Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma S teplejším počasím se spouští línání našich mazlíčků. Jak toto období urychlit a proč?

07. 03. 2019

Mám kočičku,která samozřejmě pouští chlupy.Pravidelně ji vyčesávám,ale stejně mám chlupy všude.Nejhorší je to na sedačce,která se špatně čistí.Nic méně je to mazlík,tak ty chlupy po ní ráda uklidím.

Neregistrovaná/ý - MARYBEL

23. 3. 2019

Máme doma psa,chlupy jsou fakt všude a proto ho 1x ročně nechávám stříhat a mám klid.

helus

22. 3. 2019

Máme doma psi,kočku i ptáky.

Siraellen

21. 3. 2019

doma máme křečky

nea

21. 3. 2019

mám kočku a v línacím období mám chlupy všude.....ale svědomitě uklízím

ovace

21. 3. 2019

máme králíka

Neregistrovaná/ý - Alena

21. 3. 2019

Moje kočička Barunka nedá na sebe ani sáhnout. Vzhledem k tomu, že je perská je to veliký problém a stále s ní bojuji. Už si s ní ani nevím rady. Čím je starší, tím je choulostivější a česat se nechce dát. Zkoušela jsem to se vším možným.

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Tilapie v kokosovém mléce

Tilapie v kokosovém mléce

8 hlasů
40min 634 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové kotlety s balsamicem

14 hlasů
55min 638kJ 125 Kč

Jednoduše připravené vepřové kotlety s octem balsamico.

Lasagne s lilkem

11 hlasů
1h a 50min 287kJ 98 Kč

vegetariánská variace na klasické lasagne

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více