Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Ruční 5sekundový sekáček Tefal

11. 02. 2019

Můj osvědčený trik proti slzení očí při krájení cibule, je pustit studenou vodu a nekoukat na tu cibuli. Což dost dobře nejde, protože se může stát, že se říznu. Takže vlastně stejně koukám na cibuli a brečím u toho

Zadny trik na krajeni cibule bez slz neznam. Vzhledem k tomu ze mam maly dite tak posledni dobou musim vse delat tedy i krajet tak rychle abych stihla jeste druhou rukou odchytavat dite kdyz leze kam nema. Tak slzeni z cibule uz asi ani nevnimam 😀

simpik

03.03.2019

Cibuli ponořit na cca 2 minuty do horké vody. Je ale fakt, že si málokdy vzpomenu.

Ivkn

03.03.2019

Ještě jsem nezažila, že by něco pomáhalo proti slzení. Jedina věc co by určitě pomohla je tento sekaček 😉

Anryl

03.03.2019

Jediný trik, o kterém vím je, namočit cibuli na chvilku do vody před krájením. Ale popravdě to nikdy nedělám. Nějak to přetrpím

lidus

03.03.2019

Trik na krájení cibule mám jediný a to ostrý nůž a rychle to mít hotovo. Čím déle se krájí, tím více se oči trápí. Pokud je rychle cibule v hrnci, ani si toho oči nevšimnou. Jen je třeba dávat pozor na prsty

dankag

03.03.2019

1. mám krájet u otevřeného okna a 2. rada: dám to nakrájet manželovi :)

Celou cibuli spařit horkou vodou a čichat ke chlebu

Andie

03.03.2019

Dávám si lžičku při krájení do pusy

No jediný trik , který si pamatuji z mládí byl, že se má nůž před krájením namočit do studené vody.. no upřímně, myslím, že jsem to ani nikdy nevyzkoušela.. za mě jediný trik, vydržet to ono to není zase tak špatné si někdy poplakat

jinka.a

03.03.2019

dám cibuli na 3 minuty do mrazáku.

U nás se cibule kraji omyta ledovou vodou. Ovšem ne vždy se to podaří bez slz. Napadá mě krájet po slepu, ovšem to nevím, zda by bylo více pokrájené cibule nebo prstů

Krajim cibuli omytou ve studené vodě nebo si privonim k čerstvému chlebu

hanirij

03.03.2019

Už jsem zkusila hodně rad na neslzící krájení, ale asi jediná nejlepší rada je krájet rychle, aby vyteklo co nejméně slz. Sekáček by asi vše zachránil.

andus

03.03.2019

Univerzální rada pro krájení cibule bez slz asi neexistuje, Zkoušela jsem už vše možné i nemožné a když si myslím, že jsem objevila zaručený recept, tak podruhé selže. V poslední době se mi osvědčilo, dát cibuli před krájením na chvilku do hrnku s horkou vodou. Jenomže minulý týden jsem měla chřipku a selhala i tato moje metoda. Prostě si asi musím každé krájení cibule odbrečet

JajikM

03.03.2019

Ponořit cibuli do studené vody, ale vždy na to zapomenu, takže u krajeni většinou brecim 😂🙂

dmirka

03.03.2019

Osvedčilo sa mi namočiť cibuľu do studenej vody a aspoň 10 minút počkať.Urcite to zaberie ;) a plač už nikdy nebude !!!!

Zurkova

03.03.2019

zakousnout se do krajíčku chleba a krájet

Char

03.03.2019

Jelikog nevlastnim zadny sekacek, osvedcena metoda jsou slunecni bryle ))

Žádný trik bohužel neznám, proste si vždycky pobrecim 🤣 snažím se být v krájení co nejrychlejší, abych to měla co nejdříve za sebou.

Za špatnou náladou může být jen nedostatek živin

Drůbeží játra na medu

Drůbeží játra na medu

6 hlasů
35min 632 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Congrí

10 hlasů
1h a 40min 1175kJ 130 Kč

Černé fazole s rýží a kuřecími stehny.

Kořeněné vepřové maso

6 hlasů
1h a 20min 638kJ 140 Kč

Voňavé vepřové maso, lehce upravené podle indického recep...

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více