Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

hanirij

25.02.2019

Nikdy jsem lupy neměla, ale poslední dobou je to hrozné. Už jsem vystřídala hodně přípravků, ale nic nepomáhá.

Liila

25.02.2019

Lupy mám už dlouhý roky.po chemoterapii mi vypadaly vlasy a s nimi zmizely i lupy .S novými vlasy se lupy zase vrátily. Rada bych vyzkoušela něco kvalitního a účinného

NJRAJ

25.02.2019

S lupy bojuji co jsem dlouho snad 10-15 let,zhoršuje se mi to vždycky při chladnějším počasí.Má je i můj devítiletý syn,vyzkoušely bychom šampon oba dva.Vyzkoušely jsme spousty značek šamponů i z lékáren a zatím žádný velký uspěch.

u mě je to tak napřeskáčku. vždycky je chvíli klid, ale pak mám období, kdy nevím, co dělt. teď v zimě je to teda o dost horší, navíc si musím vlasy barvit a to se vždycky ještě zhorší... zatím mi nic nepomohlo

Tak asi 10 let, zhoršení je odvislé od počasí, moc nepomáhají čepice a ani časté mytí není to pravé ořechové

s lupy se potýkám již od sedmé třídy základní školy, lupy mám pouze u kořínků hlavy , celkově se mi vlasy mastí velmi rychle, vysledovala jsem, že s mojí pokožkou hlavy je to vždy horší v létě a také po použití některých značek šampónu, jělikož se stále snažím najít pro mne vyhovující

v mém případě zhoršuje stav pokožky hlavy zima, nošení čepic a suchý šampon.

zuko

25.02.2019

celkově mám velmi suchou pokožku celého těla, pokud se nenamažu, tvoří se mi šupinky i na těle, takže asi proto s lupy marně bojuji, ikdyž používám výhradně šampony proti lupům. tento jsem ještě nezkoušela, třeba se na mně usměje štěstíčko.

alenab

25.02.2019

s lupy bojuji už několik roků, všimla jsem si, že po návštěvě kadeřnice je to vždy horší, několikrát jsem kadeřnici změnila, ale problém je tu stále.

Nixelka

25.02.2019

S lupy bojuji necelý rok, od porodu syna. Situace se zhoršuje po každém mytí vlasů, také ráno bývá horší než dále během dne.

heenna

25.02.2019

Tuhle neřest mám horší vždycky v létě, když se zapotím nebo, když sportuji. Musím si vždycky ihned umýt vlasy

Lupy mám poměrně dlouho, protože to máme v rodině, zhoršují se sezónně (příchod zimy nebo velká vedra v létě) zhoršení pozoruji i například při změně šampónu. Vzhledem k mým mastným vlasům je to ještě dost výrazné :(

S lupinami bojujem celkom dlho, vzhľadom k môjmu veku (23) je to odkedy si pamätám. Akoby som to zdedil po mojom otcovi, takže sme vedeli, že to nie je nič hrozné, len nepríjemná skúsenosť keď mám vo vlasoch niečo biele, akoby som mal neumytú hlavu, pritom som si ju poctivo umýval. Zhoršiť mi to môže nekvalitný šampón alebo veľmi suchá pokožka na hlave, najlepšie je niečo medzi a nájsť aj dobrý šampón je zázrak .. ktorý by mi teda aj zaúčinkoval.

Vmaky

25.02.2019

S lupy bojují již od mala což je cca 15let na čas se to zlepšilo ale od mého porodu hrůza nemůžu si vzít žádné tmavě oblečení nemůžu se podrbat na hlavě protože to že mě hned padá... Prosím pomoc.. 😕Třeba zrovna tohle mě pomůže. Můj stav se zhoršuje v zimě a i když jim nezdravé věci

meggie

24.02.2019

Mám citlivou pokožku hlavy,je těžko vybrat správný šampon.Většinou hlava svědí a na její pokožce se tvoří větší množství lupů a je obtížné se jich zbavit.Je velmi nepříjemné,když jsou lupy ve vlasech a pak i na oblečení..z estetického hlediska to nevypadá vůbec dobře..Kdo by taky nechtěl mít vlasy bez lupů?Ráda bych nový přípravek tedy vyzkoušela...snad už konečně zabere..

Mám velmi suchou pokožku hlavy. Vyzkoušela jsem toho již mnoho, ale časem si vlasy na vše zvyknout. Největší problém je to ted při přechodu z mrazu do tepla. Šampon bych ráda vyzkoušela.

Lupy, to je pro mě noční můra. S lupy se potýkám neustále. Navíc jde u mě i problém estetický, kdy jsou lupy u mě vidět ve vlasech pouhým pohledem, stále se je snažím vyčesávat a i pomáhat si i různými šampony, které mě však zpravidla nijak zásadně nepomáhají . Už po umytí hlavy jsou u mě lupy vidět a hlava mě svědí, jako bych ji měla vysušenou, což zase u mě tvoří lupy po celé ploše hlavy. Vlasy mám tmavě hnědé a proto lupy jsou vidět pouhým okem. V zimě je to s lupy pod čepicí snad nejhorší, ale problém jako takový je s lupy po celý rok.

S lupy jsem se potýkala již na základní škole, kdy mi padaly jako sníh učebnice. Nyní je mám jen na části hlavy, zato tedy dost svědí, že už mám z toho věčného drbání strupy. Mám podezření na více faktorů, proč mám lupy. Alergie/citlivost na některé složky v šamponech, zima + nošení čepice. Ráda bych proto zkusila další z mnoha šamponů a uvidí se, jestli tento konečně zabere. Už nevím, čím si mýt hlavu, aby mě pak už vůbec nesvědila. :-(

Lupy se vždy sem tam objevily, ale poslední půl rok, kdy mi začaly i víc padat vlasy, mám pocit, že se lupy vyskytly ve větším množství... hlava i někdy dost svědí . Zkoušela jsem sice nějaké přípravky, ale moc nepomáhaly a myslím, že měnit neustále každou chvíli jiný šampon asi taky není pro vlasy úplně to nejlepší.. přitom nepoužívám na vlasy kromě šamponu a kondicioneru , nic jiného, už jsem je i přestala žehlit a občas je pouze vyfénuji.

Wevuli

24.02.2019

Bojují už od puberty a ne se jich zbavit. A bohužel žádný přípravek ani babska ráda nepomáhá

Cestujte levně: Tipy na prodloužené víkendy v cizině

Těstovinový salát s chřestem

Těstovinový salát s chřestem

9 hlasů
45min 567 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuře pečené na zelenině

13 hlasů
1h a 25min 456kJ 170 Kč

Kuře pečené s mrkví a bramborami.

Cuketová polévka

15 hlasů
45min 256kJ 120 Kč

Cuketový krém s muškátovým oříškem.

Poradny

hrazení laserové operace křečových žil

Dobrý den, děkuji za dotaz. Úplně optimální by bylo tento dotaz směrovat na pobočku VZP v místě V... Více

První příznaky boreliozy a klíšťové encefalitidy

Dobrý den, tak jednoduché to bohužel není. Testy se provádí až při nástupu prvních příznaků. Po p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více