Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Luxusní olejové sérum Onclé s kmenovými buňkami

13. 02. 2019

vondr.v

25.02.2019

V péči o pokožku využívám nejčastěji tělová mléka, ale vyzkoušela jsem i olej a ten pokožku pěkně promastil. Jako v bavlnce jsem se cítili po masáži zad, byla to velká úleva.

vivi11

25.02.2019

Pečující oleje zatím nepoužívám a proto ráda vyzkouším. Jako v bavlce se cítím ve vaně plné teplé vody a hodně pěny

Jelikož od dětství trpím suchou pokožkou, tak pečující oleje musí mít v mé koupelně vždy zastoupení. V bavlnce se cítím po každonočním rituálu téměř vždy. Jelikož mám ani ne rok po porodu, tak toto testování bych uvítala

cela

25.02.2019

Olej na tělo jsem, ještě nepoužila. Používám tělová mléka. Ale olej asi pokožku lépe promastí- v zimě by to bylo lepší než mléko.

Doma používám výhradně čisté oleje a másla a skvěle vyhovují. Jako v bavlnce se cítím snad pořád :)

Jankava

25.02.2019

Čas od času si nějaký olej dopřeji.Momentálně používám olejový sprchový gel. Jako v bavlnce se cítím vždycky, když vyjdu z infrasauny a dám si sprchu s tím sprcháčem.

kutr27

25.02.2019

Oleje používám ale spíše jen občas.Naposledy jsem se cítila jako v bavlnce minulou sobotu kdy si moje maminka vzala na noc naši 9 měsiční dcerku a já se v noci zahrabala do peřin a konečně jsem se vyspala to jsem byla opravdu jako v bavlnce :)

Pečující oleje používám, mám potom pocit hedvábně jemné pokožky a myslím si, že lépe vyživují a hydratují než mléka. Jako v bavlnce jsem se naposled cítila ve wellness lázních v Maďarsku, kde jsem se cítila opečovávaná a tamní procedury si nemůžu vynachválit.

ladouch

25.02.2019

Pečující oleje používám, ale ne moc pravidelně, ráda bych vyzkoušela nějaký nový,tento by mqě zajímal a ráda bych ho testovala. Jako v bavlnce jsem si naposledy připadala na masáži lávovými kameny, bylo to naprosto super.

Poppet

25.02.2019

Oleje mě okouzlily. Používám každý večer na obličej a dekolt a před mytím vlasů si dávám olejíček na vlasy. Ráda bych vyzkoušela i tento.

Miluju pečující oleje, jsou to mojí favoriti, podle mě fungují mnohem lépe, než mléka. A kdy sem si naposled připadala jako v bavlnce? Asi včera večer, kdy po náročném dni syn konečně usnul, a já si dopravala relax v horké vaně.

Aj s priateľkou sa snažíme starať sa o svoju pleť, či pokožku, preto vieme celkom dobre zvážiť čo nám vyhovuje a čo zase nie. Rôzne prípravky nepoužívame preto, že by sme si pripadali staro alebo podobne, ale skôr o zdravie pokožky, aby mala "sa mala aj ona dobre". Nemala napríklad inú farbu, šúpanie sa, mäkká, nie stvrdnutá tam kde nemá byť a tak. V bavlnke sa vždy cítim keď som náhodou v nejakom hoteli, nemusím sa o nič starať, dáme si nejakú procedúru a bez problémov si ľahneme do postele, kde čakáme na účinky.

camina

25.02.2019

Pečující oleje samozřejmě používám, jsou podle mě lepší než klasická mléka. Jako v bavlnce jsem se naposledy cítila včera po relaxační koupeli.

Jako v bavlnce jsem si připadala na nedávné olejové masáži Bylo to super. Na tělo používám občas arganový olej a hlavně kokosový

nitka-a

25.02.2019

O tělo pečuji hodně protože už nejsem nejmladší a je potřeba se opravdu věnovat poctivě aby tělo vypadalo dobře. V bavlnce si nejvíce připadám když podstoupím masáže to jsem uplně v ráji

velinka

25.02.2019

V bavlnce jsem si připadala naposledy na dovolené, kde jsem si dopřála hodinovou masáž vonnými oleji a byla to neskutečná krása. Doma moc olejíčky nepoužívám.

Jako v bavlnce jsem si připadala naposled, když jsem byla na dovolené v Mariánských lázních. Ale již je to několik let. Mám na nohou hodně suchou kůži a navíc bouličky, co vypadají jako pupínky, takže oleje jsem zkoušela, ale moc mi to nesedělo. Byla jsem celá slizká a lepkavá. Zatím zkouším dražší tělové mléka z drogérie a lékárny. Na ten správný výrobek jsem ještě nenarazila.

sipeji

25.02.2019

Dobrý den, mám velmi suchou a citlivou pokožku a tak jí ráda rozmazluji pleťovými oleji, je to vlastně to jediné co jí dokáže vyživit a alespoň trochu promastit. Kdy jsme si naposledy připadala jako v bavlnce - když jsem si pořídila nové povlečení z bavlněného saténu - ten rozdíl je nepopsatelný a už jiné nechci.

Glasma

25.02.2019

Se striemi jsem se setkala az v tehotenství, hodně jsem to podceňovala, takže jsem se jim nevyhla.. jako v bavlnce se cítím vždy když se namažu prckovo dětským krémem, ráda bych se testování zúčastnila 😊

Nelda

25.02.2019

Co jsem těhotná tak se mažu fakt hodně - bojím bojím strií A kdy jsem si přišla jako v bavlnce? Asi pokaždé když si lehnu do čerstvě povlešené postele

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Gnocchi s tvarohovou omáčkou

Gnocchi s tvarohovou omáčkou

12 hlasů
1h a 5min 706 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Španělská čočka

30 hlasů
50min 641kJ 81 Kč

Tato hustá čočková polévka patří mezi jídla „de cuchar...

Brokolicová polévka s dýňovými semínky

22 hlasů
40min 174kJ 83 Kč

Recept na letní polévku s dýňovými semínky.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více