Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

Lupy mě trápí už několik let. Vždy se objeví, trvá to nějakou dobu, pak zmizí a za měsíc se zase objeví. Nemám ráda to svědění hlavy. I mé vlasy pak vždy vypadají ošklivě. Lupy se mi ale vždy objeví zrovna v době kdy chci vypadat skvěle (nějaká akce, apod.). Jen tady píšu o lupech a už mi svědí hlava

Vera1

21.02.2019

S lupy již bojuji několik let. Někdy jich je více, někdy méně. Stav pokožky vždy zhorší změna počasí a nošení čepic. V poslední době pozoruji lupy čím dál více. Asi je to tím, že nosím často tmavší oblečení, na kterém jsou spadlé lupy výrazně vidět, a je mi to nepříjemné. Určitě bych velice ráda otestovala dermatologický šampon Mediket Plus

marasto

21.02.2019

Již několik měsíců mě velice trápí svědění hlavy. Padající lupy přímo nepozoruji. Zatím jsem nezjistila přesně z čeho. Zdá se mi, že v poslední době teče voda víc chlorovaná. Také počasí a nervy dělají své. Zajímalo by mne, jestli by tento šampon můj problém vyřešil.

marasto

21.02.2019

Již několik měsíců mě velice trápí svědění hlavy. Padající lupy přímo nepozoruji. Zatím jsem nevxpozorovala

Hezký večer, toto testování zní pro mě velice zajímavě. Mám s vlasy problémy až po porodu. Velice rychle se mastí, každý druhý den umývám. Šampony proti lupům neúčinkují u mě stoprocentně a do toho bojuji ze seboreou, což je velice nepříjemné. Rozhodně ráda otestuji a děkuji za šanci se zúčastnit.

Lupy mám od dětství. Vyzkoušela jsem vše, co mi kdo poradil. Dokonce asi jako šestnáctka petrolej. Na noc jsem si je natřela petrolejem a zabalila do igelitu...... Naštěstí paní doktorka na kožním si věděla rady. Ráda se testování zúčastním, třeba se lupů konečně zbavím.

janatu

21.02.2019

Problém s lupy mám už od puberty, tento stav se občas zlepší snad možná I podle mé psychické pohody.....a samozřejmě I podle šamponu, který právě používám😉.

Ted po porodu se mi hrozně mastí vlasy a lupy ted na zimu delaji velkou neplechu i produkty z lekarny mi zrovna moc nepomahaji, takze bych ho ocenila

nanina

21.02.2019

zima je nieco strasne lupiny su uz vela vela rokov, ve lete je to lepsie ale teraz..des a hroza

ruzaa

21.02.2019

Zima a čepice...veliky problem,kdy mam lupy a mastne vlasy

Už pár let to bude, bohužel. Zhorší se mi to, když nosím v práci v kuchyni na hlavě čepici.

Mersim

21.02.2019

Lupy mám již několik let. Nejčastěji v zimním období kdy si lakuji vlasy nebo v létě po koupání v bazénech

S lupy mám problém už delší dobu. Lupy se mi většinou zhorší v zimě, když nosím čepice. Mám dlouhé tmavé vlasy a často je mi nepříjemné, když přes den zjistím, že jsou lupy vidět. Když se je snažím vyčesat, je to často ještě horší. Přes den se tedy snažím vlasů se dotýkat minimálně, abych pokožku nepodrážila.

Mě osobně se dost vlasy masti a občas se objevují, ale mastné lupy. Převážně bych rekla v době kdy jsem ve stresu. S lupy má podobný problém i má neteř. Sampony stridame, ale uklidní se to vždy jen na chvilku 😔

izina

21.02.2019

Lupy dělají problémy mně i dcerce. Obě máme vlasy delší a věčně se drbeme a za nehty nám zůstávají bílé šupinky. Byla bych ráda, kdybychom se jich zbavily, proto uvítám vyzkoušení něčeho nového.

Vlasy sa mi zmenili po pôrode. Vždy som ich mala krásne husté po pas dlhé. No rok po pôrode mi začali vypadávat a objavil sa aj náznak lupín. Časom sa lupiny objavovali a teraz sa ich neviem zbaviť. Už som vyskúšala hádam všetky možné šampóny.... A nič... O 2tyzdne boli späť.

Awa6

21.02.2019

S vlasy mám problémy. Nejsou kvalitní, ale kdo z nás si může vybrat. Ještě že je nyní dost na výběr, jak o ně pečovat. S lupy mám problém s přestávkami. Myslím, že se mi objeví, když nosím čepice, což je v zimě dost často. Když ono to ve velkých mrazech bez něčeho na hlavě nejde bez následků přežít!

anabel

21.02.2019

S lupama mívám problémy vždy to řeším nějakými šampony proti lupům po několikáté vymizí ale zapar dní se zase objeví budu moc ráda za další skusenost

Již dlouho jsem je neměla, ale vždy je mám, když se mi nějakým způsobem vysuší pokožka hlavy :(

Lupy mám s přestávkama několik let. Občas zabere nějaký šampón, ale za pár týdnů jsou zpět. Proto ráda vyzkouším něco nového, co snad zabere trvale.

Kdy a proč vyrazit s dcerou poprvé na gynekologii

Kuře v bílém víně

Kuře v bílém víně

8 hlasů
1h a 35min 392 kJ 199 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Congrí

10 hlasů
1h a 40min 1175kJ 130 Kč

Černé fazole s rýží a kuřecími stehny.

Kořeněné vepřové maso

6 hlasů
1h a 20min 638kJ 140 Kč

Voňavé vepřové maso, lehce upravené podle indického recep...

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více