Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

sipeji

15. 2. 2019

S lupy bojuji od puberty. Nejhorší stav je právě nyní v zimě, vlasová pokožka mi často až šustí a lupů mám opravdu hodně. Nejhorší je svědění, které je s nimi spojené. Zkoušela jsem různé šampony, ale výsledkem bylo jen dočasné mírné zmírnění. Proto mám velký zájem testovat šampon proti lupům Mediket Plus a vyzkoušet jeho účinek a třeba s konečně dočkat úlevy.

velinka

15. 2. 2019

S lupy bojuji hodně dlouho, zkouším různé šampony, ale i když si myslím, že jsem objevila ten pravý, tak se lupy po čase vrátí. Moje kadeřnice je přesvědčená, že výskyt lupů je závislý na mé celkové pohodě. Když mám starosti a řeším nějaké problémy, tak lupy mám ve větším množství

Milka98

15. 2. 2019

Jednoznačně mohu říct, vzhledem k dosti dlouhým problémům s lupy, že se jejich výskyt zhoršuje v zimě, hlavně když nosím teplé čepice. No a pak je kritické horké léto. Tehdy lupy dokážou pořádně potrápit

jiji

15. 2. 2019

Já s lupy problém nemám , ale můj muž...má náročnou prací , kde se hodně brousí a práší takže si myslím , že to má i z toho...zkoušíme různé šampony...ted v zimě to má horší, jak ještě počasí v zimě vysušuje...

milka30

15. 2. 2019

S lupy bojuji už od puberty. Zhoršuje se mi to hlavně v zimě, vadí mi mráz a čepice.

Mopsička

15. 2. 2019

S lupy doma bojuji já i můj manžel už hezky dlouho, vždy vyzkoušíme nějaký nový šampon proti lupům, na chvíli zabírají, ale pak si na to zřejmě kůže zvykne a zase se lupy objeví. Jsou nepříjemné, pokožka hlavy dost svědí, tak po testování si ráda přečtu v diskuzích jak tento přípravek pomohl.

cela

15. 2. 2019

s Lupy bojuji celý dospělý život. Musím používat šetrné šampony. Zima vadí vlasům celkově. Nošení čepic a mráz. Také ostré jídlo vadí. A samozřejmě hormonální změny. Ach jo

vivi11

15. 2. 2019

S lupy mám problémy dlouhodobě, mám dvě období v jednom období jich mám méně v druhém více a to je právě teď v zimním období. Používám šampony proti lupům, ale výsledky nejsou vždy stoprocentní.

Petrunie

15. 2. 2019

S lupy bojuju snad od puberty. V dospělosti nastalo zlepšení, po porodu se to ovšem zase rapidně zhoršilo.

RIVKA

15. 2. 2019

s lupy bojuji po narozeni deti-pokozka je velmi sucha,,,,bylo mi doporuceno spousty samponu,lecebne kury-ale bohužel nic nezabralo.dalsi pricina je moje zamestnani-jako pekar,kde je velke teplo,,,,,,nasazene cepice,....lupy jsou velmi viditelne-nejvice při barveni vlasu,kde syte cervena bohužel lupy ještě vice zvyrazni

jirinecka

15. 2. 2019

už od dětství mě trápí suchá pokožka hlavy ..strupy...vyzkoušela jsem hodně přípravků, naposledy to byl Polytar AF..ten se mi osvědčil , ale bohužel ho přestali vyrábět..a tak zkouším další přípravky..které zmírnují projevy..

Lupy mám hlavně v zimě, kdy mám hodně vysušenou kůži z přechodů ze zimy do tepla. Střídání teplot je znám na celém těle, ale i na obličeji. Snažím se používat hydratační šampony, ale to nepomáhá. Kůže mi na hlavě docela svědí a celkově je zarudlá, občas se mi tvoří i malé boláčky...

nitka-a

15. 2. 2019

Lupy to je každodenní boj hlavně v zimě kdy je pokožka suchá je to nejhoší . Přes léto je to také špatné ale ne tak jako v zimě.

Glasma

15. 2. 2019

Lupy jsou myslim dosti resene tema, vyzkousela jsem spoustu ruznych druhu a znacek samponu, ale bez uspechu, lupy se me drzi stale

gabulka

15. 2. 2019

Lupy se mi začaly objevovat po těhotenství. Bojuji s nimi již téměř deset let, vždy zkusím nějaký nový šampon, ale nikdy mi žádný lupy úplně "nezrušil". Vždy jen na nějakou přechodnou chvíli a nejvíce se mi objevují v zimě, pravděpodobně díky čepici a pocení hlavy nebo z přechodů ze zimy do tepla.

helus

15. 2. 2019

Lupy se mi začaly objevovat nejvíce po přechodu.Bohužel se tvoří i manželovi.Více lupů mám v zimě.Asi je to tím,jak nosím čepici.

KrissNia

15. 2. 2019

S lupy bojuji kam moje paměť sahá, mám celkově suchou pokožku, po porodu se to ještě zhoršilo. Jinak nejvíc mě trápí v zimě, chladný vzduch, přechody z tepla do zimy, nošení čepice, to vše mi hlavu ještě více vysuší.

S lupy bojuji od porodu, tehdy se u mě projevil poprvé atopický ekzém a stejně tak lupy. Horší jsou vždy v době, kdy mám oslabenou imunitu a také po návštěvě kadeřnice kam chodím na melíry. Lupy jsou velmi nepříjemné a zbavit se jich je můj sen.

GabaSan

15. 2. 2019

Lupy jsou u mě i manžela velmi dlouhodobý problém. Jsou chvíle, kdy je to lepší, ale někdy se stane, že se radši ani nenačešu a nejdu ani do obchodu, jak se stydím za bílá ramena..a to jsem tak ráda nosila černou barvu. Navíc na tmavých vlasech to jde hodně vidět..nejhorší je to v těhotenství, po porodu, při kojení, hormonální změny se projevují suchoum svědivou pokožkou, občas se strupy, která se šíleně loupe. Stejně je to v zimě, oleje zde nepomáhají, po návštěvě bazénu nebo koupání v přírodě a při velkém vysušení ze slunce v létě.

562663545

15. 2. 2019

S lupy nebojuji dlouho, za to bojuji intenzivně. Poslední dva měsíce jsem z roh velmi nešťastná, prvotně jsem se domnívala, že lupy přišly s novým šamponem, od té doby jsem vyměnila šampon třikrát a lupy přetrvávají... Myslím si, že toto zhoršení stavu pokožky hlavy je spojeno s mrazy venku a obecně s ročním obdobím.

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Zimní rizoto

Zimní rizoto

10 hlasů
40min 594 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Losos v petrželce

6 hlasů
45min 419kJ 235 Kč

Pečený losos s rajčaty a žampióny.

Karbanátky s uzeným masem

2 hlasy
60min 1145kJ 140 Kč

Uzené maso, sýr a bylinky.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více