Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Muži příliš dbající na svou image a prestiž lžou o velikosti penisu nejvíce

15. 02. 2019

Neregistrovaná/ý - janka

31. 3. 2019

Už chápu, kde vědci došli k průměrnému obvodu 16cm. A mimochodem, jeden kamarád lákal dívky na jeho mrňavost. Prý normálně ani není vidět a ztopořený má tak 8 cm. Naletěla jsem mu kdysi i já a spousta jiných. Zklamání z toho, že šlo o obvyklých 19 a vydrží tak přes půl hodiny, ale nenastalo ani u jedné. (Prý.)

Helis62

24. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Hugo | 26. 2. 2019
Samozřejmě že existují výjímky které přesahují "standard" nebo "normál", nepředstavují ale vůbec pravidlo. Není pak vůbec na místě, jak se to dost často stává, trápit se kvůli rozměru svého vlastního údu když se objeví nějaká zaručená a senzační zpráva o nevídaných rozměrech. Takové výkřiky mají většinou za cíl neurotizovat standardní a zdravou mužskou populaci, nic víc. Já sám, v dobách své největší slávy, jsem měl délku ztopořeného údu 15-16 cm, a taky jsem nějaký čas o sobě pochyboval, než jsem poznal že takový rozměr je v ženském světě akceptován.

To je jako u žen s poprsím.

Helis62

24. 3. 2019

Každý má naděleno od přírody. Až to bude možné a dostupné, budou si je dávat zmenšovat i zvětšovat. Tedy ti, kteří nemají co dělat.

Neregistrovaná/ý - Trémon

23. 3. 2019

Kdyby lhal o penisu, tak by mi to tolik nevadilo. Ale že lhal o tom, kolik vydělá ( machroval, a nakonec míň než já ), byl puštěný do oběhu.

Irenapavl

28. 2. 2019

nea | 26. 2. 2019
Když se mají dva opravdu rádi, tak jde všechno.

Taky si myslím. Ačkoliv v mém případě to je pouze v teoretické rovině.

Neregistrovaná/ý - Hugo

26. 2. 2019

Samozřejmě že existují výjímky které přesahují "standard" nebo "normál", nepředstavují ale vůbec pravidlo. Není pak vůbec na místě, jak se to dost často stává, trápit se kvůli rozměru svého vlastního údu když se objeví nějaká zaručená a senzační zpráva o nevídaných rozměrech. Takové výkřiky mají většinou za cíl neurotizovat standardní a zdravou mužskou populaci, nic víc. Já sám, v dobách své největší slávy, jsem měl délku ztopořeného údu 15-16 cm, a taky jsem nějaký čas o sobě pochyboval, než jsem poznal že takový rozměr je v ženském světě akceptován.

Neregistrovaná/ý - Jura

26. 2. 2019

I s třiceticentimetrovým kašpárkem se dá zahrát slušné divadlo. Jak někde psala njaká dáma na velikosti nezáleží stačí když je dlouhej a silnej.

helus

26. 2. 2019

Zajímavý výzkum,ale nevěřím tomu.

nea

26. 2. 2019

Když se mají dva opravdu rádi, tak jde všechno.

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Brambory plněné houbami

Brambory plněné houbami

13 hlasů
1h a 5min 422 kJ 61 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pstruh na bylinkách

17 hlasů
35min 545kJ 160 Kč

Recept na pstruha s bylinkami provoní kuchyň a zaručen...

Kachna s mandarinkami

12 hlasů
1h a 50min 731kJ 250 Kč

Skvělá, sváteční chuť kachny s mandarinkou.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více