Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

Lupy mně trápí přibližně od puberty a s občasnými přestávkami se jich natrvalo nemůžu zbavit. Vyzkoušela jsem opravdu hodně přípravků nejen z drogerie, ale i z lékárny. A po dobré zkušenosti manžela s touto značkou s přípravkem na seboreu bych moc ráda také testovala 😍

S lupy se trápím už léta a má s nimi problém i muž. Nevím co nám přitíží, protože mám pocit, že pořád s nimi máme velký problém. Jediné co nám pomáhá je jeden nejmenovaný šampon z lékárny, který je celkem dost drahý, ale zabírá jen na chvíli. Také nám lupy redukuje obyčejný ocet, ale ten můžeme použít nejmíň den před odchodem mezi lidi

jasmat

21.02.2019

Ahoj. S lupy mám problémy již od 15 ket. Vystřídala jsem různé druhy šampónů. Lupy na nějaký čas zmizí, ale po nějaké době se opět objeví. Jasna

S lupy bojuji už od svého mládí, vždy se stav pokožky zhorší v zimním období, když se nosí čepice. Vlasy jsou vždy splihlé a pokožka hlavy víc svědí. Zkouším přírodní šampony a ráda vyzkouším i ten váš!

S lupami mám dlouhodobý problém. Ráda vyzkouším něco nového ..

sarexy

21.02.2019

Dobrý den, všechny zdravím. Již rok se potýkám se suchou svědivou pokožkou hlavy a s tím i spojeným vypadáváním vlasů a lupy. Je to značné a nepříjemné omezení. Zkusila jsem snad všechno možné od přírodní kosmetiky, přes kokosový či olivový olej, až po více invazivní přípravky. Už se dokonce rok nebarvim na svou oblíbenou blond. Stále nic a já se můžu udrbat. Ráda bych toto vyzkoušela už jako poslední možnost, jinak půjdou vlasy pryč a to bych nechtěla 😞

S lupy bojuji už od puberty. Nejvíce to zhoršují hormonální výkyvy, stres a taky to jak aktuálně městská vodárna chlóruje vodu.

lily

21.02.2019

Lupy se mi objevily po porodu a to je už hodně, hodně dávno . Zatím jsem nevypozorovala něco určitého co by to zhoršovalo, ale zbavila bych se jich moc ráda.

Pucla

21.02.2019

S lupama mám už pár let problém. Prozatím mohu používat pouze jeden šampón, ráda bych vyzkoušela i jiný.

bety61

21.02.2019

Většinou se mi zhorší lupy, pokud použiji obyčejný šampon z drogerie.pokud se to zhorší musím použít šampon proti lupům a po třech nedělích až měsíci mám opět pokoj.

CNikola

21.02.2019

Nikdy jsem s lupy problém neměla, ale během těhotenství a po porodu se mi začala strašně vysusovat pleť a pokožka hlavy, která mě svedi. Následkem toho se mi objevily lupy a jsem z toho nešťastná. Snažím se zkoušet různé přípravky, ale zatím mi nic nepomohlo. Velice rada bych uvítala možnost vyzkoušet tento přípravek. Děkuji

Lena4.5

21.02.2019

Lupy se mi delaji narazove a zacaly se tvorit pomerne nedavno.Hlavne tedy v zime kdy mam nejcasteji na hlave cepici.☺ Rada bych vyzkousela pripravek ktery by mi treba rychleji pomohl se jich zbavit.

miroslava - ach,ty lupy,hrozné a pořád s nimi neustálý boj, ne a ne vyhrát,ani různé masti a zdravotní smradlavé šampóny od kožní lékařky ne a ne zabrat a to již mnoho let,jedno jestli je zima nebo jaro,léto a podzim,vše je marné!!!Určitě je to i dnešním životním stylem,vzduch není čistý,ani voda a potraviny tomu přispívají také ,a hlavně máte - li suchou pokožku jako já!!!

Hanyna

21.02.2019

S lupy nebojuji dlouhodobě, ale nárazově. Momentálně s nimi bojuji už druhý měsíc. Ač teď používám pouze šampony proti lupům, žádnou změnu k lepšímu jsem bohužel nezaznamenala. Mám v hlavě úplná ložiska (strupy) z lupů - skoro taková, jaká mají miminka Nevím, čím to je způsobeno. Nepoužívám a nepoužívala jsem jiné přípravky na vlasy, než jaké jsem používala, když jsem lupy neměla. Možná to může být nošením čepice, ale to mi přijde málo pravděpodobné. Ale zase když na to tak myslím, tak lupy mě trápí většinou v zimě a to bez čepice nedám ránu, takže možná, kdoví...

LucieE

21.02.2019

S lupy bojuji dlouho... jsou šampony, které mi to zhorší takže se jim snažím vyhýbat... problém u mě je, že si až moc prohrabávám vlasy a mastí se mi o to víc... občas se mi vytvoří takových lupů, že ani po umytí šamponem proti lupům nemám vystaráno..

s lupy bojuji již 4 roky. Nejvíce mi to zhoršuje stres, kterého mám v poslední době hodně. Horší se to i po nošení čepice.

Jeanine

21.02.2019

Už 5 let bojuji s lupy. A zatim jsem nenarazila na šampon ,ktery by me toho zbavil nebo domácí recept od kamaradek.A občas lak na vlasy to zhorší.

S lupy se potýkám už dlouho, zhorší se mi po vyzkoušení jiného šamponu a po obarvení,nejvíc mi pohovuje prirodni od Alverde.

Dendaaa

21.02.2019

s lupy mám problémy již několik let, šampony z lekarny jsou povinné. Pokud použiji jiný šampon, je to mazec. Ale i šampon z lekarny není úplně zázračný. V zimě je to horší a také barvení vlasů zásadní při zhoršení.

Linda15

21.02.2019

Lupy se mi objevují hlavně v zimním obdobi a též i nyní v předjaří. Zhoršení pozoruji zejména při tom, když jsem ve stresu.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme objevovaly francouzskou něhu...

Krémová kaštanová polévka s krevetami

Krémová kaštanová polévka s krevetami

15 hlasů
1h a 10min 326 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Roládky z tresky

14 hlasů
30min 650kJ 65 Kč

Neustále posloucháme, že ryby bychom měli jíst alespoň...

Kuře s nivou

16 hlasů
50min 786kJ 140 Kč

Kuře 100 x jinak tentokrát se sýrem niva.

Poradny

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Mám žádat o prodloužení nemocenské nebo ID?

Dobrý den,podpůrčí doba - tedy doba, po kterou je vypláceno nemocenské - činí maximálně 380 kalen... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více