Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Věřící lidé nejsou zdravější, ale jsou šťastnější

15. 02. 2019

Jsem věřící a jsem šťastná opravdu to tak je Může mě potkat sebemnší problém, mě to ale nevadí protože vím, že když se pomodlím a požádám o pomoc a mám pevnou víru, tak vše zvládnu.

Neregistrovaná/ý - aster

24. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Marie | 24. 2. 2019
Nevím, proč si v naší společnosti většina myslí,že věřící jsou zmanipulovani.Žijí pouze s určitým přístupem k životu, protože poznali v čem spočívá jeho smysl.A to jim dává pocit štěstí. Žít jen tak ze dne na den, bez smyslu je smutné.

Protože někteří věřící se opravdu takto chovají - bohužel. Staví svou víru na odiv, stále jedním prstem ukazují do bible a odsuzují všechny, kdo s nimi nesouhlasí. Skutečný věřící tuto potřebu nemá.

Neregistrovaná/ý - Marie

24. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Milan Bartoň | 20. 2. 2019
Věřící, rozuměj zmanipulovaný jeninec, to má rozhodně snazší , Bůh to ta tak chce tak to tak má být a neřeší . Neříkám že je to dobře a neříkám že je to špatně. Ale i americký způsob života a to, že američané věří všemu, co jim estabylišment nakuká, je důsledek působení náboženství. Jsou tak vychovávaní a tedy snadno zmanipulovatelní. Ovšem je to kolébka demokracie. A tomu se už opravdu směju.

Nevím, proč si v naší společnosti většina myslí,že věřící jsou zmanipulovani.Žijí pouze s určitým přístupem k životu, protože poznali v čem spočívá jeho smysl.A to jim dává pocit štěstí. Žít jen tak ze dne na den, bez smyslu je smutné.

Neregistrovaná/ý - aster

24. 2. 2019

Psychika ovlivňuje v nemalé míře i fyzické zdraví - opravdově věřící lidé jsou víc v pohodě a určitě se to odráží i na jejich zdravotním stavu.

Neregistrovaná/ý - Jarda

22. 2. 2019

Jsem si jistý. Pokud je člověk štastnější, tak je i zdravější. O tom není pochyb.

nea

22. 2. 2019

Víra jim v určitém směru pomáhá, ale jen těm, kdo jsou opravdoví věřící a ne těm, kteří se tak jen tváří.

Siraellen

21. 2. 2019

nejsem věřící

Jankava

21. 2. 2019

Jsem věřící a má víra mi hodně pomáhá v životě.

ovace

21. 2. 2019

nejsem věřící

helus

21. 2. 2019

Jsem věřící.

glady

21. 2. 2019

tomu věřím

Neregistrovaná/ý - Beda Vrabec

20. 2. 2019

Jsem šťastný ateista.

Neregistrovaná/ý - Milan Bartoň

20. 2. 2019

Věřící, rozuměj zmanipulovaný jeninec, to má rozhodně snazší , Bůh to ta tak chce tak to tak má být a neřeší . Neříkám že je to dobře a neříkám že je to špatně. Ale i americký způsob života a to, že američané věří všemu, co jim estabylišment nakuká, je důsledek působení náboženství. Jsou tak vychovávaní a tedy snadno zmanipulovatelní. Ovšem je to kolébka demokracie. A tomu se už opravdu směju.

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Brokolicový salát

Brokolicový salát

10 hlasů
25min 403 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brokolice se sýrovou omáčkou

15 hlasů
35min 275kJ 65 Kč

Jednoduchý recept na přípravu brokolice se sýrovou omá...

Zapečené ravioli

14 hlasů
35min 1415kJ 105 Kč

Zapečené plněné ravioli z italské kuchyně.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více