Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Věřící lidé nejsou zdravější, ale jsou šťastnější

15. 02. 2019

Jsem věřící a jsem šťastná opravdu to tak je Může mě potkat sebemnší problém, mě to ale nevadí protože vím, že když se pomodlím a požádám o pomoc a mám pevnou víru, tak vše zvládnu.

Neregistrovaná/ý - aster

24.02.2019

Neregistrovaná/ý - Marie | 24.02.2019
Nevím, proč si v naší společnosti většina myslí,že věřící jsou zmanipulovani.Žijí pouze s určitým přístupem k životu, protože poznali v čem spočívá jeho smysl.A to jim dává pocit štěstí. Žít jen tak ze dne na den, bez smyslu je smutné.

Protože někteří věřící se opravdu takto chovají - bohužel. Staví svou víru na odiv, stále jedním prstem ukazují do bible a odsuzují všechny, kdo s nimi nesouhlasí. Skutečný věřící tuto potřebu nemá.

Neregistrovaná/ý - Marie

24.02.2019

Neregistrovaná/ý - Milan Bartoň | 20.02.2019
Věřící, rozuměj zmanipulovaný jeninec, to má rozhodně snazší , Bůh to ta tak chce tak to tak má být a neřeší . Neříkám že je to dobře a neříkám že je to špatně. Ale i americký způsob života a to, že američané věří všemu, co jim estabylišment nakuká, je důsledek působení náboženství. Jsou tak vychovávaní a tedy snadno zmanipulovatelní. Ovšem je to kolébka demokracie. A tomu se už opravdu směju.

Nevím, proč si v naší společnosti většina myslí,že věřící jsou zmanipulovani.Žijí pouze s určitým přístupem k životu, protože poznali v čem spočívá jeho smysl.A to jim dává pocit štěstí. Žít jen tak ze dne na den, bez smyslu je smutné.

Neregistrovaná/ý - aster

24.02.2019

Psychika ovlivňuje v nemalé míře i fyzické zdraví - opravdově věřící lidé jsou víc v pohodě a určitě se to odráží i na jejich zdravotním stavu.

Neregistrovaná/ý - Jarda

22.02.2019

Jsem si jistý. Pokud je člověk štastnější, tak je i zdravější. O tom není pochyb.

nea

22.02.2019

Víra jim v určitém směru pomáhá, ale jen těm, kdo jsou opravdoví věřící a ne těm, kteří se tak jen tváří.

nejsem věřící

Jankava

21.02.2019

Jsem věřící a má víra mi hodně pomáhá v životě.

ovace

21.02.2019

nejsem věřící

helus

21.02.2019

Jsem věřící.

glady

21.02.2019

tomu věřím

Neregistrovaná/ý - Beda Vrabec

20.02.2019

Jsem šťastný ateista.

Neregistrovaná/ý - Milan Bartoň

20.02.2019

Věřící, rozuměj zmanipulovaný jeninec, to má rozhodně snazší , Bůh to ta tak chce tak to tak má být a neřeší . Neříkám že je to dobře a neříkám že je to špatně. Ale i americký způsob života a to, že američané věří všemu, co jim estabylišment nakuká, je důsledek působení náboženství. Jsou tak vychovávaní a tedy snadno zmanipulovatelní. Ovšem je to kolébka demokracie. A tomu se už opravdu směju.

Lupy trápí řadu z nás. Nepodceňujte správné mytí vlasů

Losos z alobalu

Losos z alobalu

9 hlasů
55min 1103 kJ 231 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí na pivu

9 hlasů
1h a 35min 568kJ 168 Kč

Recept na přípravu hovězího masa naloženého v pivní ma...

Hovězí kostky s bramborovou kaší

0 hlasů
2h a 25min 334kJ 160 Kč

Pomalou přípravou získáte měkoučké maso a skvělou omáčku.

Poradny

hrazení laserové operace křečových žil

Dobrý den, děkuji za dotaz. Úplně optimální by bylo tento dotaz směrovat na pobočku VZP v místě V... Více

První příznaky boreliozy a klíšťové encefalitidy

Dobrý den, tak jednoduché to bohužel není. Testy se provádí až při nástupu prvních příznaků. Po p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více