Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Dětské mycí mléko a šampon a Dětské tělové mléko Linteo Baby

13. 02. 2019

janaro

25. 4. 2019

Mám 2 letého syna a neobejde se bez Kouzelného kohoutku s pohárky. Ale ještě radši než kohoutek má rád cákání přímo pod tekoucím pramenem vody při napouštění vany, a z toho zase nejásám já :))

mana192

25. 4. 2019

Nám je 19. měsíců vodu úplně zbožňuje od chvíle kdy už seděl je z něj strašná kachna kolikrát až bylo za těžko ho vyndat z vany do vany snad nepotřebuje nic, stačí nám nohy a ruce a je hned potopa hlavně že je zacákaná celá koupelna, ale co máma to přece uklidí

RosendoA

25. 4. 2019

Já očekávám každým dnem své první miminko, tak doufám že koupání se mu bude líbit

Mám tříletého syna... jelikož máme jen sprchový kout, tak jsme do něj pořídili vanicku (spíše je to koš na mokré prádlo ). Prcek do něj potřebuju hromadu pěny a nejlíp šumovou kuličku :)

Já bohužel nemám dění, ale rada pomáhám s koupanim mladšího bratra je mu 3 roky a rad se koupě s vodní pistoli a myje se houbickou tucnakem

Syn honzík má 3 roky a koupání zboznuje. Nejraději plave a hraje si s gumovými hračkami a fontankou.

majkyyx

24. 4. 2019

2 měsíce - koupání je hodně oblíbené, k tomu potřebujeme podložku, kvalitní kosmetiku a teploučký ručník.

Náše mala princezna bude mit za par dni dva roky a koupani nebo i sprchovanl miluje uz od narozeni. Koupani se neobejde bez ruznych hracek ale nejvetsi zabava je kdyz poustime “vodotrysk” ( neboli sprchova hadice ) 😁

7Lindus7

24. 4. 2019

Malýmu budou dva roky a koupe se strašně rád. Nejraději by do vany zaplul vždy, když jde kolem ní. Minulý víkend jsme odzimovali bazén a už se v něm také vidí. Velmi rád si do vany bere různé hračky, především kalíšky a konvičku a přelévá vodu.

Náš malý už je asi na Baby řadu trochu odrostlý, i když koupámní má moc rád, ale kvůli rodinné situaci u nás teď bydlí i moje sestra s 16 měsíční Julinkou, a ta je na testování jak dělaná. koupe se taky moc ráda, teda když má ve vaničce svého nafukovacího delfínka

Teri

24. 4. 2019

půl ročku a tři ročky... bez gumové kačenky

sasurka

24. 4. 2019

Nám se naš Tobiášek narodil před 5 měsíci a koupání ve vaničce miluje,přijde mi,že si to doslova užívá. A věří,že mu to zůstane už napořád.

blueladik

24. 4. 2019

2 roky a 5 let . A protože jsou to vodomilové, stačí jim jen ta voda .

Molina

24. 4. 2019

Synovi je 10 měsíců a koupání miluje. Nejvíc se mu líbí cákat vodu všude okolo. Nejobejde se bez tatínka, protože maminka má v bříšku sourozence a špatně se jí ohýbá.

Eupathis

24. 4. 2019

Dvouletá Sárinka se na koupel vždycky těší, perfektně se v ní uvolní. Hrajeme si se zvířátky a málokdy se nám chce ven...

Máme 6 týdenního synovečka, koupání zbožňuje a z vaničky vůbec nechce, moc se mu tam líbí. Zatím si vystačíme s olejíčkem do koupele a mycími prostředky.

baruuus

23. 4. 2019

Mám dvě dcery 2 a 4, které se ve vaně neobejdou jedna bez druhé. Obě vodu milují. Mladší dcera má velmi citlivou, suchou až atopickou kůži a nemůžu ji mýt a mazat jen tak něčím. A zrovna se mi narodil u synovec, tak bychom testoval určitě společně s mou milovanou sestřičkou

Lucie62

23. 4. 2019

Moje 3letá neteřinka by z vody nejraději nevylezla, čvachtá se tak často jak může

iva3

23. 4. 2019

Mám čtyřměsíční vnučku, ta si zatím ve vaničce s ničím nehraje a ke spokojenosti ji stačí teplá vodička a trochu olejíčka...

dennas

23. 4. 2019

Synovi jsou tři roky a neobejde se bez klasické žluté kačenky a hrnečku. Koupání miluje.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Květákový krém s kuřecím masem

Květákový krém s kuřecím masem

2 hlasy
55min 266 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pražmy na zelenině

8 hlasů
1h a 40min 360kJ 178 Kč

Recept na dietní přípravu ryb.

Pivní polévka s čedarem

11 hlasů
30min 390kJ 85 Kč

Krémová polévka se sýrem.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více