Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

S lupynami bojujem dlhé roky a od pôrodu je to horšie, som stoho veľmi smutná

S lupy a svědivou pokožkou hlavy bojuji od šestinedělí což je už přes rok, bohužel ať jsem zkusila co jsem chtěla nikdy nic nepomohlo :( teď v zimě mám pokožku hlavy navíc suchou takže hodně svědí... Je to šílené.

S lupy bojuji hodně dlouho. Vždycky mi je zhorší strava, stres a hlavně měníci se počasí jako je mráz a nebo zase příliš slunce.

snany

22.02.2019

Od puberty a zhorší stres

S lupy bojuji ... no už dlouho, a řekla bych, že mi to nejvíce zhoršuje světlo ze zářivek na pracovišti ,...

Ivanda

22.02.2019

Lupy se u mne objevují od dětsví,doprovází je nepříjemné svědění.Většinou se to zhorší po špatně zvoleném šamponu .

s lupy bojuji docela casto a douho pekne me svdi a tezko se jich zbavim

S lupy bojuji odmalička. Mám od přírody krepate , špatně upravitelné vlasy . A co mi tento stav zhorší ? No každopádně lak na vlasy , gel , a vázání vlasů do gumičky. Což dělám často , prakticky stále , protože jinak ty vlasy zkrotit nejde.

Lupy se mi objevují od puberty, takže už hezkou řádku let. Vždycky je to nepravidelné a v nejnevhodnejsi dobu. Připisuji to změně počasí a častějšímu mytí, které je nutné bohužel.

matali

22.02.2019

Mám problémy se svědivou pokožkou tak asi 5 let hlavně v oblasti vzadu na krku, mám to červené a dělají se mi boláky na temeni hlavy,nejhorší je to asi v létě kdy se člověk potí více teď to jde, ale v pořádku to není.Vyzkoušela jsem různé masti, ale zamastí mi vlasy a to mi vadí tak nevím co s tím.

janavys

22.02.2019

Problémy s lupy mám snad odjakživa. Už na základní škole lupy byla moje noční můra. Pokud si hlavu umyji, mám lupy, pokud si ji umyji déle mám také lupy. To je můj velký problém. Když mě začne občas svědět hlava, zaškrabu se a lupy jsou rázem ve vlasech. Mám hnědé vlasy a proto lupy jsou okamžitě hned viditelné. Trpím navíc ještě na ty větší lupy. V zimě a pod čepicí bych řekla, že je to snad ještě horší. Moc ráda vyzkouším a pokud by mě to pomohlo, budu šťastná.

zarli

22.02.2019

Dobrý den, s lupy bojuji už hodně dlouho, nejdříve to lékaři hodnotili jako lupénku, pak seboreu a u toho to zůstalo. Běžným šamponem si nemohu vůbec vlasy mýt.Proto kupuji jen v lékárně.Musím je ale stále měnit. Teď v předjaří jsou moje vlasy samá lupa, hlava mně svědí, je to velmi nepříjemné. Už jednou byl v testování šampon, který když jsem nebyla vybrána jsem si koupila a byl fakt moc dobrý. Ráda otestuji, bude to v pravou chvíli

adnov

22.02.2019

S lupy mám problémy od porodu. což je už přes 10let. nepozorovala jsem že by se mi po něčem lupy zhoršily. bohužel jsem ani nepozorovala opak - že by se po něčem můj stav zlepšil. a to jsem zkoušela snad vše, včetně přípravků z lékarny. pokud budu vybrána, budu moc ráda a budu testovat o sto6. děkuji a hezký víkend všem :)

S lupina mi bojuje už 8 rokov. Skušam každý jeden výrobok ktorý vyjde na trhu na lupiny. Zatiaľ som nevidim žiadnu zmenu. Rada by som testovala tento šampon na lupiny.

S lupy bojuji snad celý život a ať zkouším jakýkoli šampon, nic nezabírá. Tedy tak, aby to stálo za to. Nejhorší účinky jsou s těmi , co mají největší reklamu. Pomalu na to rezignuji, ale když se objeví něco nového, přesto vyzkouším. Snad se ještě dožiju toho pravého výrobku

s lupy bojuji už nějaký rok , vždy vyzkouším nějakou novinku a na chvíli mám pocit jakože jo , hurá vyhrála jsem , a po 2-3 měsících se moje lupy opět vrátí ! Nehhorší je to na podzim , a naopak v létě u moře - supr , to mám vlasy nejkrásnější !

Já osobně problémy nyní s lupy nemám ale dříve v pubertě jsem se s nimi hodně moc natrápila. Bohužel můj manžel, má hodně lupů, když tam sáhne tak se úplně "sypou". Zkoušeli jsme již nějaké šampony ale bez úspěchu. Řekla bych, že to začalo v době když se začala nosit čepice. Třeba by to byl právě tento šampón, který by mu konečně pomohl.

konata

22.02.2019

S lupy bojuji již o d puberty a stále se mi nedaří jich zbavit. Co vždy zhorší pokožku je výměna šamponu, takže zatím používám stále ten samý, ale ráda bych vyzkoušela tento produkt. Nejhorší je, že mívám lupy ihned po umytí a uschnutí vlasů. V podstatě se jich nikdy nezbavím a mívám úplná ložiska na pokožce, která svědí. Ráda bych tedy tento produkt testovala. Moc děkuji

Tak já naštěstí s lupy problém nemám, ale dcera 10 let ano.Vyzkoušla už mnoho šampónů a různé kůry, ale bez výsledku.Dokonce jsme doma vařili i odvary z bylin, co kdo poradil, ale na lupy to nezabralo. Proto bych pro ní testování určitě uvítala, tenhle šampon ješte nevyzkoušela.

majacos

22.02.2019

Mám na celém těle hodně suchou kůži, včetně hlavy, která se ale brání, takže mám vlasy mastné a zároveň s lupy. Ráda nosím tmavé, hlavně černé, oblečení, ale je to ošklivý, když mám ramena a záda celé od lupů. Vyzkoušela jsem všechny možné šampony z lékárny, ale bohužel mě vždy odradila vysoká cena.

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Ostré kuřecí kousky

Ostré kuřecí kousky

10 hlasů
45min 649 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Lahodné kuře Teriyaki s vůní Asie

27 hlasů
50min 617kJ 227 Kč

Kuře s příchutí Asie vykouzlíte podle tohoto receptu. ...

Šťavnaté karbanátky

8 hlasů
50min 625kJ 110 Kč

Karbanátky z kuřecího masa a cukety.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více