Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma S teplejším počasím se spouští línání našich mazlíčků. Jak toto období urychlit a proč?

07. 03. 2019

Mám kočičku,která samozřejmě pouští chlupy.Pravidelně ji vyčesávám,ale stejně mám chlupy všude.Nejhorší je to na sedačce,která se špatně čistí.Nic méně je to mazlík,tak ty chlupy po ní ráda uklidím.

Neregistrovaná/ý - MARYBEL

23.03.2019

Máme doma psa,chlupy jsou fakt všude a proto ho 1x ročně nechávám stříhat a mám klid.

helus

22.03.2019

Máme doma psi,kočku i ptáky.

doma máme křečky

nea

21.03.2019

mám kočku a v línacím období mám chlupy všude.....ale svědomitě uklízím

ovace

21.03.2019

máme králíka

Neregistrovaná/ý - Alena

21.03.2019

Moje kočička Barunka nedá na sebe ani sáhnout. Vzhledem k tomu, že je perská je to veliký problém a stále s ní bojuji. Už si s ní ani nevím rady. Čím je starší, tím je choulostivější a česat se nechce dát. Zkoušela jsem to se vším možným.

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Zapečená cuketa

Zapečená cuketa

20 hlasů
50min 373 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rizoto se španátem a houbami

13 hlasů
45min 454kJ 95 Kč

Jednoduché rizoto se špenátem a houbami.

Sýrová polévka s mletým masem

18 hlasů
1h a 5min 267kJ 130 Kč

Recept na snadnou a velmi dobrou polévku.

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více