Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Plenkové kalhotky MonPeri Pants a Dětské vlhčené ubrousky MonPeri

18. 02. 2019

CNikola

12.03.2019

Zdravím, měla bych zájem o testování plenek velikosti L pro 10kg dceru. Pro ochranu životního prostředí se snažím třídit odpad

verka49

12.03.2019

Rádi by jsme testovali plenky velikosti XL. Doma se snažíme šetřit přírodu tak,že třídíme odpad,na zahradě hodně věcí kompostujeme,co nejméně používáme igelitové sáčky a tašky.A teď mě velice překvapilo,že plenky jsou recyklovatelné,což je úplná bomba.

voljaro

12.03.2019

Ráda bych testovala plenky XL (13 až 18 kg). V domácnosti třídíme odpad na plasty, papír, sklo, kovy a bio odpad, který zpracováváme do kompostu.

voljaro

12.03.2019

Ráda bych testovala plenky XL (13 až 18 kg). V domácnosti třídíme odpad na plasty, papír, sklo, kovy a bio odpad, který zpracováváme do kompostu.

Pokud by to klaplo ,tak by náš Sebík rád otestoval Vaše plenky vel.L Na kteeré jsem mimochodem četla super recenze.Snažíme se doma třídit plasty , papír a sklo . Doufám ,že i do léta odplenkujeme ,aby sme nemuseli zatěžovat planetu dalším odpadem .

Jé, to je testování přesně pro nás Většinou už jsme bez plenek, ale občas se nějaká pohotovostní hodí. Navíc když jsou eko, tím líp Hodila by se nám velikost XL. Snažíme se s dětmi co nejvíc třídit, používáme eko dětskou kosmetiku, já mám přírodní i tu pro sebe, úklid se u nás odehrává hlavně s octem a sodou, nepotřebujeme chemii. Máme zahrádku, kde nepoužíváme postřiky a hnojiva, děti se snažíme vést k úctě ke všemu živému.

Dobrý den, rádi bysme otestovali plinečky vel.L v domácnosti třídíme plasty, učím to i sveho syna, rád pomáhá.

Mám zájem o velikost L. Nemám ráda chemii, ale v dnešní době se jí těžko lze vyhnout, přesto upřednostňuji produkty našich předků - dříve si museli vystačit jen s přírodními věcmi a to ve všech oblastech. Používám ocet, sodu, citron, sůl... případně Feel Eco přípravky

poslední dobou mi nesmí přes práh žádné chemické čisticí prostředky - nejenom kvůli dětem, ale protože příroda si ty chemikálie a spol. nezaslouží. navíc ocet nebo různé eko čističe jsou stejně účinné. třídění odpadu je dnes snad už samozřejmost všude, vedeme k tomu i starší děti. moc ráda bych zkusila velikost plenek L pro našeho juniora

Ráda bych se synem vyzkoušela velikost XL. Učíme se na nočník,tak by to pro nás bylo jednodušší. Doma třídíme odpad a někdy máme i ekologické prostředky na podlahu,ale ne vždy.

Nika33

11.03.2019

Prosím velikost L

Theaw

11.03.2019

Dobry den, rada bych se synem otestovala velikost XL. Na tuto znacku jsem slysela same dobre recenze, ale jeste jsem nemela moznost vyzkouset. Doma tridime odpad a pouzivame ekologicke cistici prostredky a obcas i praci gely a sprchova mydla. Dekuji

loott

11.03.2019

Rádi bychov vyzkoušeli velikost L. My u nás doma třídíme odpad a snažíme se také neplýtvat energiemi.

Moc rádi by jsme otestovali L. Snažíme se pomáhat co to jde. Děláme to pro své děti. Třídíme odpad, mám již delší dobu látkovou tašku na nákup. Potraviny většinou kupuji ty, které nemají skoro žádný obal. Jen opravdu ten nejnutnější. Používáme ekologické plenky. Vodu používáme domácí, ne kupovanou. Sbíráme papír do školy. Hlavně zbytečně neplýtváme a učíme k tomu i děti.

Rádi bychom s prckem vyzkoušeli velikost L. Snažíme se pomáhat, jak to jde. Základ je určitě třídění odpadu, dále používáme látkové tašky místo igelitových a používáme kompostér a dešťovou vodu na zalévání.

Bary1

11.03.2019

Hezky den, s moji malickou bychom rady testovaly plenky MonPeri pants velikost L. Prvni vec kterou delame pro setreni prirody je, ze pouzivame prave tyto ekologicke plenky ktere milujeme ne jen pro Eko usporu, ale nase dcera se po nich nikdy neoprudila jako po jinych znackach ktere jsme vyzkouseli. A tak bychom radi touto cestou vyzkouseli prave variantu pants ktera me velmi zaujala. Dale samozrejme tridime odpad, vyhybame se co nejvice plastovym obalum a tasky nahrazujeme papirovymi nebo platenymi. Zalevame destovou vodou, a vodu pitnou filtrujeme v konvici misto kupovani balenych.

Rádi bychom s dcerkou otestovali velikost L. Životní prostředí se snažime chránit látkovýma taškama na nákup a tříděním odpadu 🙂

Měli bychom zájem o velikost L. O životní prostředí se staráme asi nejvíce tím, že třídíme odpad

kometka

10.03.2019

Rádi bychom vyzkoušeli plenky velikosti L. A jak šetříme přírodu? Pravidelně třídíme odpad, sbíráme papír, ušili jsme si pratelné kosmetické tamponky, používáme men. kalíšek, zaléváme dešťovkou a vodou z akvária, na nákup si nosím látkové tašky...

Snažíme se používat ekologické prostředky, třídíme odpad, nakupujeme do hadrové tašky , abychom spotřebovávali co nejméně igelitových sáčků .

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Karbanátky z cizrny

Karbanátky z cizrny

12 hlasů
2h a 10min 802 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Borůvkové těstoviny

18 hlasů
15min 877kJ 50 Kč

Těstoviny nemusí být vždy jen s rajčatovou omáčkou. Zk...

Restovaná cuketa

16 hlasů
25min 566kJ 80 Kč

cuketa s kukuřicí a nivou

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více