Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Luxusní olejové sérum Onclé s kmenovými buňkami

13. 02. 2019

Používám Hydrofilní odličovací olej Saloos. V bavlnce se cítím vždy, když mám chvíli pro sebe a užívám si u kadeřníka, kosmetičky, nebo u dobré knihy

Ano, já nejčastěji používám arganový olej, dříve i kokosový. Ted jsem si oblíbila i oleje z Avonu nebo kávový olej od Renovality. Vše používám na obličej nebo tělo. A v bavlnce se cítím pokaždé, když používám tyto oleje

jajryna

4. 3. 2019

Ano, používám občas olej kokosový na tělo i vlasy. Také růžový olej na tělo. Musím vydržet tak 20 minut než se vsákne, ale stojí to za to. Ten pocit na kůži je pak úžasný, jako když vás obklopí blaho na každém kousíčku těla.

Oleje používám na strie, prsa a vlasy. Zkoušela jsem i na pleť, ale zatím se mi na mé ucpané póry nic neosvědčilo :) Jako v bavlnce se cítím každý víkend, který trávím se svým synem a přítelem :)

Pouzivam oleje, je to pro mou pokozku lepsi nez krem. Oleje ma od znacky Renovaliti. Mam ricinovy na vlasy a liskovy a merunkovy na oblicej a telo. Nekdy si pridam olej do vany kdyz se koupu a potom je pokazka uplne uzasna a mazat se nemusim 👌

Oleje jsem zatím nevyzkoušela, nyní používám pleťové mléko ale ráda bych vyzkoušela něco nového určitě bych i změnila své návyky kdybych se měla cítit jako v bavlnce.

bfajn

4. 3. 2019

Pouzivam,kdyz si vzpomenu a mam cas,olej kokosovy. A v bavlnce se citim vzdy,kdyz si manzel vezme obe deti a ja si udelam vanu 👍

Ivpe

4. 3. 2019

Dobrý den,oleje jsem často využívala v mém nedávném těhotenství.Jako v bavlnce jsem se cítila už skoro ani nepamatuji,ale bylo to v můj svatební den, kdy se o mě starala moje vizážistka a kadeřnice,abych vypadala skvěle 🙂

lisey

4. 3. 2019

V péči o kůži jsem používala v těhotenství Bi-oil, ale neosvědčil se, strie mám stejně, zejména hluboké na bocích a stehnech. Do toho atopická pokožka, takže v bavlnce se zrovna necítím, ale třeba díky testování olejového séra Onclé budu:)

Carriex

3. 3. 2019

Jako v bavlnce si teď momentálně nepřipadám, mám teď trošku na pilno. Používám kokosové oleje

Oleje používám v podstatě denně.Jak na odličování,tak masáž obličeje ale take do masek obličejových ale i na vlasové zábaly.A naposledy jsem se citila jako v bavlnce na celotělové masáži.

Pleťové oleje moc nepoužívám, častěji mléka nebo krémy. V bavlnce se cítím, když se po dlouhé teplé koupeli namažu "vonnými mastmi" a vlezu do pelíšku s knížkou. To se mi už dlouho nepovedlo, pořád spěchám, abych něco stihla. Budu muset zvolnit, vždyť cítit se jako v bavlnce je tak příjemné. A nakonec i celkem snadné.

nanina

3. 3. 2019

oleje pouzivam a su super,pokozka uplne vlacna ko v bavlnke...vo vani s poharom vinka a dobrou knihou..a potom kvalitnou kozmetikou

Jitulik

3. 3. 2019

S oleji mám dobré zkušenostiMám po nich krásnou pokožku Jako v bavlnce se cítím se svým přítelem ,který se ke mě chova jak k princezně

lenkita

3. 3. 2019

Mam hodně suchou pokožku, takže jsou u me telove oleje a hydratacni kremy obsahujici oleje kazdodenni nutnosti.u oleju si vybiram ty co nezanechavaji mastny efekt. Taky tapasim s celulitidou. Jako v bavlne se citim vzdy po koupeli a promazani a kdyz si pak vlezu do ciste povlecene postele...jako zrovna dnes.

Oleje jsem kdysi moc rada pouzivala a vyhovovaly mi. Posledni dobou ale s malym ditetem nemam moc na sebe cas a i tuto peci o sebe zanedbavam. Tudiz si uz ani nepamatuji kdy jsem se naposled citila jako v bavlnce. Myslim ze nastal cas abych o sebe zase zacala lepe pecovat a vyzkousela nejlepe nejaky novy olejicek.

Z olejů moc ráda používám kokosový olej,na tělo i na obličej.Jako v bavlnce si připadám ve své nové sprše,chtěla bych vyzkoušet,jestli se bych se tak cítila i s tímto olejem.

Pečující oleje používám občas,střídám je s tělovými mléky,mám ráda změnu.Jako v bavlnce se cítím vždy,když se ke mně přitulí můj roční vnouček,to se přímo vznáším blahem

Ještě jsem nevyzkoušela a jako v bavlnce jsem se cítila naposledy když jsem si mohla udělat relaxační den jen pro sebe.

Z oleju mam vyzkouseny kokosovy ale zatim mam zkusenost, ze pak casem chytne "pachut", ze zlukne. Tak by to chtelo zkouset dal 🙂 A jako v bavlnce mam vzdy pocit masazi. To me osvedcene pohladi, kdyz nepocitam frote ponozky na spani 😉

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Hovězí svíčková s malinami

Hovězí svíčková s malinami

13 hlasů
35min 367 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Motýlci se šunkou na smetaně

12 hlasů
25min 979kJ 114 Kč

Motýlci (těstoviny farfalle) se šunkou je velmi jednod...

Sladká dýňová polévka

19 hlasů
35min 186kJ 50 Kč

Recept na jednoduchou a výbornou dýňovou polévku.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Již minulý týden naznačil, že pro vás začíná méně stresující období, než tomu bylo doposud. Využijte toho! Začněte se soustředit na věci, které jste kvůli neustálému vypětí v minulých dnech a týdnech opomíjeli. Budete mít ze seb...

Více