuším hrozný je to pořád. Ráda bych objevila nějaký zázrak a nemuset se stydět.

ilnino

19.02.2019

S lupy bojuje muž od puberty a dost mu to zhoršuje počasí... Stačí, aby trošku zmokl a svědí ho celá hlava.

sarka49

19.02.2019

já mám lupy od puberty, takže nějakých 15 let. a pomáhá mi od nich pouze těhotenství.

ledo

19.02.2019

Boj s lupy svádím už několik zim. Vždy se zhorší s mrazivým počasím a nošením čepic. Alespoň taková je moje zkušenost.

Lupy se mi objevili po dvou po sobě jdoucích těhotenství a drží se mě zatím stále na mateřské a řekla bych, že to hodně zhoršuje i kojení, mrnous si ze mě bere co potřebuje a mě zůstávají problémy s vlasy, nehty, zuby ,...

S lupy bojuji uz skoro rok, zacalo to, kdyz dcera mela cca 1rok a ja prestala kojit, nyni jsem opet tehotna a pořád lupy mam a strasne me svedi hlava, zhorsuje to... Ja ani nevim co, ale uz jsem zoufala!

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Okurkový salát s koprem

Okurkový salát s koprem

13 hlasů
15min 111 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zelná polévka

11 hlasů
1h a 30min 473kJ 140 Kč

Zelná polévka ze silného masového vývaru a kysaného zelí.

Ražniči z krůtího masa

0 hlasů
1h a 35min 251kJ 200 Kč

Šťavnaté krůtí špízy se žampiony a paprikou, pečené v tro...

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více