Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Luxusní olejové sérum Onclé s kmenovými buňkami

13. 02. 2019

Lenynek

06.03.2019

Oleje jsem si zamilovala pro naprosto luxusní hedvábný pocit po aplikaci a zřetelnými pozitivními výsledky. :) Jako v bavlnce se cítím každý večer, když se rozhodnu mezi levandulovým a arganovým olejem a dopřeju tak své pokožce hodnotnou péči. :)

O pokožku pečuji nejčastěji kokosovým olejem, o pleť arganovým. Také miluji oleje do koupele. Olejům věřím víc než krémům, ale ani ty nezavrhuji Naposledy jsem si připadala jako v bavlnce minulou neděli, kdy jsem si udělala "pyžamový den", zakončený večer vanou se svíčkami, knížkou a relaxační hudbou.

Jako v bavlnce jsem si připadala letos v zimě, když jsem byla poprvé na welness víkendu pro dva a krásně se tam o nás starali. Prostě jako v bavlnce. Oleje používám na obličej, přece jen už mi není dvacet nebo třicet a jsou to skvělý pomocníci. Nějaká ta celulitida se taky najde, takže na tu by se taky nějaký šiknul.

já pečující oleje používám zejm. obličejové, ty většinou aplikuji každé ráno pod make-up. Co se týče těových, ty používám jen občas, více dávám přednost tělovému mléku, ale jednou za čas se pořádně i naolejuji. A kdy si připadám jako v balvnce? Vše se vším souvisí a jako v bavlnce si připadám právě tehdy, když o mne pečuje přítel, pořádně mi promazíruje a natře záda nějakým pěstícím olejíčkem :)

Ano, používám a velmi ráda. Jako v bavlnce to bylo před dvěma lety v tureckých lázních.

Oleje jsem zatím nepoužívala, proto bych nějaký moc ráda vyzkoušela Jako v bavlnce jsem se cítila minulý týden, když jsem si zašla na masáž

Hanyna

06.03.2019

Oleje na péči o tělo a pleť používám velmi ráda. Jednou za čas je střídám s krémy. Ale raději mám právě oleje. Z olejů nejvíce používám meruňkový a kokosový, (ten mám obzvláště ráda, protože krásně voní a je multifunkční ).Na obličej nedám dopustit na arganový a minulý týden jsem si koupila šípkový. Kdy jsem se cítila jako v bavlnce si opravdu nepamatuju. Ne, že bych se měla špatně, to ne, ale žádné opečovávání a hýčkání jsem nezažila už hodně dlouho

dennas

06.03.2019

Oleje používám hlavně na konečky vlasů, ale jako péči o pleť ne. A kdy jsem se cítila , jako v bavlnce? Paradoxně , když jsem měla chřipku..... čajíčky atak....

Ruverrl

06.03.2019

Oleje na pleť používám pravidelně. Momentálně mám arganový. Vzhledem k tomu , že je vhodné ho nanášet na vlhkou pleť používám před aplikací růžovou vodu. Je to naprosto geniální kombinace . Pracuji jako masér a s oleji pracuji každý den. V kombinaci s éterickými oleji si dopřávám " být jako v bavlnce" každý den.

kamilka

06.03.2019

Na pleť používám produkty k kys.hyalurinovou, další produkty střídám. Používám fluidy a čas od času bio arganový olej. V bavlnce se můžu cítit každý den, když si dám voňavou koupel, masku, pečuji nějakým skvělým voňavým produktem o svojí pokožku k tomu vínko a čokoláda.

Pravidelně používám jako péči o tělo kokosový olej, který jsem si velmi oblíbila na pleť používám spíše arganový nebo ricinový olej, který ale ředím s jinými oleji jelikož je dost hustý :) Jako v bavlnce jsme se cítila naposledy o víkendu který jsem strávila na wellness :)

alenab

06.03.2019

používám oleje saloos, jiné jsem zatím nezkusila. a kdy jsem se cítila jako v bavlnce, na to si už teda vůbec nevzpomínám.

libutka

06.03.2019

koupila jsem si arganový olej a je moc príma a v bavlnce jsem se cítila na Thajské masáži

jitka44

06.03.2019

Když mě navštívila všechna moje vnoučata

Ted jsem začala používat kokosový olej

Momentálně si hodně mažu břicho, jelikož jsem v 9 měsíci těhotenství a bohužel nemám to štěstí a mám jednu strii vedle druhé :( a že už jsem těch olejíčků a krémů vyzkoušela, zatím nepomohl žádný, strie maximálně vybledly, tak bych ráda zkusila tenhle, jestli bude ten pravý, moc by mi pomohlo se zase cítit trochu víc "žensky" :) a jako v bavlnce? To už bude dlouho, ale naposledy to bylo asi na těhotenské masáži, kdy se o mě přes hodinu někdo staral a měla jsem klid a ticho :)))

mirinka

05.03.2019

Používám kokosový olej. Krásně voní a pokožka je po něm jemná. Jako v bavlnce se naposledy cítila o víkendu :)

Kerstyn

05.03.2019

Tělové oleje používám velmi často. Oblíbila jsem si arganový olej, který opravdu příjemně působí na pokožku, která je potom hezky jemná. Jako v bavlnce jsem si připadala na wellnes pobytu, kde si mě hýčkali jako nějakou princeznu :)

sasurka

05.03.2019

Pouzivam vesmes jen olejové pripravky na telo,prisady do koupele,jelikoz mam suchou pokozku jiz nekolik let a co jsem si nejvice uzila byla koupel v raselinovem vyluhu,kterou jsem si dovezla z lazni.

Naposledy jsem si připadala jako v bavlnce v sobotu, udělala jsem si odpoledne sama pro sebe, dala jsem si horkou koupel s olejíčkem, manikúru, pedikúru, po koupeli jsem se namazala tělovým olejem, proběhla péče o pleť, pleťová maska... prostě celkový relax, paráda.

Lupy trápí řadu z nás. Nepodceňujte správné mytí vlasů

Smažený sumec

Smažený sumec

11 hlasů
50min 414 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí na pivu

9 hlasů
1h a 35min 568kJ 168 Kč

Recept na přípravu hovězího masa naloženého v pivní ma...

Hovězí kostky s bramborovou kaší

0 hlasů
2h a 25min 334kJ 160 Kč

Pomalou přípravou získáte měkoučké maso a skvělou omáčku.

Poradny

hrazení laserové operace křečových žil

Dobrý den, děkuji za dotaz. Úplně optimální by bylo tento dotaz směrovat na pobočku VZP v místě V... Více

První příznaky boreliozy a klíšťové encefalitidy

Dobrý den, tak jednoduché to bohužel není. Testy se provádí až při nástupu prvních příznaků. Po p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více