Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

08. 02. 2019

voljaro

22.02.2019

Lupy mi začaly nebo lépe řečeno se mi to výrazně zhoršilo začátkem "přechodu". Což mě překvapilo, protože jsem si myslela, že tomu bude naopak . Nejvíc se to zhorší, když se např. zpotím. A to bývá vlivem návalu často.

kroppi

22.02.2019

Já bych brala testování pro dceru, ta bojuje s lupy od malička. Zatím nezabral žádný šampon. :-(

S lupy a mastnou hlavou bojuji už 30 let a teď po přechodu snad ještě víc. Když jdu ke kadeřnici, tak mě vlasy pěkně upraví ale hlava mě vždycky tak svědí, že si ji musím umýt šampónem z lékarny a trvá tak 2 týdny, než se mě trochu pokožka sklidní, ale stejně si vlasy myji denně, abych předešla úpěnlivému škrábání hlavy. Dokonce mě to i budí v noci a ještě jsem neobjevila šampon, který by byl účinný.

Lupy mě trápí od porodu. Nikdy předtím jsem s nimi problémy neměla. Vyzkoušela jsem hodně přípravků, ale vždy pomohly jen na chvíli. Za testování bych byla ráda.

Jitulaa

22.02.2019

Lupy mám, co si pamatuji a vždy to zhorší teplé počasí nebo nekvalitní šampon

S lupama bojuji od dětství. Mám hrozně citlivou pokožku a stačí špatné umytí hlavy nekvalitním šampónem nebo vodou. Dočasně mi na lupy pomáhá obarvení hlavy, což ale není řešení. Ráda bych vyzkoušela nový přípravek na vlasy a byla bych moc ráda, kdyby konečně něco pomohlo.

kometka

22.02.2019

Je mi 40 let a od mala trpím na atopický ekzém. Takže lupy mám celý život co si pamatuji. Zhorší se vždy při chladném počasí, snížené imunitě či použitím šamponu s nevhodnými látkami. Stejně tak si nesmím moc často mýt vlasy.

evasyk

22.02.2019

Zdravím, mě vžfy zhorší lupy dva tři dny nemyté vlasy....V podstatě s lupy zápasím od dvaceti let.

Tak s lupama bojuji od doby co přestali prodávat jediný šampon který mi pomáhal.(cca 8 let) Lupy se mi objevují ve větší míře i při použití nevhodného šamponu a taky když si častěji lakuju vlasy.

vendy.z

22.02.2019

Lupy mívám asi od dospívání, takže opravdu hodně let... Nejhorší když se vysypou takové ty velké, to vůbec nevím co dělat na veřejnosti (jít se rychle oklepat na záchod a zase zpět). Kupuji si dětské šampony bez chemických látek a olejíčky do vlasů, to mi pomáhá. Jakmile použiji nějaké šampony či balzámy co dostanu jako třeba dárek, je konec. Dcera (8 let) má též lupy ale dlouhé vlnité vlasy a najít šampon, který by ji vyřešil jak lupy, tak hydrataci a vlasy byly rozčesatelné, to by byl zázrak.

S lupy bojuji několik let nejen já, ale i manžel a dcera. Vždycky se to zhorší v zimě, když je v bytě a v práci suchý vzduch a nosí se čepice

smygos

22.02.2019

Lupy v menší či větší míře mám zhruba od puberty..Zhoršuje se to vždy v zimě, nedej bože při nošení jakýchkoliv přikrývek hlavy..

S lupy bojuji jiz asi posledniho tristvrte roku. Prostridala jsem sampony jako je treba aus sie, elseve ale nic.. stav lupu se mi zhorsi po suchem vzduchu.

amarie

22.02.2019

již od dětství ... zhorší to počasí či hlavně špatný šampon

S lupy bojuji již několik let a ne jen já, ale i dcera. Zhoršuje se to při nošení čepic a i při střídání ročních období a suchý vzduch.

Lupy mě trápí poslední rok, protože si meju vlasy prakticky denně. Hodně běhám a po tréninku je nutnost umýt si vlasy a bohužel jsem ještě nenašla šampon, který by dobře myl, ale nevysušoval pokožku hlavy.Jak stárnu, je to čím dál horší.

Bojuji aktualne v kuse 3/4roku, dosla jsem i na babske rady, jako octovy vyplach. Vzdy se mi to po nejakem case vrati prevazne na podzim a jare bez zadnych zjevnych duvodu🤷‍♀️

nutně potřebujeme celá rodina

babinka

22.02.2019

S lupy bojuji prakticky od dětství...Používám šampony proti lupům, časem to bývá lepší a pak se zase lupy vrací... Mám suchou pokožku a dost mě svědí...

S lupy bojuji snad od puberty, občas pomůže speciální šampon, ale zhorší se to vždy jednou za čas, zatím jsem nepřišla na to kdy a co za tím je.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Makrela s rajčaty

Makrela s rajčaty

3 hlasy
1h a 10min 565 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z cizrny

13 hlasů
15min 1421kJ 60 Kč

Recept na salát, který je opravdu rychle hotový.

Vepřové maso pečené se sušenými švestkami

0 hlasů
1h a 20min 912kJ 190 Kč

Takto upečené maso je šťavnaté, voňavé a skvěle chutná.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více